Vlerësimi i librave Casumo - Languages

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)

Languages

Kur kërkojnë për një kazino në internet, bastorët duhet t'i japin përparësi gjetjes së një kazinoje që mbështet gjuhën e tyre lokale për shkak të një morie përfitimesh dhe avantazhesh që kjo mund të japë.

Punonjësit nuk mund të varen nga Google Translate ose shërbime të tjera përkthimi, sepse ekziston mundësia që ata të bëjnë gabime dhe informacioni që ofrohet në disa faqe interneti kazinoje mund të jetë i vjetëruar.

Gjuhët e disponueshme në Casumo

Ekziston mundësia që ata të devijohen dhe të hutohen, gjë që do të rezultojë në pamundësinë e tyre për të përmbushur kriteret e bastit, për të kuptuar shërbimet e mbështetjes së klientit ose për të lexuar të gjitha termat dhe kushtet.

Për shkak të kësaj, bastorët duhet të zgjedhin një kazino në internet që do t'u mundësojë atyre të marrin pjesë në një gjuhë në të cilën ata janë të kënaqur të komunikojnë.

Në Casumo Casino, bastorët mund të luajnë në një sërë gjuhësh, duke përfshirë:

  • anglisht
  • daneze
  • suedeze
  • Finlandisht, dhe
  • gjermanisht, ndër shumë të tjera.

Nëse një lojtar mund të përdorë faqen e internetit të lojrave, ajo me siguri mbështet gjuhën me të cilën ata janë të njohur.

Ndërrimi i gjuhëve në Casumo mund të jetë më i vështirë sesa në platformat e tjera të basteve esports. Nga ana tjetër, gjuha në faqen e internetit të basteve esports rregullohet automatikisht që të përputhet me vendndodhjen e lojtarit. Kjo mund të interpretohet si një metodë tjetër për të parandaluar aksesin në faqen e internetit nga vendet që janë në listën e bllokimit të sajtit.

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj
2022-04-06

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

Ky është një veprim i shkëlqyeshëm tani që ka një grup kumarxhinjsh që merren me lojërat e kazinosë dhe bastet sportive. Për lojtarë të tillë, kalimi midis kazinove dhe basteshkruesve në internet mund të jetë i ndërlikuar. Por tani, gjithçka është nën një çati. Është interesante që libralidhësi mbulon të gjitha sportet, plus shtesat.