Vlerësimi i librave Casumo - Support

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)

Support

Është thelbësore të kesh një përvojë të favorshme kur merr pjesë në lojërat e përgjegjshme të fatit. Gjithmonë ekziston mundësia që të shfaqen probleme dhe pyetje të reja, që kërkojnë zgjidhje të menjëhershme. Aftësia e Casumo për të ofruar përgjigje të ditura ndaj sfidave unike të konsumatorëve ka kontribuar në rritjen e popullaritetit të kompanisë.

Si mund të kontaktoj Casumo?

Supozoni se bastorët duhet të kontaktojnë me kazinonë. Në atë rast, faqja e internetit ofron një adresën e emailit dhe një adresë postare fizike dhe lidhje me llogaritë e kazinosë në platforma të ndryshme të mediave sociale. Për fat të keq, aktualisht nuk ka asnjë ndihmë telefonike që mund t'i aksesojnë lojtarët. Megjithatë, çdo anëtar i ekipit të shërbimit ndaj klientit është miqësor dhe i gatshëm për të ndihmuar.

Ka dy mënyra nëpërmjet të cilave mund të kërkohet ndihmë:

Këto kanale mund t'i përgjigjen dhe trajtojnë çdo pyetje që mund të kenë bastorët, duke filluar nga kompleksiteti teknologjik deri tek pyetjet bazë. Casumo ofron mbështetje shtatë ditë në javë, 24 orë në ditë.

Casumo nuk ofron mbështetje telefonike, gjë që është e pazakontë. Sidoqoftë, ai kompenson me një opsion të dobishëm të bisedës live. Ai gjithashtu ofron ndihmë shumëgjuhëshe për lehtësinë tuaj.

Casumo gjithashtu përmban një nga seksionet më të plota FAQ, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja administrative.

Gjuhët mbështetëse

Ashtu si faqja kryesore e faqes së internetit Casumo, zgjidhjeve mbështetëse u mungon diversiteti i kërkuar për një kompani kaq masive, globale. Megjithatë, është e arsyeshme të supozohet se kjo ndihmon Casumo në zbatimin e kufizimeve rigoroze në vendet e tij të kufizuara dhe promovimin e lojërave të fatit të sigurt dhe të përgjegjshëm.

Më poshtë janë gjuhët kryesore mbështetëse:

  • daneze
  • anglisht
  • finlandez
  • gjermanisht
  • suedeze
Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj
2022-04-06

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

Ky është një veprim i shkëlqyeshëm tani që ka një grup kumarxhinjsh që merren me lojërat e kazinosë dhe bastet sportive. Për lojtarë të tillë, kalimi midis kazinove dhe basteshkruesve në internet mund të jetë i ndërlikuar. Por tani, gjithçka është nën një çati. Është interesante që libralidhësi mbulon të gjitha sportet, plus shtesat.