Casumo - About

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Casumo është një nga më kreativët dhe inovativët https://bettingranker.com/në Evropë. Ajo ka zyra në Maltë dhe Gjibraltar dhe punëson më shumë se 300 njerëz. Kompania filloi në Suedi në vitin 2012. Shërbimet e tyre mund të aksesohen në shumë vende shumë të rregulluara, si Suedia, Danimarka, MB, Gjermania dhe tregje të tjera në zhvillim në mbarë botën, për sa kohë që ata ndjekin ligjin.

Casumo Services Limited ka një licencë për të bërë biznes në Maltë, MB, Suedi, Danimarkë dhe Spanjë. Këto licenca janë baza e biznesit të tyre. Ata i lejojnë ata të mbajnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash dhe një faqe interneti që ndjek të gjitha rregullat.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve në Casumo

Casumo është një kazino fantastike në internet. Është e ndritshme, e gjallë dhe unike. Ai bën pikërisht atë që thotë se do të bëjë: ju çon në një univers krejtësisht tjetër.

Përzgjedhja e sporteve dhe e tregjeve është befasuese dhe funksionaliteti i sajteve të desktopit dhe celularëve është i shkëlqyer. Edhe pse nuk është një Libërtar PayPal, depozitat dhe tërheqjet janë të shpejta, të sigurta dhe të sigurta. I gjithë faqja nxjerr kompetencë dhe efikasitet.

Një numër telefoni kontakti dhe ndoshta një mënyrë më e qartë për të eksploruar zhanret e lojërave dhe për të zgjedhur gjuhët do ta përmirësonte atë. Prapëseprapë, kjo është një platformë e mrekullueshme ku mund të mbështeten bastorët sportivë.

Nuk ka dyshim për këtë: Casumo e zhvillon biznesin e saj jashtëzakonisht profesionalisht. Për shkak të ndërfaqes së tij të thjeshtë të përdoruesit (UI) dhe përvojës së përdoruesit (UX), Casumo dallon nga konkurrenca.

Fokusi i tij kryesor është në funksionimin e sistemit dhe ndërfaqen kryesore të përdoruesit. Klientët mund të zgjedhin shpejt sportet për të cilat dëshirojnë të bastojnë duke përdorur skedat dhe tregjet e shumta të renditura siç duhet në sajt, gjë që është e mundur nga struktura e thjeshtë.

Motivi unik i hapësirës së internetit të kësaj faqe interneti është i gjallë dhe i veçantë, gjë që e ndihmon atë të dallohet në krahasim me faqet e internetit që i përkasin kazinove të tjera. Maskota e kazinosë, Casumo, e krijuar që të duket si një version i thjeshtuar i një mundës sumo, shfaqet dukshëm në të gjithë faqen për të shtuar një prekje humori dhe argëtim të lehtë.

Pse të luani në Casumo?

Casumo ka ofruar lloje të ndryshme lojërash kazino për lojtarët që nga viti 2012, kështu që nuk është një faqe e re. Disa e shohin moshën e Casumos si një gjë të mirë, pasi ajo demonstron ekspertizë, por disa e shohin atë si një anë negative pasi ekziston frika për t'u lidhur.

Me ndihmën e licencave të forta të basteve dhe masave të rrepta sigurie, së fundmi ata janë zhvendosur në baste sportive dhe sportive. Casumo ka pasur një qasje të ndryshme ndaj baste sportive që kur filloi si një kazino online dhe u zgjerua duke përfshirë opsionet e basteve sportive që lojtarët i njohin dhe i duan.

Krahasuar me faqet e tjera të basteve sportive, Casumo duket i pëlqyeshëm dhe ka bonuse të mira. Pra, le të fillojmë me këtë përmbledhje Casumo.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Casumo Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)