Kërkoni Bonus nuk ka bastesh 2023

Një bonus pa bast është një nga bonuset më të kërkuara të lojërave të fatit. Kjo është për shkak se një bonus i tillë vjen pa kërkesa të bashkangjitura për bast, gjë që mund t'i detyrojë lojtarët të luajnë përmes fitimeve të tyre të ardhura nga bonusi përpara se të fillojnë të tërheqin ndonjë fitim. Kazinotë nuk do të ofrojnë bonuse bastesh në forma të ndryshme, zakonisht për të inkurajuar lojtarët e rinj që të bashkohen dhe të stimulojnë klientët më besnikë. Asnjë bonus bastesh nuk mund të përbëhet nga rrotullime falas, shpërblime për klientët besnikë dhe madje edhe kthim parash. Vazhdoni të lexoni për të mësuar gjithçka që duhet të dini për bonusin e kërkuar pa bast.

Kërkoni Bonus nuk ka bastesh 2023
Çfarë është një bonus pa bast?Cilat sporte nuk ofrojnë bonuse bastesh?Bonuse pa baste specifike për sportinKumar i përgjegjshëm
Çfarë është një bonus pa bast?

Çfarë është një bonus pa bast?

Kur lojtarët përfitojnë nga një bonus pa bast në një kazino ose në një faqe interneti bastesh, ata përfitojnë nga termat dhe kushtet më pak kufizuese që lidhen me tërheqjen e fitimeve. Shumë lloje bonusesh kërkojnë që një klient të vë bast një shumë të caktuar përpara se të mund të tërheqë fitimet, me një shembull që duhet të bast 3x shumën e bonusit.

Nuk ka kërkesë për bast bonus për bast

Një bonus pa bast heq këto kërkesa, me lojtarët që mund të tërheqin fitimet menjëherë pa luajtur më parë përmes fitimeve të tyre. Për të kërkuar një bonus pa bast, të tilla si rrotullime falas në një lojë të caktuar ose një bast falas, një klienti do të ketë nevojë për një llogari në faqen e basteve përpara se të aplikohet ndonjë bonus.

Bonusi pa bast mund të ketë kërkesa të tilla si depozitimi i një sasie të caktuar fondesh në fillim, të cilat lojtarët duhet t'i kontrollojnë gjithmonë përpara se të përpiqen të aksesojnë bonuse të tilla.

Kthejeni një bonus pa bast në para të vërteta

Përfitimi më i dukshëm i një bonusi pa bast është se ato janë ndër bonuset më të lehta për t'u kthyer në para të vërteta. Një bonus pa depozite zakonisht përfshin rrotullime falas ose fonde bonus të luajtshme që mund të përdoren vetëm për të luajtur.

Megjithatë, për shkak se nuk ka kërkesa për të vënë bast ndonjë fitim të fituar përmes bonusit, një lojtar është i lirë të tërheqë fondet e fituara menjëherë. Nëse një rrotullim falas çon në një fitore në një lojë, ato fitime mund të tërhiqen në një llogari bankare dhe nuk kanë nevojë të vihen bast disa herë.

Çfarë është një bonus pa bast?
Cilat sporte nuk ofrojnë bonuse bastesh?

Cilat sporte nuk ofrojnë bonuse bastesh?

Ashtu si bastebërësit që ofrojnë lojëra tradicionale të bazuara në slot, mes lojërave të tjera, faqet e basteve ofrojnë gjithashtu bonuse kur baste në lojëra sportive. Nuk ka bonuse bastesh ndryshon shumë, me faqe të ndryshme interneti bastesh që ofrojnë bonuse të ndryshme dhe kanë rregulla të ndryshme rreth përdorimit të tyre.

Në mënyrë tipike, shumica e sporteve për të cilat mund të vihet bast nuk do të kenë në dispozicion bonuse bastesh - me Futbollin, Basketbollin dhe Garat me Kuaj që janë disa nga më të njohurit. Një shembull i një bonusi të tillë mund të jetë një bast falas, bonusi i futbollit pa bast, ku një klienti të ri ose besnik i jepet një bast falas për rezultatin e një ndeshje futbolli.

Fitimet mund të tërhiqen menjëherë pa asnjë kërkesë për të vendosur më parë baste ose baste.

