Kërkoni Bonus të mirëpritur 2023

Librat e sporteve në internet shpesh japin stimuj për të magjepsur lojtarët e rinj dhe për të mbajtur lojtarët ekzistues. Një nga këto përfitime është bonusi i mirëseardhjes së basteve sportive. Në këtë mënyrë, një klient i ri mund të marrë më shumë fonde mbi bankrollin e tij dhe përfitime të tjera të përmendura në termat dhe kushtet. Një bonus mirëseardhjeje mund të jetë 100% e depozitës fillestare ose më shumë.

Faqet e basteve me një bonus mirëseardhjeje zakonisht ndryshojnë kushtet, kështu që ajo që ishte e disponueshme një muaj më parë mund të mos jetë më e vlefshme. Prandaj, lojtarët e interesuar duhet të jenë të informuar me ndryshimet për të përfituar nga ofertat më të mira. Shumë rezervistë ofrojnë këtë bonus të basteve sportive për të mbetur konkurrues në treg.

Kërkoni Bonus të mirëpritur 2023
Flag

Më e mira Baste Sportive Bonus të mirëpritur

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus të mirëpriturDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus të mirëpriturDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Bonus të mirëpritur100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme

Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20bet është një hyrje e re në industrinë e librave sportiv dhe kazinosë që u lançua në vitin 2022 për t'u shërbyer bastorëve në mbarë botën. Ai përmban një sërë tregjesh ndërkombëtare bastesh për sporte si futbolli, basketbolli dhe formula 1. Ky bastvënës krenohet si bastelibërësi më i mirë në internet, i themeluar nga entuziastë me përvojë të pasionuar pas basteve sportive. Ata synonin të krijonin një ofrues online për të gjitha shërbimet e librave. 20bet krenohet si një libër sportiv në internet që kombinon një përzgjedhje të gjerë tregjesh bastesh, mënyra të përshtatshme pagese, promovime të mira dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonus të mirëpriturDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Bonus të mirëpriturDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Bonus të mirëpriturDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  Bonus të mirëpriturDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Bonus të mirëpritur20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonus të mirëpriturKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

   Lucky Bird Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Lucky Bird Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7

   SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus të mirëpriturMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   • Konkurse
   • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

   ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
   • Bonuset ekskluzive
   • Shanse të mëdha esport
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus të mirëpritur100% bonus sportiv i mirëseardhjes
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
   • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
   • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
   • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
   • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

   Me88 është një platformë kryesore bastesh që i shërben komunitetit të basteve në Azi. U lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është rritur në mënyrë eksponenciale. Edhe pse ka qenë në industri për një kohë të shkurtër, ky libër sportiv në internet ka ofruar disa opsione të pasura për bastorët. Me88 online ka licenca lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Ndërsa industria aziatike vazhdon të mbushet me kazino online dhe faqe interneti të basteve, Me88 është një nga faqet më të njohura të basteve në Azi, me tregje të shumta, opsione të ndryshme sportive dhe shërbim të mirë ndaj klientit. Me88 ka bashkëpunuar me marka të njohura si CMD368 dhe Maxbet për të rritur përvojën e basteve të lojtarëve. Këto partneritete kanë zgjeruar tregjet e basteve, duke u dhënë bastorëve më shumë sport në mbarë botën. Për të eksploruar të gjitha tregjet e disponueshme në Maxbet dhe Me88, duhet të jeni të identifikuar. Klikoni CMD368 për të eksploruar të gjitha sportet e disponueshme, duke përfshirë lojërat drejtpërdrejt.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonus të mirëpriturDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Bonus të mirëpriturDeri në 600 €
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Mbështetje 24/7
          • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Mbështetje 24/7
          • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

          Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

          VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit

          IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus të mirëpriturDeri në 200% + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra

          Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus të mirëpriturDeri në 100% + 500 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra

          Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor

          ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus të mirëpritur100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin

          Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

          Bonus të mirëpritur100% deri në 150 €
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash

          Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

          Bonus të mirëpriturBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes

          Viti 2022 ishte një vit i frytshëm për komunitetin e lojërave të fatit, duke krijuar shumë site lojërash fati. Një nga këto platforma është Betibet, një kompani në pronësi të Dama NV dhe e regjistruar nën autoritetin e lojërave të Curacao. Bookie është i hapur për bastorët në mbarë botën që të bashkohen në argëtim dhe të fitojnë monedha ndërsa janë në të. Kjo platformë e basteve të kriptove u mundëson bastuesve të luajnë dhe të fitojnë duke përdorur monedha kripto ose fiat.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Top bastet sportive
          • Sportet e disponueshme
          • Kripto-miqësore
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Top bastet sportive
          • Sportet e disponueshme
          • Kripto-miqësore

          Brazili është një nga vendet më të famshme për sport, dhe është e drejtë që ka një faqe bastesh sportive për brazilianët. CopaGolBet është një faqe braziliane e basteve sportive dhe kazino që synon t'i shërbejë botës sportive braziliane. Libri i sporteve u lançua në vitin 2022 dhe Black Ocean BV e zotëron atë. Ajo ka një licencë nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Është shtëpia e qindra tregjeve të basteve të përhapura në shumë sporte. Dashamirët e sportit brazilianë mund të përjetojnë lojërat e fatit të gjeneratës së ardhshme me përfshirjen e sporteve dhe ngjarjeve të tjera. Ky libër sportiv cilësor ka përfshirë një metodë të njohur depozitimi dhe tërheqjeje dhe një dizajn të shkëlqyeshëm të përdoruesit, duke e bërë faqen e internetit një nga më të njohurat në Brazil. Në këtë rishikim të basteve, ne do të shqyrtojmë veçoritë e ofruara nga CopaGolBet.

          Bonus të mirëpriturBonus i mirëseardhjes deri në 100%
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash

          Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive

          Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus të mirëpritur100% deri në 500 dollarë
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7

          bet O bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, bet O bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin

          Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
          • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
          • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

          GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

          Bonus të mirëpritur100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports

          Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

          Bonus të mirëpriturDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

          Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë

           Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus të mirëpriturBast javor falas në tenis
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive

           Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

           Bonus të mirëpriturBast Falas për Anëtarët e Rinj
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara

           Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

           Bonus të mirëpriturDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta

           EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

           Shfaq më shumë
           Shfaq më pak

           Bastorët e rinj inkurajohen të kapin ofertën e regjistrimit, veçanërisht gjatë vendosjes së basteve në lojëra të reja. Është mënyra më e mirë për të luajtur pa rrezik në një faqe bastesh sportive me para reale. Ndonjëherë, kjo ofertë është ekskluzive për lojëra të caktuara, kështu që konfirmimi i detajeve përpara se të vendosni një bast është thelbësor. Pothuajse te gjitha libra sportive në internet kërkojnë që bonusi të vihet disa herë përpara se të mund të arkëtohet. Nëse një lojtar i ri largohet nga një lojë përpara se të plotësojë kërkesat e bastit, ka një shans të mirë që ai të humbasë përfitimet e paketës së mirëseardhjes.

           Section icon
           Si të përdorni bonusin e mirëseardhjes së basteve sportive

           Si të përdorni bonusin e mirëseardhjes së basteve sportive

           Faqet më të mira të basteve të bonusit të mirëseardhjes vijnë me përvoja dhe mundësi gjithëpërfshirëse për të fituar çmime. Gjetja e një bonusi të mirëseardhjes është e lehtë. Pothuajse të gjitha faqet e basteve sportive e kanë këtë opsion në faqen e regjistrimit. Këto faqe duan që lojtarët të pretendojnë promovimet, duke e bërë procesin sa më të lehtë që të jetë e mundur. Megjithatë, fitimi dhe shndërrimi i bonusit në para të vërteta nuk është i thjeshtë. Bonusi nuk ka kërkesa për bast në raste të rralla, por lojtarët duhet të ndjekin disa protokolle.

