Casumo - Deposits

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur një sërë metodash në Casumo. Vendndodhja gjeografike e një bastori kufizon shumicën e metodave të lojtarëve. Si rezultat, mënyrat e pagesës të disponueshme në një rajon mund të jenë të kufizuara ose të padisponueshme në një tjetër.

Të gjitha depozitat, pavarësisht metodës, janë të menjëhershme, dhe shumica janë falas. Disa, nga ana tjetër, mund të paguajnë një tarifë të vogël. Llogaria e një lojtari mund të hapet në euro ose paund. Depozita minimale e Casumo tani është 10 euro (ose paund); megjithatë, kjo vlen për disa kazino të tjera në internet.

Metodat e pagesës të pranuara në Casumo

Këtu është një përmbledhje e shkurtër e gjithçkaje që një lojtar duhet të dijë kur depoziton Casumo

Casumo pranon sa vijon metodat e depozitimit:

 • MasterCard
 • Viza
 • Skrill
 • Neteller
 • Me besim
 • AstroPay
 • Paytm
 • Ecobanq
 • Netbanking
 • UPI
 • Google Pay
 • PhonePe

Depozita minimale për Casumo është 10 dollarë dhe nuk ka kufi maksimal me kohë përpunimi pothuajse të menjëhershëm për shumicën e këtyre metodave të pagesës.

Si të depozitoni para

Këtu është një udhëzues hap pas hapi për depozitimin e parave në llogarinë tuaj Casumo:

Shkoni në faqen kryesore pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj. Statusi i bilancit tuaj mund të gjendet në të majtë, direkt poshtë profilit tuaj.

Duke klikuar mbi të, mund të hyni në arkë. Ju do të jeni në gjendje të bëni depozita dhe tërheqje dhe të kontrolloni historinë tuaj të transaksioneve.

Zgjidhni një opsion depozitimi në arkë. Udhëzimet/informacionet shtesë të kërkuara do të shfaqen kur të klikoni mbi të. Klikoni "Vazhdo". për të konfirmuar depozitën.

Kthehuni në faqen kryesore dhe kontrolloni bilancin tuaj; paratë tuaja duhet të shfaqen menjëherë në llogarinë tuaj dhe depozitimi juaj është i plotë. Në faqen e internetit, tani mund të vendosni baste sportive.

Monedhat e pranuara në Casumo

Këtu është një përmbledhje e mirë e monedhave që pranon Casumo:

 • euro
 • paund
 • Krona suedeze dhe daneze
 • Rupia
 • Jeni japonez
 • Dollarë amerikanë, kanadezë dhe të Zelandës së Re
Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)