Casumo

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Casumo është një nga më kreativët dhe inovativët https://bettingranker.com/në Evropë. Ajo ka zyra në Maltë dhe Gjibraltar dhe punëson më shumë se 300 njerëz. Kompania filloi në Suedi në vitin 2012. Shërbimet e tyre mund të aksesohen në shumë vende shumë të rregulluara, si Suedia, Danimarka, MB, Gjermania dhe tregje të tjera në zhvillim në mbarë botën, për sa kohë që ata ndjekin ligjin.

Casumo Services Limited ka një licencë për të bërë biznes në Maltë, MB, Suedi, Danimarkë dhe Spanjë. Këto licenca janë baza e biznesit të tyre. Ata i lejojnë ata të mbajnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash dhe një faqe interneti që ndjek të gjitha rregullat.

/casumo/about/

Games

Casumo ka një ndërfaqe moderne dhe të hijshme miqësore për përdoruesit, duke krijuar vendosja e basteve në ngjarje sportive emocionuese dhe e drejtpërdrejtë. Me akses në të gjitha tregjet kryesore sportive të disponueshme, zgjedhja e gjerë e opsioneve të basteve për sportet e Casumo ka mbuluar bastet, pavarësisht nëse loja luhet në bar, papastërti ose akull. 

Ata kanë bërë ofertat e tyre sportive në një mënyrë që është shumë e arritshme si për bastorët e rinj ashtu edhe për lojtarët veteranë. Casumo Sports është i përshtatshëm për përdoruesit, i shpejtë dhe i besueshëm. Ka veçori të veçanta që bëjnë të mundur shënjimin e menjëhershëm të sporteve tuaja të preferuara dhe pjesëmarrjen në aksion në kohë reale, gjë që rrit më tej qëndrueshmërinë e faqes në internet.

Withdrawals

Përveç brohoritjes për klubin ose lojtarin tuaj të preferuar sportiv, një nga komponentët më emocionues të lojës është sjellja në shtëpi e trofeut për fitoret tuaja. Pasi të keni vënë bast, të keni rrezikuar bonusin dhe të keni fituar një shumë të konsiderueshme në llogarinë tuaj, është koha për të arkëtuar fitimet tuaja. Ka shumë lojtarë të rinj që po shqetësohen për të bërë cashout-in e tyre të parë nga Casumo.

Bonuses

Faqet e basteve sportive tërheqin dhe mbajnë klientët përmes bonuseve. Si rezultat, prezantuesit duhet të ofrojnë gjithmonë stimuj për klientët e tyre. Kjo shihet si kthim dhe vlerësim. Casumo ofron një sërë përfitimesh, si kthimi i parave, rrotullimet dhe bonuset e depozitave.

Bonuset në Casumo janë të drejtpërdrejta. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë për të marrë një kod bonus për ofertën e mirëseardhjes. Kufizimet, termat dhe kushtet e basteve për shpërblime të ndryshme mund të ndryshojnë. Casumo e bën të thjeshtë pretendimin, përdorimin dhe arkëtimin e bonuseve për lojtarët.

Account

Për të hyrë në faqen e internetit të Casumo, bastorët fillimisht do të regjistrohen për një llogari. Si të regjistroheni është një nga pyetjet që përdoruesit e mundshëm të Casumo pyesin më shpesh. 

Ky është hapi fillestar për çdo faqe interneti që ofron baste në sport. Procesi është i drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Languages

Kur kërkojnë për një kazino në internet, bastorët duhet t'i japin përparësi gjetjes së një kazinoje që mbështet gjuhën e tyre lokale për shkak të një morie përfitimesh dhe avantazhesh që kjo mund të japë.

Punonjësit nuk mund të varen nga Google Translate ose shërbime të tjera përkthimi, sepse ekziston mundësia që ata të bëjnë gabime dhe informacioni që ofrohet në disa faqe interneti kazinoje mund të jetë i vjetëruar.

