Casumo - Bonuses

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Faqet e basteve sportive tërheqin dhe mbajnë klientët përmes bonuseve. Si rezultat, prezantuesit duhet të ofrojnë gjithmonë stimuj për klientët e tyre. Kjo shihet si kthim dhe vlerësim. Casumo ofron një sërë përfitimesh, si kthimi i parave, rrotullimet dhe bonuset e depozitave.

Bonuset në Casumo janë të drejtpërdrejta. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë për të marrë një kod bonus për ofertën e mirëseardhjes. Kufizimet, termat dhe kushtet e basteve për shpërblime të ndryshme mund të ndryshojnë. Casumo e bën të thjeshtë pretendimin, përdorimin dhe arkëtimin e bonuseve për lojtarët.

Bonus i mirëseardhjes - bast falas

Casumo i mban gjërat të thjeshta por joshëse duke ofruar një falas 10 £ bast për çdo lojtar të ri që ka vendosur tashmë një 10 £ kunj. Kjo në mënyrë efektive dyfishon depozitën dhe është një përshëndetje fantastike për të gjithë lojtarët e rinj. Klientët duhet të bastojnë një minimum prej £ 10 në çdo treg sportiv para ndeshjes ose në lojë me koeficient prej të paktën 35 për t'u kualifikuar.

Bast Falas do të kreditohen menjëherë në llogari pasi të shlyhet basti fillestar kualifikues dhe lojtarët mund ta përdorin atë në sporte dhe lojëra për të rritur mundësitë e një pagese të mirë. Bastet duhet të vendosin bastet kualifikuese dhe falas brenda 35 ditëve nga regjistrimi për shërbimin. Basti kualifikues duhet të shlyhet brenda atij afati kohor.

Ky bast Falas është një ofertë jashtëzakonisht e rëndësishme që padyshim do të tërheqë lojtarët e rinj që kërkojnë një ujdi shpërblyese. Ofrohen gjithashtu oferta, promovime dhe oferta të rregullta, veçanërisht gjatë kampionateve dhe turneve të mëdha sportive.

Bonusi i përputhur i depozitës së parë

Në depozitën e tyre të parë, lojtarët e rinj mund të marrin një 100% bonus depozitimi i përputhur deri në 500 €, me një depozitë minimale prej 10 €. Më pas, lojtarët duhet të hedhin bonusin e depozitave të përputhur mbi tetë herë me koeficient -167 ose 1.60.

Bastet e shumta në të njëjtin treg nuk kualifikohen për bonusin, i cili skadon pas dhjetë ditësh. Lojtarët duhet të marrin pjesë në promovim brenda shtatë ditëve nga përfundimi i regjistrimit të tyre. Ashtu si me bonuset e tjera, mund të zbatohen terma dhe kushte të tjera, prandaj kontrolloni dhe lexoni ato me kujdes.

Bonuset javore

Casumo ofron gjithashtu oferta bonus javore si një tjetër mundësi për të fituar bonuse. Bastorët do të kenë mundësi të ndryshme për të marrë rrotullime falas dhe para bonus bazuar në depozita dhe aktivitete të tjera.

Shumica e lojtarëve vlerësojnë më së miri stimujt e Casumos sepse ato ndryshojnë çdo javë, gjë që i mban gjërat interesante. Hyrja në Casumo dhe klikimi i lidhjes së promovimeve do të sjellë ofertat më të fundit të bonusit javor.

Bonuset dhe promovimet e vazhdueshme

Rritjet e fitimeve dhe të probabilitetit në tregje specifike mund të jenë të disponueshme si promovime shtesë në faqe.

Rritja e fitimit është një veçori që lejon bastorët të rrisin fitimet e tyre në një bast deri në një shumë të caktuar. Specialet e Casumo përfshijnë përmirësime të koeficienteve, të cilat përmirësojnë shanset e një lojtari për të fituar në ngjarje specifike. Sigurohuni që të lexoni dhe kuptoni termat dhe kushtet e bonusit.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)