           Përpara se të regjistroni një llogari ose të kërkoni bonusin, është e domosdoshme të kuptoni se si funksionon bonusi i mirëseardhjes së basteve sportive. Në rastin e një bonusi jo ngjitës, paratë shtesë nuk mund të tërhiqen drejtpërdrejt. Edhe fitimet nga bonuset ngjitëse janë të paarkëtueshme. Me fjalë të tjera, të gjitha fitimet nga bastet në bonuse mbeten në sistem. Lojtarët dhe pronarët e librave sportiv përfitojnë njësoj nga bonuset e mirëseardhjes. Me një kujdes të duhur, kumarxhinjtë mund të gjejnë faqe bastesh me një bonus mirëseardhjeje që ndihmon në rritjen e fitimeve të tyre.

           Si të përdorni bonusin e mirëseardhjes së basteve sportive
           Gjërat për t'u kujdesur për një bonus mirëseardhjeje

           Gjërat për t'u kujdesur për një bonus mirëseardhjeje

           Ka bonuse të shumta të mirëseardhjes në librat sportiv në internet. Por jo çdo ofertë ia vlen. Të apasionuarit pas basteve sportive duhet të jenë vigjilentë për të zgjedhur një ofertë që përputhet me nevojat e tyre për lojërat e fatit. Disa këshilla do të jenë të dobishme kur zgjidhni faqet e basteve me një bonus mirëseardhjeje.

           Besueshmëria

           Nuk ka asnjë garanci që një libralidhës në internet është i besueshëm sepse u ofron lojtarëve të tij bonuse tërheqëse. Një licencë e besueshme është një aspekt themelor i një faqeje të besueshme bastesh sportive. Në mënyrë ideale, ofruesit me reputacion shfaqin informacionin e licencimit në faqen kryesore. Organet rregullatore më të besuara janë Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti i Lojërave të Maltës, dhe Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Për shkak se këto subjekte kanë standarde të rrepta, ato sigurojnë që bastorët të mbrohen kur regjistrohen dhe pretendojnë bonuse për bastet sportive.

           Termat dhe Kushtet

           Pothuajse në çdo term dhe kusht të basteshkruesve, ka klauzola të fshehura. Përpara se të regjistroheni për të, mund të mos ketë kohë të mjaftueshme për të lexuar të gjitha T&C-të e mprehta në një bonus mirëseardhjeje të basteve sportive. Së paku, ekspertët sugjerojnë leximin e pjesëve që lidhen me vendimin e lojtarit. Këto përfshijnë kufizimet e promovimit, kufijtë e tërheqjes dhe kushtet e bastit.

           Këto terma vështirë se reklamohen në faqet e uljes së shumicës së librave sportiv. Megjithatë, ato mund të kenë një ndikim të jashtëzakonshëm në cilësinë e një përvoje bonus në internet. Disa site kufizojnë numrin e basteve që mund të vendosë. Kalimi nëpër seksionin e T&C përpara se të regjistroheni për një bonus mirëseardhjeje ndihmon për të shmangur surprizat e panevojshme.

           Data e skadencës

           Çdo krijues bastesh cakton një periudhë specifike gjatë së cilës një lojtar duhet të përdorë bonusin e tij dhe të përmbushë të gjitha kërkesat e basteve. Një afat i shkurtër kohor detyron shumë lojtarë të bastojnë më shumë, duke mbishpenzuar dhe duke rritur rrezikun e humbjes. Një bonus i mirë i mirëseardhjes i lejon lojtarët të luajnë disa herë në një periudhë të arsyeshme vlefshmërie.

           Lojëra të pranueshme

           Disa bastore sportive të papërvojë marrin bonuse pa kontrolluar lojërat e pranueshme. Është e rëndësishme të zgjedhësh lojëra që dikush i pëlqen të luajë ose të bastojë. Kjo mund të përmirësojë shanset e tyre për të fituar.

           Gjërat për t'u kujdesur për një bonus mirëseardhjeje
           Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të mirëseardhjes

           Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të mirëseardhjes

           Kërkesat e bastit referohen gjithashtu si kërkesa për lojë. Ato përcaktojnë numrin e herëve që një lojtar duhet të vë bast bonusin e mirëseardhjes përpara se të tërhiqet. Nëse mbajtësi i basteve vendos kërkesën për të luajtur si x15 për një bonus prej 200 USD, lojtari duhet të vë bast me 3,000 USD në lojërat sportive. Me plotësimin e kërkesave të basteve, ata mund të tërheqin fondet e tyre të mbetura nëse fitojnë para dhe nuk i shpenzojnë ato në baste.

           Disa sajte bastesh sportive aplikojnë kërkesa për të luajtur si për depozitën ashtu edhe për bonusin menjëherë, gjë që është më pak e dëshirueshme për lojtarët. Supozoni se kërkohet një kusht bast prej x20 për një depozitë prej $50 dhe një bonus prej $50. Lojtari duhet të vë bast një total prej $1,000 përpara se të tërheqë bonusin.

           (50 dollarë + 50 dollarë) * 10 = 1000 dollarë

           Ndërsa 1,000 dollarë mund të duken të vështira për një lojtar të ri, shumë bastebërës online ofrojnë RTP më të larta, duke i bërë bastet shumë më të lehta se bastet në shtëpitë e lojërave të fatit në tokë. Konvertimet dhe kufijtë e bonusit të lojës janë kushtet e tjera të zakonshme për të bonuset e basteve sportive. Konvertimet e bonusit të lojës kanë të bëjnë me kontributin e lojërave të veçanta në luajtjen. Kufijtë e konvertimit kufizojnë shumën e bonusit që mund të konvertohet në para reale.

           Cilat sporte ofrojnë bonus mirëseardhjeje?

           Faqet e basteve ofrojnë bonuse të ndryshme mirëseardhjeje kur lojtarët regjistrohen. Sportet më të njohura zakonisht kanë ofertat më të mira të bonusit. Këtu ka më shumë rreth bonuseve të mirëseardhjes për sportet individuale.

           Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të mirëseardhjes
           Bonus i mirëseardhjes në futboll

           Bonus i mirëseardhjes në futboll

           Futbolli është ndoshta sporti më i vënë bast në botë. Miliarda para shkojnë në NFL dhe liga të tjera të njohura gjatë gjithë sezoneve. Mbi 95% e basteve për bastet e futbollit ndodhin në bastet online. Arsyeja pse faqet e internetit të basteve sportive dallohen është se ato kanë bonuse tërheqëse të mirëseardhjes. Kjo është diçka që librat sportivë me tulla dhe llaç nuk mund të përputhen. Thënë kështu, është thelbësore të njihni faqet më të mira të basteve të bonusit të mirëseardhjes për ligat kombëtare të futbollit, kampionatet dhe ndeshjet e futbollit në kolegj.

           Shumë libra sportive sot u lejojnë bastorëve të depozitojnë me kriptovaluta. Ata që depozitojnë me Bitcoin marrin një shumë më të lartë bonus. Për më tepër, BTC lehtëson pagesat më të shpejta, ku kërkesat për tërheqje përpunohen brenda disa minutave.

           Sezonet e futbollit

           Qëndrimi i përditësuar mbi bastet e së ardhmes dhe disa baste futbolli është thelbësor për bastet sportive. Për shembull, Super Bowl 56 fillon në Los Anxhelos më 13 shkurt 2022. Disa ngjarje kanë kaluar tashmë, si sezoni i rregullt i NFL, i cili zgjat nga 9 shtatori 2021 deri më 9 janar 2022. Nga ana tjetër, play-offi i NFL filloi më 15 Janar 2022. Ngjarje të tjera për të vazhduar përfshijnë:

           • Sezoni i rregullt i Divizionit NCAA
           • Kampionatet e Konferencës
           • Gjysmëfinalet e CFP
           • Kampionati Kombëtar CFP

           Një bonus mirëseardhjeje në futboll mund të jetë një ofertë me kohë të kufizuar. Të tjerat mund të zgjasin gjatë gjithë sezonit, kështu që leximi i termave dhe kushteve është thelbësor përpara se të merrni një kod kuponi. Lojtarët duhet të vendosin një depozitë minimale për të marrë bonusin e mirëseardhjes. Çdo libralidhës në internet tregon se cilat vende rezidentët kanë të drejtë për ofertën e bonusit. Duhet të theksohet se një bonus i mirëseardhjes në futboll nuk është një kërkesë për t'u regjistruar në një faqe bastesh futbolli. Nëse një lojtar vendos ta anashkalojë atë, ai prapë mund të bastojë në ndeshje futbolli dhe sporte të tjera.

           Bonus i mirëseardhjes në futboll
           Bonus i mirëseardhjes për garat me kuaj

           Bonus i mirëseardhjes për garat me kuaj

           Me mijera garat me kuaj ndodhin në nivel global. Në SHBA, një fokus i madh është në dy seri kryesore, Triple Crown, e cila fillon në maj dhe Kupa e Breeders në nëntor. Belmont Stakes, Preakness Stakes dhe derbi legjendar Kentucky janë pika të tjera kryesore.

           Një marrëveshje e mirëpritur është një nga mënyrat se si racebooks online konkurrojnë për klientët e rinj. Fondet e bonusit mund të përputhen në depozitën e parë ose të sigurohen si baste falas. Një faqe bastesh mund të vendosë të japë 120 dollarë për të gjithë lojtarët e rinj. Kjo mund të shpërndahet në tre baste të njëpasnjëshme me rritje prej $40 në bonus çdo herë.

           Një bonus i tillë i mirëseardhjes nuk ka periudhë vlefshmërie. Për sa kohë që lojtari bën depozitën e parë dhe vazhdon të bastojë në garat me kuaj, ai përfundimisht do të marrë bonusin e plotë. Disa lojtarë të lartë bastojnë shuma të mëdha në garat me kuaj dhe kërkojnë bonusin e plotë menjëherë. Por shumica e lojtarëve vendosin baste më të vogla, të themi 20 dollarë gjatë javëve. Kur regjistrohen për bast kuajsh, lojtarët duhet të sigurojnë që ata të kalojnë në mënyrë shteruese shtypjen e imët. Disa racebooks online pranojnë lojtarë nga disa shtete, ndërsa të tjerë vendosin kufizime kohore për ofertat e mirëseardhjes.

           Bonus i mirëseardhjes për garat me kuaj
           Kodet promovuese të basteve të kuajve

           Kodet promovuese të basteve të kuajve

           Shumë promovime të basteve me kuaj kërkojnë futjen e kodeve promocionale. Kodet promovuese për bonuset e mirëseardhjes zakonisht reklamohen në faqet e lajmeve të garave me kuaj. Lojtarët duhet të sigurojnë vlefshmërinë e kodeve të kuponit përpara se t'i mbledhin ato. Shqyrtimet e faqeve janë gjithashtu thelbësore kur bëhet fjalë për zgjedhjen e kodeve promovuese.

           Megjithatë, duket se lojtarët e rinj janë në prag të humbjes së ofertave promovuese. Shumë libra sportive nuk duan që klientët e rinj të kalojnë telashet e kërkimit të internetit për kode promocionale. Pra, ata shfaqin kuponët në faqet e tyre të internetit për t'i lehtësuar gjërat.

           Kodet promovuese të basteve të kuajve
           Bonus i mirëseardhjes në basketboll

           Bonus i mirëseardhjes në basketboll

           Sezoni i basketbollit NCAA sjell shumë mundësi bastesh dhe çmenduri të marsit. Basketboll fansat gjithashtu vendosin baste NBA në librat më të mirë sportiv çdo javë gjatë sezonit të NBA. Bonuset e mirëseardhjes pa depozita për bastet e basketbollit janë të rralla, por ato ekzistojnë. Ato janë ideale për lojtarët që testojnë një faqe përpara se të grumbullojnë para të vërteta.

           Të pretendosh një ofertë mirëseardhjeje është e thjeshtë. Kumarxhinjtë do të regjistrohen me një libër sportiv që ofron shanse basketbolli dhe do të marrin një bonus. Pasi të verifikohen llogaritë e tyre, paratë e bonusit shtohen në listën e tyre bankare. Lojtarët nuk mund t'i tërheqin vetëm këto para. Ata duhet të bastojnë atë veçmas, siç kërkohet nga libri sportiv.

           Një gjë e rëndësishme për t'u theksuar është se një bonus mirëseardhjeje në basketboll, për shembull, mund të kërkohet vetëm një herë në listën e zgjedhur. Ndërsa ndryshimi i emrit të llogarisë dhe marrja e disa shpërblimeve mund të jetë joshëse, shumica e faqeve të basteve në internet vendosin sisteme të ndryshme për të ndihmuar në gjetjen e keqpërdorimeve të tilla dhe ndoshta për të çaktivizuar llogarinë e tyre. Shumica e bastebërësve në internet i njohin përdoruesit me adresat dhe pajisjet e tyre IP.

           Bonus i mirëseardhjes së basketbollit me depozitë minimale

           Libërtarët në internet me një histori të dëshmuar jo vetëm që u japin para falas klientëve të rinj. Ata shpërblejnë lojtarët që vendosin depozitën minimale të kërkuar pas hapjes së llogarive të tyre. Ka një kufi në periudhën kur dikush mund të kërkojë ofertën e mirëseardhjes. Kjo mund të zgjasë deri në një nga dy muaj. Pas përmbushjes së pragut minimal dhe fitimit të një çmimi, lojtari mund të arkëtojë bonusin.

           Bonus i mirëseardhjes në basketboll
           Kumar i përgjegjshëm

           Kumar i përgjegjshëm

           Kumari i përgjegjshëm ka të bëjë me të qenët i vetëdijshëm për bankrollin pas regjistrimit në faqet e basteve. Një bastist i zgjuar zhvillon strategji për të fituar në vend që të bastojë vazhdimisht pas një serie humbjesh. Kur bëhet fjalë për bastet në sport, lojtarët duhet të kenë parasysh këto rregulla:

           • Nuk ka asnjë bast të sigurt në futboll, garë me kuaj ose basketboll: Humbja dhe fitimi kanë të njëjtën probabilitet. Gjatë një sezoni sportiv, një ligë e caktuar mund të mposhtë një tjetër, dhe i takon lojtarit të bastit të peshojë pikat e forta dhe të dobëta të të dyja skuadrave.

           • Të vish bast se çfarë mund të humbësh rehat është strategjia më e mirë: Kumarxhinjtë profesionistë i dinë kufijtë e tyre dhe vendosin qëllime realiste kur vlerësojnë financat e tyre.

           • Udhërrëfyesi: Kumarxhinjtë e përgjegjshëm vlerësojnë financat e tyre gjatë një sezoni sportiv. Një veprim i mençur është të rregulloni përqindjet e basteve kur bastet po shkojnë mirë dhe t'i ulni ato nëse ato nuk shkojnë mirë. Mesatarja e basteve profesioniste shpreson të fitojë 60% dhe të humbasë 40% të aksioneve të tyre. Në fund, ata marrin një fitim neto prej 10%. Me përvojë, bastet përmirësohen dhe fitimet mund të rriten.

           • Bërja e hapave për fëmijë është më e sigurt se fillimi i madh: Shumica e librave online kërkojnë që lojtarët të bastojnë me të paktën 1 dollarë. Një rregull i mirë praktik është të përdorni 1% deri në 2% të bankrollit në çdo bast të njëpasnjëshëm. Kumarxhinjtë më me përvojë mund të vënë bast 4% deri në 5% të bankrollit të tyre. Nuk këshillohet të rrezikoni të gjithë bankrollin me një bast.

           • Shpërndarja e basteve: Këshillohet të vini baste në sporte të ndryshme. Ndërsa është e rëndësishme t'i rezistoni tundimit për të kaluar jashtë bordit, sigurisht që ju ndihmon të merrni një sport ose treg me të cilin jeni të kënaqur.

           Kumar i përgjegjshëm

           Të rejat e fundit

           Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
           2023-05-16

           Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

           I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve.

           Mos i humb këto oferta me bonus

           1xBet
           1xBet
           100 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin1xBet komento
           Betwinner
           Betwinner
           100 €
           Merr bonusinBetwinner komento
           22BET
           22BET
           300 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin22BET komento
           Close