Countries

Casumo e meriton padyshim reputacionin e tij si një nga faqet më të mira të basteve esports për shkak të ndërfaqes së tij të shkëlqyeshme dhe të lehtë për t'u naviguar dhe përvojës së tij dekade që u shërben lojtarëve fillestarë dhe kumarxhinjve me përvojë.

Për shkak të këtyre faktorëve, Casumo tërheq mijëra bastorë në mbarë botën. Për shkak se ata kanë një grup kaq të madh klientele, ata mund të ofrojnë shërbimet e tyre pothuajse në çdo vend.

Mobile

Nëse dëshironi të vendosni baste sportive në lëvizje, Casumo është një zgjedhje ideale.

Falë një faqe interneti të shkëlqyeshme miqësore për celularin, lojtarët mund të luajnë shumë lojëra kazino në pajisje të lëvizshme si tabletët dhe telefonat inteligjentë. Në faqen zyrtare të Casumo, bastorët mund të shkarkojnë gjithashtu një aplikacion.

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë argëtuese, por kur i bëni me Casumo, janë edhe më argëtues, të sigurt dhe të dobishëm. Këto këshilla dhe truke do t'i ndihmojnë njerëzit që bastojnë sportet në Casumo të përfitojnë sa më shumë nga koha e tyre atje.

Responsible Gaming

Edhe pse ata janë një përqindje jashtëzakonisht e vogël e popullsisë së përgjithshme, kumarxhinjtë profesionistë ekzistojnë. Nuk duhet parë si burim të ardhurash për shumë njerëz. Ju duhet të luani bixhoz vetëm me paratë që mund të përballoni të humbni dhe të mos rrezikoni më shumë se kaq. Shmangni kumarin me para në të cilat mbështeteni për të paguar qiranë dhe gjërat e tjera thelbësore, si faturat dhe ushqimin.

Support

Është thelbësore të kesh një përvojë të favorshme kur merr pjesë në lojërat e përgjegjshme të fatit. Gjithmonë ekziston mundësia që të shfaqen probleme dhe pyetje të reja, që kërkojnë zgjidhje të menjëhershme. Aftësia e Casumo për të ofruar përgjigje të ditura ndaj sfidave unike të konsumatorëve ka kontribuar në rritjen e popullaritetit të kompanisë.

Deposits

Lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur një sërë metodash në Casumo. Vendndodhja gjeografike e një bastori kufizon shumicën e metodave të lojtarëve. Si rezultat, mënyrat e pagesës të disponueshme në një rajon mund të jenë të kufizuara ose të padisponueshme në një tjetër.

Të gjitha depozitat, pavarësisht metodës, janë të menjëhershme, dhe shumica janë falas. Disa, nga ana tjetër, mund të paguajnë një tarifë të vogël. Llogaria e një lojtari mund të hapet në euro ose paund. Depozita minimale e Casumo tani është 10 euro (ose paund); megjithatë, kjo vlen për disa kazino të tjera në internet.

Security

Casumo nuk është një objektiv i lehtë për mashtruesit dhe mashtruesit sepse është tërheqës. Informacioni juaj personal dhe financiar ruhet në mënyrë të sigurt për të mirën e sitit dhe përdoruesve të tij dhe mbrohen në mënyrat e mëposhtme:

FAQ

Njerëzit që bastojnë në eSports në Casumo shpesh i bëjnë këto pyetje para, gjatë dhe pas basteve të tyre.

Affiliate Program

Casumo Affiliates është platforma zyrtare e partneritetit e njohur dhe inovative e Casumo Casino. Kjo platformë referimi e veçantë dhe e veçantë është një koncept i provuar dhe i vërtetë që do t'u mundësojë partnerëve të krijojnë një fushatë promovuese efektive dhe fitimprurëse në industri.

Ky seksion i Filialeve Casumo do të nxjerrë në pah pikat e shumta të forta të programit, të konsideruara gjerësisht si një nga skemat më shpërblyese të anëtarëve të aksesueshëm.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LojëraLojëra (49)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (6)
Bank transfer
Debit Card
MasterCard
Neteller
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)