Kërkoni Bonusi me depozitë 2023

Bonuset e depozitave janë një gjë mjaft e zakonshme për të ofruar faqet e basteve. Ata janë mënyra e sajtit të basteve për të nxitur lojtarët që të bëjnë një depozitë dhe të vënë baste me ta menjëherë, por ato mund të jenë konfuze nëse lojtarët nuk dinë se çfarë të presin prej tyre ose si funksionojnë.

Ky postim në blog shpjegon gjithçka që duhet të dini rreth bonuseve të depozitave, në mënyrë që bastorët të dinë saktësisht se çfarë të presin kur dikush shfaqet në ekranin e tyre. Por para kësaj, është thelbësore të shohim pse faqet e basteve ofrojnë këtë lloj bonusi.

Kërkoni Bonusi me depozitë 2023
Flag

Më e mira Baste Sportive Bonusi me depozitë

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonusi me depozitëDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonusi me depozitëDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Bonusi me depozitë100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20bet është një hyrje e re në industrinë e librave sportiv dhe kazinosë që u lançua në vitin 2022 për t'u shërbyer bastorëve në mbarë botën. Ai përmban një sërë tregjesh ndërkombëtare bastesh për sporte si futbolli, basketbolli dhe formula 1. Ky bastvënës krenohet si bastelibërësi më i mirë në internet, i themeluar nga entuziastë me përvojë të pasionuar pas basteve sportive. Ata synonin të krijonin një ofrues online për të gjitha shërbimet e librave. 20bet krenohet si një libër sportiv në internet që kombinon një përzgjedhje të gjerë tregjesh bastesh, mënyra të përshtatshme pagese, promovime të mira dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonusi me depozitëDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

  Bonusi me depozitëDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Bonusi me depozitëDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  Bonusi me depozitëDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonusi me depozitë20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonusi me depozitë100% deri në 100 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

  Bonusi me depozitëKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

   Lucky Bird Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Lucky Bird Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP

   Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

   Bonusi me depozitëMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

   ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonusi me depozitë100% bonus sportiv i mirëseardhjes
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

   Loot.bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Loot.bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
   • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
   • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
   • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
   • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

   Me88 është një platformë kryesore bastesh që i shërben komunitetit të basteve në Azi. U lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është rritur në mënyrë eksponenciale. Edhe pse ka qenë në industri për një kohë të shkurtër, ky libër sportiv në internet ka ofruar disa opsione të pasura për bastorët. Me88 online ka licenca lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Ndërsa industria aziatike vazhdon të mbushet me kazino online dhe faqe interneti të basteve, Me88 është një nga faqet më të njohura të basteve në Azi, me tregje të shumta, opsione të ndryshme sportive dhe shërbim të mirë ndaj klientit. Me88 ka bashkëpunuar me marka të njohura si CMD368 dhe Maxbet për të rritur përvojën e basteve të lojtarëve. Këto partneritete kanë zgjeruar tregjet e basteve, duke u dhënë bastorëve më shumë sport në mbarë botën. Për të eksploruar të gjitha tregjet e disponueshme në Maxbet dhe Me88, duhet të jeni të identifikuar. Klikoni CMD368 për të eksploruar të gjitha sportet e disponueshme, duke përfshirë lojërat drejtpërdrejt.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonusi me depozitëDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Bonusi me depozitëDeri në 600 €
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë

           Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Shpërblime VIP
           • Mbështetje 24/7
           • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Shpërblime VIP
           • Mbështetje 24/7
           • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

           Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

           VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit

           IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonusi me depozitëDeri në 200% + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Tërheqje të shpejta
           • Mbi 5000 lojëra
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Tërheqje të shpejta
           • Mbi 5000 lojëra

           Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonusi me depozitëDeri në 100% + 500 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra

           Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Llogari shumëvalutore
           • Bonuset sportive
           • Kthim parash javor
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Llogari shumëvalutore
           • Bonuset sportive
           • Kthim parash javor

           ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonusi me depozitë100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Bonus i madh i mirëseardhjes
           • Mbështetje 24/7
           • Platformë miqësore për celularin
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Bonus i madh i mirëseardhjes
           • Mbështetje 24/7
           • Platformë miqësore për celularin

           Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

           Bonusi me depozitë100% deri në 150 €
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Opsione të shumta pagese
           • Mbështetje 24/7 e disponueshme
           • Shumëllojshmëri lojërash
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Opsione të shumta pagese
           • Mbështetje 24/7 e disponueshme
           • Shumëllojshmëri lojërash

           Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

           Bonusi me depozitëBonus i mirëseardhjes deri në 100%
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
           • Shpërblimet e gjeneralëve
           • Zgjedhje e madhe pagesash
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
           • Shpërblimet e gjeneralëve
           • Zgjedhje e madhe pagesash

           Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin

           Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
           • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
           • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
           • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
           • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

           GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

           Bonusi me depozitë100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports

           Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

           Bonusi me depozitëDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

           Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonusi me depozitëPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Sportet e disponueshme
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Turneu është për të fituar
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Sportet e disponueshme
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Turneu është për të fituar

           BetHeat është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, BetHeat është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë

            Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

            Bonusi me depozitëBast javor falas në tenis
            Shfaq më pakShfaq më shumë
            • Temë e butë
            • Kazino fituese e çmimeve
            • Lojëra elektronike ekskluzive
            Shfaq më pak
            Shfaq më shumë
            • Temë e butë
            • Kazino fituese e çmimeve
            • Lojëra elektronike ekskluzive

            Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

            Bonusi me depozitëBast Falas për Anëtarët e Rinj
            Shfaq më pakShfaq më shumë
            • Marka më e mirë
            • Libri historik sportiv
            • Tërheqje të pakufizuara
            Shfaq më pak
            Shfaq më shumë
            • Marka më e mirë
            • Libri historik sportiv
            • Tërheqje të pakufizuara

            Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

            Bonusi me depozitëDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
            Shfaq më pakShfaq më shumë
            • Libri sportiv
            • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
            • Promovime të shpeshta
            Shfaq më pak
            Shfaq më shumë
            • Libri sportiv
            • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
            • Promovime të shpeshta

            EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

            Shfaq më shumë
            Shfaq më pak

            Këtu janë disa nga arsyet pse faqet e basteve ofrojnë këtë bonus bastesh:

            • Një nxitje për lojtarët: Bonuset e depozitave ofrohen gjithashtu si një nxitje për lojtarët që të përdorin më shpesh shërbimet e faqes së basteve, që do të thotë më shumë para në xhepat e kompanisë.
            • Ndihmoni lojtarët me një bankroll të vogël për të filluar: Një faqe bastesh mund të ofrojë gjithashtu bonuse depozitash për të ndihmuar në fillimin e lojtarëve që mund të mos kenë shumë para për të vënë bast.
            • Faqet e basteve duan të krijojnë një bazë besnike klientësh: faqet duan gjithashtu të krijojnë një bazë besnike klientësh, dhe ka mënyrë më të mirë për ta bërë këtë sesa ofrimi i stimujve të tillë si shpërblimet e depozitave?
            Section icon
            Si funksionojnë bonuset e depozitave dhe si t'i përdorni ato

            Si funksionojnë bonuset e depozitave dhe si t'i përdorni ato

            Bonuset e depozitave në librat sportiv në internet funksionojnë njësoj si bonuset e depozitave në faqet e pokerit dhe kazinotë. Kur një lojtar depoziton para në një faqe bastesh, ai do të marrë një bonus shtesë bankroll me të cilin mund të luajë. Këto bonuse vijnë në formate të ndryshme, ku një bonus i depozitave të ndeshjes është një nga më të zakonshmet.

            Mënyra se si funksionon do të varet nga formati në fjalë. Për shembull, në bonusin e depozitës së ndeshjes, faqja e basteve do të përputhet me një përqindje të depozitës që është bërë.

            Një faqe bastesh po ofron një bonus depozite ndeshjeje, të themi, 100%, dhe një lojtar që depoziton 50 dollarë, ai do të ketë 100 dollarë për të luajtur. Kjo për shkak se faqja e basteve u jep atyre 50 dollarë shtesë për depozitën që është bërë.

            Si funksionojnë bonuset e depozitave dhe si t'i përdorni ato
            Shndërrimi i një bonusi depozite në para të vërteta

            Shndërrimi i një bonusi depozite në para të vërteta

            Tani, operatorët e faqeve të basteve nuk u japin lojtarëve bonuse depozitash në mënyrë që lojtarët thjesht të mund të kapin dhe tërhiqen. Përkundrazi, ata presin që lojtarët të përdorin këto bonuse duke vendosur baste. Kjo është arsyeja pse kthimi i bonusit në para të vërteta është një proces. Sa shpejt ndodh kjo varet nga disa faktorë, duke përfshirë kërkesat e bastit.

            Për shembull, është mjaft e zakonshme që një bonus depozite që jepet për baste në futboll mund të mos përdoret për bastet e garave me kuaj. Prandaj, për ta kthyer bonusin në para të vërteta, lojtarët duhet të bastojnë në lojërat që llogariten në përmbushjen e kërkesave.

            Shndërrimi i një bonusi depozite në para të vërteta
            Çfarë duhet të keni parasysh në një bonus depozite

            Çfarë duhet të keni parasysh në një bonus depozite

            Është e lehtë të shikosh bastet sportive, veçanërisht me një ofertë hyrëse, si një mënyrë e shpejtë për të fituar para, por është e rëndësishme të jesh i vetëdijshëm për çdo rrezik përpara se të rrëmbesh ndonjë bonus depozite. Librat sportive ofrojnë bonuse depozitash me synimin për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues.

            Bonuset do të vijë me atë që quhet kërkesa për kalim ose përmbysje. Seksioni vijues do të flasë për të në detaje. Përveç kërkesave për lojëra, faktorë të tjerë të rëndësishëm që duhen marrë parasysh gjatë kërkimit të këtyre bonuseve të basteve në internet në çdo vend të basteve sportive përfshijnë si më poshtë:

            Sa i madh është bonusi?

            Bonuset e depozitave mund të variojnë nga të vogla në të mëdha, prandaj është e rëndësishme që lojtarët të dinë se për çfarë po regjistrohen

            Në cilat lojëra mund të përdoret bonusi?

            Siç u përmend më herët, faqet e basteve mund të kufizojnë bonuset e depozitave në lloje të caktuara sportesh. Kjo është diçka që çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm.

            Sa zgjat bonusi?

            Kjo njihet si periudha e bonusit. Shumë bonuse depozitash do të kenë një afat kohor në të cilin bonusi duhet të përdoret. Kur kjo kohë kalon, bonusi humbet. Sa më e gjatë të jetë periudha, aq më i mirë është bonusi i faqes së basteve pasi siguron që lojtarët të mos humbasin bonusin e depozitës.

            Kapaku i bonusit

            Shumica e librave sportiv vendosin kufizime se sa depozitë mund të tërheqë bonusin. Për shembull, nëse një bonus depozite është i kufizuar në 200 dollarë, kjo do të thotë se çdo shumë depozitash mbi të nuk do të shkaktojë bonusin. Kjo është bërë për të siguruar që lojtarët të mos bëjnë depozita të mëdha dhe të kërkojnë bonuse jonormale. Lejimi i bastorëve që ta bëjnë këtë mund të rrëzojë financiarisht faqet e basteve.

            Çfarë duhet të keni parasysh në një bonus depozite
            Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të depozitave

            Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të depozitave

            Megjithatë, ato nuk vijnë gjithmonë pa fije të lidhura. Lojtarët duhet të lexojnë të gjitha termat dhe kushtet përpara se të bien dakord për ndonjë gjë, sepse mund të ketë kufizime se sa shpesh mund t'i tërheqin fitimet e tyre nga libri sportiv. Pra, cilat janë termat dhe kushtet e bonusit të depozitave në bastet sportive?

            Epo, termat dhe kushtet e bonusit të depozitimit i referohen rregullave specifike që zbatohen për ofertën. Ato mund të jenë çdo gjë nga shuma minimale e depozitës që kërkohet për t'u kualifikuar për bonusin deri te kërkesat e bastit deri te periudha brenda së cilës bonusi do të jetë aktiv. Shumica e librave sportiv gjithashtu kanë një kufi se sa nga depozitimi i lojtarit do të tërheqë bonusin.

            Kërkesat e bastit

            Të njohura gjithashtu si kërkesat e kalimit të lojës, kërkesat për bast nënkuptojnë që shuma duhet të vihet një numër i caktuar herë përpara se të tërhiqet ndonjë fitim. Për shembull, nëse ka një kërkesë 20 herë bast për një bonus depozite, atëherë shuma e depozitës dhe bonusit duhet të vihet 20 herë.

            Prandaj, kërkesat për lojëra janë një faktor i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur ofrohen bonuset e depozitave. Nëse kërkesat vendosen shumë të larta, lojtarët nuk do të jenë në gjendje t'i kthejnë bonuset e depozitave në para reale.

            Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të depozitave
            Cilat sporte ofrojnë bonus depozite?

            Cilat sporte ofrojnë bonus depozite?

            Ndërsa ka tonelata të sporte për të bastuar, vetëm disa të përzgjedhur ofrojnë bonuse depozitash. Kjo për shkak se disa sporte janë më të popullarizuara në mesin e lojtarëve se të tjerët. Për shembull, futbolli është një nga sportet më të njohura në botë. Në fakt, është aq popullor sa askush nuk mund të flasë për baste sportive në internet pa e përmendur këtë sport.

            Sportet e tjera që ofrojnë bonuse depozitash përfshijnë basketbollin, garat me kuaj, garat me zagar dhe bejsbollin, ndër të tjera. Këtu është një vështrim gjithëpërfshirës i pesë sporteve që ofrojnë bonuse depozitash për lojtarët.

            Futbolli

            Futbolli është sporti më popullor në botë dhe, si i tillë, nuk është çudi që ofron një bonus depozite. Në fakt, shumë libra sportive në internet ofrojnë një bonus depozite posaçërisht për bastet e futbollit. Kjo do të thotë që lojtarët mund të marrin një përqindje të depozitës së tyre të krahasuar me librin sportiv.

            Për shembull, një libër sportiv mund të ofrojë një bonus depozite prej 100% deri në 200 dollarë. Kjo do të thotë që libri sportiv do të përputhet me depozitën e bërë nga lojtari, deri në një maksimum prej $200. Pra, nëse lojtari depoziton 100 dollarë në llogarinë e tij, libri sportiv do të japë një shtesë prej 100 dollarësh në llogari, për një total prej 200 dollarësh.

            Shumica e lojtarëve të futbollit pëlqejnë një bonus depozite sepse u jep atyre më shumë para për të vënë bast. Ndërsa shumat e bonusit të depozitave ndryshojnë në varësi të librit sportiv dhe sa ka depozituar një lojtar, ndryshimi nuk është aq i rëndësishëm. Kjo për shkak se librat e sportit janë në konkurrencë të vazhdueshme për lojtarët. Një hendek i madh midis bonuseve të futbollit do të largonte disa basteshkrues nga tregu.

            Basketboll

            Basketboll është një tjetër sport shumë i njohur, veçanërisht në Amerikën e Veriut. Po, Shoqata Kombëtare e Basketbollit (NBA) është një nga ligat sportive më të shikuara në botë. Si e tillë, nuk është për t'u habitur që shumë libra sportive në internet ofrojnë bonuse depozitash për bastet në lojërat e basketbollit. Këto bonuse zakonisht funksionojnë në të njëjtën mënyrë si bonuset e depozitave për bastet e futbollit.

            Kjo do të thotë, libri sportiv do të përputhet me një përqindje të depozitës së bërë nga lojtari deri në një shumë të caktuar. Dhe, si me bonuset e depozitave për bastet e futbollit, shumat e bonusit të depozitave ndryshojnë nga libri sportiv në libër sportiv. Por ia vlen të merret sepse shton më shumë para në llogarinë e lojtarit, sado e vogël të jetë.

            Gare me kuaj

            Gare me kuaj është një nga sportet më të vjetra në ekzistencë dhe, si i tillë, ka një ndjekës masiv në mbarë botën. Prandaj, asnjë libër sportiv nuk do të guxonte të ofronte bonuse depozitash për bastet e garave me kuaj. Dhe, si basketbolli dhe futbolli, bonuset e depozitave kanë tendencë të funksionojnë në mënyrë të ngjashme. Kjo do të thotë, libri sportiv do të përputhet me një përqindje të depozitës së bërë nga lojtari deri në një shumë të caktuar.

            Për shembull, disa libra sportive mund të ofrojnë një bonus depozite prej 150% deri në 300 dollarë. Kjo do të thotë që libri sportiv do të përputhet me depozitën e bërë nga lojtari, deri në një maksimum prej $300. Pra, nëse lojtari depoziton 200 dollarë në llogarinë e tij, libri sportiv do të shtojë 300 dollarë në llogari, kështu që totali në llogarinë e lojtarit do të jetë 500 dollarë.

            Bejsbolli

            Bejsbolli mund të mos jetë aq popullor sa futbolli, është ende një gjë për shumë njerëz, duke përfshirë bastorët. Dhe, si me sportet e tjera, shumë libra sportive në internet ofrojnë bonuse depozitash për baste në lojërat e bejsbollit.

            Për të gjetur bonuset më të mira të depozitave në bejsboll, lojtarët duhet të krahasojnë bonuset e depozitave të ofruara nga libra të ndryshëm sportiv. Ashtu si shumë sporte të tjera të njohura, ka gjithmonë një ndeshje bejsbolli për të bastuar çdo ditë. Kjo tingëllon mirë për lojtarët që duan të përfitojnë nga bonuset e depozitave dhe të provojnë mungesën e tyre në çdo kohë.

            Ragbi

            Ragbi është popullor në shumë vende, duke përfshirë Mbretërinë e Bashkuar, Zelandën e Re dhe Afrikën e Jugut. Bookmakers ofrojnë shumë lloje bonusesh në këtë sport, ku bonusi i depozitave është më i popullarizuari.

            Gjërat për t'u shënuar: Bonuset e depozitave mund të ndryshojnë ndërmjet librave sportiv, në varësi të shumë faktorëve. Kjo do të thotë që bonuset e depozitave për futbollin nuk do të jenë domosdoshmërisht të barabarta me bonuset e depozitave për basketboll ose gara me kuaj. Megjithatë, bazat janë të njëjta: një lojtar i lojërave depoziton një shumë të caktuar parash në llogarinë e tij dhe merr një përqindje të saj të krahasuar me librin sportiv.

            Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se, në mënyrë që lojtarët të jenë në gjendje të tërheqin çdo fitim nga bonuset e depozitave, ata zakonisht duhet të plotësojnë kërkesat specifike të basteve. Nuk ka rëndësi lloji i sportit për të cilin ata vënë bast, faqja e internetit e librave sportiv do të sigurohet që lojtarët të vënë bast shumën e bonusit të depozitës një numër të caktuar herë përpara se të tërheqin fitimet e tyre.

            Së fundi, jo të gjitha sportet ofrojnë një bonus depozite. Lojtarët duhet të kontrollojnë librat e tyre sportiv përpara se të depozitojnë para në llogarinë e tyre për të shmangur çdo zhgënjim më vonë. Çdo bastvënës i besueshëm do të përcaktojë qartë se cilat sporte mund të bastojë një bastues duke përdorur bonusin.

            Cilat sporte ofrojnë bonus depozite?
            Kumar i përgjegjshëm

            Kumar i përgjegjshëm

            Ndërsa ka bonuse depozitash për lojtarët që mund të përfitojnë, kumari i përgjegjshëm është i një rëndësie të madhe. Kjo për shkak se shumë njerëz e kanë gjetur veten në vështirësi financiare si rezultat i aktiviteteve të tyre të lojërave të fatit. Është e rëndësishme të mbani mend se shtëpia ka gjithmonë një avantazh në çdo formë të lojërave të fatit. Pra, është e këshillueshme që të keni pritshmëri realiste kur vini baste në sport.

            Fatmirësisht, ka shumë mënyra për të vënë bast me përgjegjësi dhe për të shmangur varësinë. Ato përfshijnë sa vijon:

            Vendosja e një kufiri

            Vendosja e një kufiri kohor për bastet sportive siguron që bixhozi të mos ndërhyjë në aktivitete të tjera ose përgjegjësi të përditshme, të tilla si punët dhe çështjet familjare. Gjuajtësit mund të kufizojnë gjithashtu sa para për të shpenzuar për baste në ditë.

            Vendosja e basteve të vogla

            Vendosja proverbiale e të gjitha vezëve në një shportë është një mënyrë e sigurt për të humbur shuma të mëdha. Këshillohet që të shpërndani aksionet dhe të bëni baste të vogla.

            Racionalizimi

            Kjo përfshin kërkimin e arsyeve pse dikush nuk duhet të vendosë një bast në vend që të kërkojë justifikim pasi të jetë vendosur. Për shembull, nëse një lojtar bast mbi ekipin e tij të preferuar, ai duhet të pyesë veten nëse shanset janë mjaft të mira për të garantuar një bast.

            Kumar i përgjegjshëm

            Të rejat e fundit

            Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023
            2023-05-09

            Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023

            Maji është zakonisht një muaj i ngarkuar sportiv, me shumicën e garave evropiane në kulmin e sezonit. Në të njëjtën kohë, rezervistët ofrojnë shanse joshëse në tregje dhe ngjarje të pafundme. Pra, nëse po bashkoheni vonë për të filluar bastet në sport, ky artikull do ta bëjë më të lehtë misionin tuaj të gjuetisë së bonuseve. Do të mësoni tre bonuset kryesore të mirëseardhjes për depozitat e kartave të kreditit/debitit në maj 2023.

            Mos i humb këto oferta me bonus

            1xBet
            1xBet
            100 dollarë
            Metodat e depozitimit
            SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
            Merr bonusin1xBet komento
            Betwinner
            Betwinner
            100 €
            Merr bonusinBetwinner komento
            22BET
            22BET
            300 dollarë
            Metodat e depozitimit
            SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
            Merr bonusin22BET komento
            Close