Asnjë bonus i basteve të lojërave të fatit nuk i lejon klientët të vendosin baste dhe të luajnë lojëra kazino me më pak rrezik personal. Pa luajtur me ndonjë fitim përpara ndonjë llogarie bankare, mund të bëhen tërheqje për t'i kthyer ato në para të vërteta.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se asnjë bonus bast nuk ka ndonjë kufizim ose terma dhe kushte. Për shembull, një kërkesë e zakonshme është që një depozitë fillestare duhet bërë përpara se të aplikohet një bonus në llogarinë e një lojtari. Pa bonuse bastesh për sporte të tilla si Basketbolli, si një bast falas, një bonus mund të kërkojë që një klient të ketë vendosur një bast të mëparshëm.

Klientët duhet të jenë gjithmonë të kujdesshëm të lexojnë kushtet e çdo bonusi që promovohet, duke u siguruar që bonusi është i duhuri për ta dhe se ata e dinë se çfarë kufizimesh ose rregullash ekzistojnë.

Cilat sporte nuk ofrojnë bonuse bastesh?
Bonuse pa baste specifike për sportin

Bonuse pa baste specifike për sportin

Futbolli pa bonus bastesh

Nuk ka bonuse bastesh lojërat e futbollit pretendohen duke vendosur një depozitë minimale ose duke përdorur një kod bonus. Përdoruesit mund të marrin kodin e bonusit në emailet e tyre pasi të regjistrohen ose t'i gjejnë ato në reklama. Megjithatë, depozita minimale varion midis $5 dhe $20 në varësi të faqes së basteve.

Kjo metodë mezi i mban kumarxhinjtë, pasi ata duhet të bastojnë disa herë për të përmbushur kërkesat dhe për të tërhequr para. Lojtarët nuk duhet të presin shumë nga kjo ofertë, por ata mund të rrisin shanset e tyre duke mësuar se si drejtohet lista sportive dhe llojin e shansetve të ofruara.

Gara me kuaj pa bonus bastesh

Gara me kuaj është një sport i famshëm nëpër botë. Është gjithashtu sporti që tërheq shumicën e lojtarëve të kumarit, kjo është arsyeja pse bastebërësit janë të gatshëm t'u japin lojtarëve asnjë bonus bastesh si një nxitje për të vazhduar lojën ose që lojtarët e rinj të regjistrohen.

Nuk ka bonuse bastesh që nuk kërkojnë një depozitë minimale dhe lojtarët mund t'i marrin paratë e tyre pas humbjes ose të marrin kthimet e tyre minus aksionet nëse fitojnë. Të tjerët kërkojnë një depozitë minimale, 10 dollarë për shembull, dhe ofrojnë një rritje depozite prej ndoshta 30 dollarë. Kontrolloni kërkesat e bastit përpara se të vendosni një aksion.

Basketboll pa bonus bastesh

Bastet e basketbollit është një mënyrë e shkëlqyeshme që lojtarët të gëzojnë asnjë bonus bastesh. Faqet e basteve të basketbollit u ngarkojnë lojtarëve një tarifë për të menaxhuar bastet. Ata e fshehin tarifën në koeficientë, gjë që e bën të vështirë për kumarxhinjtë të përcaktojnë shumën e ngarkuar në faqet e basteve. megjithatë, tarifa është e parëndësishme në krahasim me fitimet.

Bonuse pa baste specifike për sportin
Kumar i përgjegjshëm

Kumar i përgjegjshëm

Është e rëndësishme gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi. Mund të merren masa për ata që janë të shqetësuar për lojërat e fatit dhe kanë nevojë për ndihmë. Lojtarët mund të kontaktojnë kazinotë dhe faqet e basteve për të zbatuar periudha të vetëpërjashtimit në llogaritë e tyre, duke i penguar ata të luajnë kumar në atë platformë për periudhën e caktuar.

Kufijtë e depozitave mund të përdoren gjithashtu për të parandaluar lojtarët që të depozitojnë më shumë fonde për të luajtur kumar sesa mund të përballojnë. Një klient mund të kontaktojë gjithashtu bankën e tij, me shumë banka që tani bllokojnë të gjitha transaksionet e lojërave të fatit nga karta e tyre. Organizatat e pavarura bamirëse janë në dispozicion dhe mund të ofrojnë ndihmë për ata që luftojnë me lojërat e fatit dhe kanë nevojë për këshilla të paanshme.

Kumar i përgjegjshëm