Vlerësimi i librave Casumo - Affiliate Program

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)

Affiliate Program

Casumo Affiliates është platforma zyrtare e partneritetit e njohur dhe inovative e Casumo Casino. Kjo platformë referimi e veçantë dhe e veçantë është një koncept i provuar dhe i vërtetë që do t'u mundësojë partnerëve të krijojnë një fushatë promovuese efektive dhe fitimprurëse në industri.

Ky seksion i Filialeve Casumo do të nxjerrë në pah pikat e shumta të forta të programit, të konsideruara gjerësisht si një nga skemat më shpërblyese të anëtarëve të aksesueshëm.

Pse të bashkoheni me programin e Filialit Casumo?

Struktura e komisioneve në Casumo është e krahasueshme me ato të partnerëve të tjerë të asociuar në këtë treg. Një pjesë e të ardhurave deri në 45 përqind lëviz gradualisht në varësi të numrit ose pak klientëve që promovoni çdo muaj.

Kontrata e ndarjes së të ardhurave të Casumo është e fortë, me një kufi të sipërm të lartë dhe me kërkesën që të referoni vetëm 50 lojtarë çdo muaj në vend të 100 që kërkohen nga shumica e programeve të tjera. Marrëveshjet CPA janë gjithashtu të disponueshme për lojtarët që janë të hapur për të negociuar me firmën.

Eliminimi i bartjes negative është një nga karakteristikat më të rëndësishme të programit Casumo Affiliates. Çfarëdo që të bëni, të ardhurat tuaja nuk do të jenë kurrë negative – vetëm pozitive kur lojtarët e rinj bashkohen dhe fillojnë të luajnë bixhoz.

Markat nga Casumo

Casumo Affiliates u krijua veçanërisht për të promovuar Casumo. Iniciativa e partneritetit e mbështetur nga NetRefer synon të ndihmojë sipërmarrësit dhe kompanitë e vogla të kenë sukses duke bashkëpunuar me Casumo.

Si të anëtarësoheni në Programin e Filialeve Casumo?

  1. Vizitoni www.casumoaffiliates.com.
  2. Klikoni butonin e verdhë "Bëhu partneri ynë".
  3. Plotësoni detajet e nevojshme të shënuara me një yll (*). Këto fusha janë të detyrueshme dhe procesi nuk do të vazhdojë derisa të plotësohen të gjitha.
  4. Lexoni Termat dhe Kushtet, më pas shënoni kutinë duke deklaruar se i kuptoni ato.
  5. Prisni për moderim. Këto zgjasin deri në dy ditë. Nëse ka sukses, do të merrni një email nga Casumo Affiliates me detajet e llogarisë tuaj.
Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj
2022-04-06

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

Ky është një veprim i shkëlqyeshëm tani që ka një grup kumarxhinjsh që merren me lojërat e kazinosë dhe bastet sportive. Për lojtarë të tillë, kalimi midis kazinove dhe basteshkruesve në internet mund të jetë i ndërlikuar. Por tani, gjithçka është nën një çati. Është interesante që libralidhësi mbulon të gjitha sportet, plus shtesat.