Vlerësimi i librave Casa Pariurilor

Age Limit
Casa Pariurilor
Casa Pariurilor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaPaysafe Card

Rreth Casa Pariurilor

Casa Pariurilor është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga 2007 . Casa Pariurilor është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Casa Pariurilor

Kur vizitoni Casa Pariurilor , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Tenisi, Futboll Amerikan, Snooker, Basketboll, Boks . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Casa Pariurilor

Casa Pariurilor është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Casa Pariurilor jeni të mirëpritur të përdorni Visa, Paysafe Card, MasterCard, Debit Card dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Casa Pariurilor ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Casa Pariurilor u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Casa Pariurilor është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Visa, Paysafe Card, MasterCard, Debit Card .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe tërheqje në para
+ Mbi 1400 lojëra në dispozicion
+ Oferta të mëdha bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2007
BonusetBonuset (10)
Baste falasBonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Rumune
LojëraLojëra (37)
Baccarat
BandyBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Kriketi
Lotaria
MMA
Online Pokies
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetatSkijimi
Slotat
SnookerSportiveTenis tavolineTenisiVolejbollieSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Bank transfer
MasterCard
Visa
MonedhatMonedhat (1)
Leu rumun
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (19)
Apollo Games
BF Games
CT Gaming
EGT Interactive
Endorphina
Evoplay Entertainment
Gamomat
Habanero
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
SYNOT Game
SmartSoft Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet