Vlerësimi i librave Casumo - Tips & Tricks

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë argëtuese, por kur i bëni me Casumo, janë edhe më argëtues, të sigurt dhe të dobishëm. Këto këshilla dhe truke do t'i ndihmojnë njerëzit që bastojnë sportet në Casumo të përfitojnë sa më shumë nga koha e tyre atje.

Kujdesuni për Garat e Rrotullave

Garat me mbështjellje të Casumo janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të shpenzuar kohë dhe para ndërsa prisni kur nuk bëni baste në sport.

Garat Casumo Reel janë turne slot me një kthesë argëtuese Casumo. Ju konkurroni kundër lojtarëve të tjerë në një garë rrotullash për të fituar çmime të mëdha dhe ndonjëherë epike. Pavarësisht se sa të mëdha apo të vogla janë aksionet, çdokush mund të luajë dhe të konkurrojë për më shumë pikë në kohë reale.

Për të fituar një Garë Reel, bastorët duhet të marrin më shumë pikë në një automat të vetëm. Bastorët nuk mund të luajnë nëse nuk regjistrohen më parë, kështu që regjistrimi në Garën e Reel sipas zgjedhjes suaj është një domosdoshmëri. Bastet që duan të bashkohen në një Garë Reel duhet të shkojnë në faqen e internetit të kazinosë dhe të kërkojnë butonin "Regjistrohu".

Bashkohuni me Aventurën e Kazinosë

Nuk është thjesht çështje fjalësh kur flasim për aventurën e Casumo Casino. Libri sportiv i Casumo ka një skedë Adventure që e dallon atë nga konkurrenca.

Bastorët mund të gjejnë programin e shpërblimeve të kazinosë nën skedën "Aventurë". Megjithatë, koncepti është që të filloni të grumbulloni distinktivë ndërsa identifikoheni, luani ose përfshiheni në aktivitete të tjera në këtë faqe argëtuese bastesh eSports.

Këto distinktivë mund të blihen në kazinotë në internet për stimuj, të tillë si ringarkimet ose rrotullimet falas. Duke përdorur këto "distinktivë". do t'ju çojë në planetë dhe universe të rinj, ku mund të vazhdoni të fitoni të reja.

Një lojtar duhet të lidhet me llogarinë e tij në internet për të përfituar sa më shumë nga kjo. Kjo është për shkak se ata mund të shohin të gjitha distinktivët që mund të merrnin. Mundësia për t'u identifikuar gjatë orarit të drekës gjatë ditëve të javës ose për të luajtur në një vend pa kufizime gjeografike u jep bastorëve mundësinë për të mbledhur distinktivë.

Në platformën celulare, gjithçka ka të bëjë me distinktivët që do të marrin dhe botën përreth tyre. Bastorët mund të vazhdojnë udhëtimin e tyre në internet në tableta dhe smartfonë që përdorin Android ose iOS.

Shkoni me vijat fituese

Mënyra se si një ekip apo lojtar bën në sport mund të ndryshojë shumë. Ndonjëherë lojtarët janë në zonë dhe nuk mund të humbasin një goditje, dhe herë të tjera ata janë të bardhë si bora. Bastorët mund të përdorin vijat e nxehta dhe të ftohta në avantazhin e tyre kur vënë bast, dhe nëse ata mund t'i dallojnë ato përpara se të bëjnë shanset, është një mundësi e madhe.

Është e rëndësishme të siguroheni që shanset t'ju japin vlerën e duhur dhe të shikoni gjithçka në mënyrë korrekte. Nëse një skuadër mposht një grup skuadrash më të dobëta në shtëpi, mund të mos jetë koha më e mirë për të kapërcyer bandën nëse ndeshja e tyre e ardhshme është në rrugë kundër një ekipi të nivelit të lartë.

Mbani shënime për orarin dhe gjërat që mund të ndihmojnë në vazhdimin e një serie. Gjithashtu, nëse bastorët janë duke vënë bast në një ekip që ka një seri fituese me një spread në vend të një linje parash, shikoni se si kanë vepruar kundër përhapjes në lojërat e fundit.

Zbulimi i tendencave sportive përmes përdorimit të bazave të të dhënave në internet dhe faqeve të statistikave

Bastorët e zgjuar dhe ata që bëjnë shanse përdorin softuer për të parë të dhënat dhe tendencat, gjë që është një nga gjërat më të rëndësishme. Disa faqe interneti ofrojnë këto shërbime pa kosto ose për një tarifë të vogël këto ditë. Në fillim, bastorëve do t'u duhet pak punë për të mësuar se si t'i përdorin këto mjete, por pasi t'i përdorin, ata mund të bëjnë një ndryshim të madh në aftësitë e tyre të basteve.

Lojtarët e sportit jo vetëm që mund të mësojnë se si llogariten dhe përdoren tendencat më të zakonshme, por ata gjithashtu mund të provojnë idetë e tyre të tendencave dhe ndoshta të gjejnë një avantazh që librat sportiv dhe bastorët e tjerë kanë humbur.

Nuk mund të thuhet se çfarë mund të gjeni. Ndoshta lojtarët e dobët të NHL-së që e nisin portierin e tyre rezervë në ndeshjen e parë të një grupi të dyfishtë, kanë më shumë gjasa të mbulojnë linjën e topit pas staneve të gjata. Edhe nëse duket e rastësishme, bastorët mund të përdorin mjete për analizën e të dhënave për të gjetur tendenca reale që mund t'i ndihmojnë ata të vendosin se si të bastojnë.

Bast në sportet e njohura

Bastet e reja në bastet sportive duhet të dinë se është më mirë t'i përmbahen basteve për sportet për të cilat tashmë dinë shumë. Nëse ata e bëjnë këtë, ata do të kenë më shumë gjasa të marrin vendime të mira bastesh sesa nëse bastojnë për sportet për të cilat nuk dinë shumë ose nuk dinë fare. Bërja e zgjedhjeve më të mira duhet t'i ndihmojë ata të fitojnë më shumë nga bastet tuaja.

Mund të jetë joshëse të dëshironi të bastoni në shumë sporte të ndryshme kur sapo filloni. Kur një lojtar bast regjistrohet në një libër sportiv në internet, duke parë të gjitha mënyrat e ndryshme se si mund të vini bast mund t'ju bëjë të dëshironi të vini shumë bast. Por ata nuk duhet të bastojnë në sporte të tjera derisa të jenë të aftë në bastet për sportet që njohin mirë.

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj
2022-04-06

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

Ky është një veprim i shkëlqyeshëm tani që ka një grup kumarxhinjsh që merren me lojërat e kazinosë dhe bastet sportive. Për lojtarë të tillë, kalimi midis kazinove dhe basteshkruesve në internet mund të jetë i ndërlikuar. Por tani, gjithçka është nën një çati. Është interesante që libralidhësi mbulon të gjitha sportet, plus shtesat.