Vlerësimi i librave Betway

Age Limit
Betway
Betway is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Rreth Betway

Betway është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga 2006 . Betway është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Betway

Kur vizitoni Betway , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Golf, Snooker, Kabaddi, Politika, eSports . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Betway

Betway është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Betway jeni të mirëpritur të përdorni MasterCard, Maestro, MuchBetter, PayPal, Visa dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Betway ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Betway u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Betway është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si MasterCard, Maestro, MuchBetter, PayPal, Visa .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet
+ Lojëra të njohura
+ Markë e besuar
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (6)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LojëraLojëra (109)
Live 3 Card Brag
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Eurovizion
Exclusive Blackjack
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGalike HurlingGara me kuajGolf
Gonzo's Treasure Hunt
HendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack Salon Prive
Live Blackjack VIP
Live Cashback Blackjack
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Money Drop
Live Multiplayer Poker
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Mega Sic Bo
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
Multiplay Blackjack Live
No Commission Baccarat
Online Pokies
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfing
Teen Patti
Tenis tavoline
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (12)
Bank transfer
ClickandBuy
EZIPay
EcoPayz
MyCitadel
Neteller
PayPal
QIWI
Skrill
Visa
iBanq
instaDebit
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Austria
Bangladeshi
Bolivia
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
India
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Panamaja
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)
Blueprint Gaming
Crazy Tooth Studio
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
NetEnt
Oryx Gaming
Pragmatic Play