Vlerësimi i librave CampoBet

Age Limit
CampoBet
CampoBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth Campobet

Campobet është një faqe interneti dhe kazino bastesh sportive. Ky është një sit relativisht i ri që u krijua vetëm në vitin 2018, por ka rezultuar të jetë shumë i popullarizuar nga entuziastët e basteve online. Ka kufizime për sit në atë që banorët e disa vendeve nuk lejohen të regjistrohen me to.

Ajo është në pronësi të Araxio Development NV Kjo kompani gjithashtu drejton të tjera faqet e basteve sportive dhe ata përdorin softuerin më të fundit për të siguruar që përvoja e përdoruesit të jetë argëtuese.

Nuk ka një numër specifik licence për këtë kompani, por ato janë të regjistruara në ishullin Curacao, ku shumë kazino online kanë zgjedhur të regjistrohen. Faqja ofron një kombinim të basteve të drejtpërdrejta dhe basteve para ndeshjes në një gamë të gjerë sportesh, duke përfshirë tenisin, futbollin dhe kriketin. Vlerësohet se faqja mbulon rreth 50,000 ngjarje të ndryshme sportive të drejtpërdrejta çdo muaj. Brenda seksionit të kazinosë, janë të disponueshme lojëra të tilla si blackjack, poker dhe ruletë.

Sportet e ofruara në Campobet

Bastet që duan të vendosin një bast sportiv në Campobet do të zbulojnë se ka tre kategori të ndryshme në faqe. E para është libri sportiv, i dyti është bastet live dhe i treti është ai faqe virtuale sportive. Anëtarët e sitit do të gjejnë një shirit anësor në të majtë të ekranit të tyre, i cili do të tregojë të gjitha sportet dhe ligat përkatëse për ta.

Të gjitha sportet e drejtpërdrejta do të shfaqen pikërisht në mes të faqes së internetit. Të sportet në dispozicion përfshijnë tenis, kriket, futboll, bejsboll, regbi, pingpong, golf, basketboll dhe MMA.

Për disa sporte, si kriket, është e mundur të merrni një përditësim minutë pas minutë në faqen për ndeshjet më të njohura, megjithëse ato nuk ofrojnë transmetim të ndeshjeve. Fletët e basteve shfaqen në ekran dhe kur lojtari i bastit është i kyçur, ai mund të aksesojë lehtësisht detajet e basteve që kanë vendosur.

Sajti ofron gjithashtu sporte virtuale të cilat pasqyrojnë të gjitha sportet kryesore dhe ofrojnë rezultate të shpejta për bastet pasi vendoset basti dhe ngjarja përfundon disa çaste më vonë.

Bast në ngjarje të tjera

Ashtu si me shumë site bastesh në internet, nuk janë vetëm sportet ato që janë në dispozicion. Njerëzit në mbarë botën duan të vënë baste në ngjarje jo sportive. Kjo mund të përfshijë ngjarje muzikore si p.sh Eurovision Song Contest, ose mund të jetë rezultati i zgjedhjeve. Në disa vende, njerëzit duan të vënë bast në ngjarje të mundshme si Krishtlindjet e bardha. Jo të gjitha faqet ofrojnë shanse për gjëra të tilla, dhe ndërsa Campobet fokusohet në sport, ai gjithashtu ka një ngjarje të veçantë të rastësishme në listë.

Vlen të kontaktoni shërbimin e klientit nëse ka një ngjarje me interes pasi mund të jetë e mundur që të shtohet nëse faqja nuk duket se ofron shanse për të.

Pagesat në Campobet

Ashtu si me shumicën e faqeve të basteve sportive në internet, Campobet ofron një gamë të gjerë të metodat e depozitimit. Kartat e kreditit dhe të debitit janë opsionet më të njohura. Sidoqoftë, anëtarët e faqes mund të zgjedhin gjithashtu Net Banking, AstroPay, Skrill, MuchBetter dhe ecoPayz.

Gjithçka që lojtari duhet të bëjë është të shkojë te seksioni i depozitave në faqen e internetit dhe të zgjedhë llojin e metodës së depozitimit që dëshiron të përdorë. Pastaj gjithçka që duhet të bëjnë është të ndjekin udhëzimet në ekran. Kufijtë e depozitave mund të ndryshojnë sipas metodës, por në pjesën më të madhe janë 500 ₹.

Përdoruesit gjithashtu marrin mundësinë për të përdorur monedhën e tyre vendase. Vetë sajti mund të mos kryejë transaksione në të gjitha monedhat, por disa nga metodat e depozitimit lejojnë që përdoruesi të bëjë transaksionin në monedhën e tij dhe më pas ta konvertojë atë përpara se të hyjë në llogarinë Campobet.

Tërheqja e parave nga Campobet

Në radhë të parë, lojtari duhet të shkojë në faqen e depozitave dhe të gjejë menunë e emërtuar Cashbox. Kjo do të lidhet me detajet për tërheqjen. Përdoruesit mund të përdorin të njëjtat mënyra pagese për të tërhequr para nga llogaria e tyre dhe procesi është pothuajse identik.

Lojtari duhet vetëm të ndjekë udhëzimet në ekran. Faqja mund të ketë disa kufizime në varësi të mënyrës së pagesës. Për shembull, një metodë mund të lejojë një shumë maksimale më të lartë të tërheqjes se të tjerat.

Bonuset e ofruara në Campobet

Campobet është një sajt që ka një bonus depozite të përputhur mirëseardhjeje për një llogari bastesh sportive. Ato do të përputhen me depozitën fillestare të lojtarit deri në 8000 ₹. Megjithatë, ekziston një shumë minimale depozite që një lojtar duhet të plotësojë nëse dëshiron të kualifikohet për një bonus të përputhur dhe është 1600 ₹, ekuivalenti i rreth 20 €.

Lojtarët duhet gjithashtu të jenë të vetëdijshëm se atyre u kërkohet të luajnë të gjithë depozitën të paktën një herë, në baste që kanë koeficient të paktën 1.50. Ekipi i shërbimit ndaj klientit do të japë bonusin pasi lojtari të ketë përfunduar bastet.

Lojtarët gjithashtu duhet të jenë të vetëdijshëm se ka të tjerë promovime dhe bonuse që janë në dispozicion të tyre. Për lojërat e kazinosë ka raste kur rrotullimet falas janë të disponueshme për lojërat. Termat dhe kushtet për marrjen dhe përdorimin e tyre do të ndryshojnë sipas promovimit, kështu që është një ide e mirë t'i rishikoni ato përpara se të luani. Megjithatë, këto janë promovime të rregullta, ndryshe nga bonusi i mirëseardhjes, i cili disponohet vetëm pas depozitimit të parë të llogarisë së bërë nga lojtari.

Pse të vini bast në Campobet?

Ka shumë arsye pse klientët zgjedhin Campobet në vend të faqeve të tjera. Një nga këto është sa e lehtë është për t'u përdorur. Depozitat dhe tërheqjet në faqe janë të shpejta dhe të qarta dhe është gjithashtu shumë e lehtë të vendosni një bast. Faqja gjithashtu ka një shërbim gjithëpërfshirës ndaj klientit. Klientët mund të kontaktojnë ekipin përmes emailit, telefonit dhe bisedës live për të ngritur shqetësimet dhe për të bërë pyetje në lidhje me llogarinë e tyre.

Ekipi është në gjendje të komunikojë me klientët në të gjitha gjuhët kryesore të botës duke përfshirë anglisht, rusisht, frëngjisht, gjermanisht dhe polonisht.

Ndërfaqja e përdoruesit në faqe është e qartë dhe ndjek formatin e shumë faqeve të tjera të basteve sportive në internet. Ai është i disponueshëm si në versionin desktop ashtu edhe në atë celular, në mënyrë që lojtari të mund të marrë pjesë në baste sportive pavarësisht se ku janë. Informacioni në sajt mund ta ndihmojë lojtarin të kuptojë se si llogariten shanset dhe si funksionojnë bastet.

Siguria

Faqja krenohet se është një përvojë e sigurt për përdoruesit. Faqja përdor kriptimin më të fundit dhe kjo do të thotë që të dhënat e lojtarëve nuk mund të aksesohen lehtësisht nga palë të treta të paautorizuara. Përdorimi i kuletave elektronike si një mënyrë pagese do të thotë që lojtari nuk duhet të shtojë as detajet e tij bankare në sajt, duke ndihmuar për ta bërë këtë edhe më të sigurt.

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
+ Kazino dhe baste sportive
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Suedeze
LojëraLojëra (52)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Sic Bo
SkijimiSkvosh
Slotat
SnookerSportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Finlanda
Hungaria
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rusia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Golden Rock Studios
GreenTube
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming