Betwinner - Mobile

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Mobile

Ekzaminimi i aplikacionit BetWinner ishte një pjesë kyçe e përpilimit të rishikimit tonë të BetWinner. Ai ka për qëllim t'ju lejojë të vendosni baste esports ndërsa jeni në lëvizje dhe është falas për t'u shkarkuar në të gjithë telefonat inteligjentë iOS dhe Android.

BetWinner bast celular aplikacioni është i qetë, i dizajnuar mirë dhe i thjeshtë për t'u përdorur. Një menu e përshtatshme navigimi në këndin e sipërm djathtas të ekranit ju lejon të lëvizni. Mund të krijoni një llogari direkt nga aplikacioni nëse jeni klient i ri. Nëse tashmë keni një llogari BetWinner, mund të përdorni TouchID për t'u identifikuar pasi të keni dhënë emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.

Bastet celulare në Betwinner

Bastorët mund të shijojnë mënyrën se si mund të kërkoni menjëherë ngjarje. Për fat të mirë, ju mund ta përdorni aplikacionin për të kërkuar tregje të caktuara. Vendosja e basteve është jashtëzakonisht e thjeshtë dhe pasi të keni shtuar zgjedhje në fletën tuaj të bastit, mund të konfirmoni shumën e bastit dhe ta vendosni atë me një klik të vetëm.

Duhet të kemi parasysh gjithashtu se nuk ju kërkohet të shkarkoni aplikacionin celular të BetWinner nëse nuk ju pëlqen. Ata gjithashtu kanë një faqe interneti të optimizuar plotësisht për celularin që ju lejon të bëni baste duke përdorur shfletuesin e internetit në pajisjen tuaj celulare. Gjithashtu ia vlen të mbani një sy në promovimet e tyre celulare, pasi ofrohen herë pas here ofertat e bonusit të BetWinner për celular.

Përvoja e aplikacionit dhe shfletuesit është e përgjegjshme dhe e disponueshme në:

  • Android
  • iOS
Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming