Vlerësimi i librave BetVictor

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Rreth BetVictor

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Në pronësi të Michael Tabor, BetVictor është licencuar dhe rregulluar nga Komisioneri i Lojërave të Fatit të Gjibraltarit dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC). Bookmaker është gjithashtu i licencuar në Irlandë.

Pagesat në BetVictor

Si një libralidhës i themeluar, BetVictor ka metoda fleksibël të depozitimit dhe tërheqjes për të lejuar lojtarët të hyjnë shpejt në lojë.

Për të luajtur në këtë faqe bastesh me para të vërteta, bastorët mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur metoda të njohura pagese në internet si MasterCard, Visa, Paysafecard, Skrill, Neteller, PayPal, Skrill, Electron, Switch dhe Solo, vetëm për të përmendur disa. Metoda e depozitimit në dispozicion varet nga vendndodhja e lojtarit.

Megjithatë, për depozitat, ekziston një kufi minimal i depozitave prej $ 10 ose ekuivalenti dhe një kufi maksimal depozitimi prej $ 5,000. Shumica e depozitave të BetVictor përpunohen në çast, por të tjerave mund të duhen disa minuta për t'u pasqyruar në llogarinë e lojtarit.

Tërheqja e fitimeve në BetVictor është një proces mjaft i thjeshtë. Nëse llogaria e sirtarit verifikohet, tërheqjet janë të shpejta. Ka shumë metoda të tërheqjes në BetVictor, duke përfshirë Electron, Skrill, PayPal, MasterCard, Neteller, Paysafecard dhe Switch, ndër të tjera.

BetVictor garanton shërbime bankare të sigurta me mirësjellje të kriptimit më të avancuar të nivelit ushtarak dhe respektimit të rreptë të standardeve të sigurisë në internet.

Bonuset e ofruara në BetVictor

Bastorëve u pëlqejnë bonuset e basteve dhe kjo është arsyeja pse BetVictor është ndër faqet më të njohura të basteve. Bookmaker ka shumë promovime për lojtarët.

Ekziston një ofertë e mirëpritur që shpërblen lojtarët e rinj me një bonus depozite në depozitën e tyre të parë. Kompania gjithashtu vë baste falas herë pas here. Bonuset e tjera të njohura të basteve përfshijnë bonuset e ringarkimit, kthimin e parave dhe një program besnikërie.

Vetëm për të përmendur, këto bonuse kanë kërkesa për bast që duhet të plotësohen përpara se të tërhiqeni fitimet.

Pse të bastni në BetVictor?

Siç u përmend më herët, BetVictor është një nga faqet më të mira të basteve sot. Faqja e basteve lejon lojtarë nga shumë vende edhe pse disa janë të kufizuara. Më poshtë janë disa nga arsyet pse ky bastvënës mbetet i preferuari mes bastorëve.

  • Shumëllojshmëri - Së pari, BetVictor ka shumë opsione bastesh. Disa nga sportet më të mira për të bastuar në BetVictor përfshijnë futbollin, futbollin amerikan, basketbollin, kriket, bejsbollin, regbinë, tenisin, sportet motorike, sportet luftarake dhe volejbollin, vetëm për të përmendur disa. Opsionet e tjera të basteve përfshijnë sportet virtuale, eSports dhe bastet në lojë, të njohura ndryshe si baste live.

  • Shanset - Shanset në BetVictor janë gjithashtu të favorshme. Faqja e basteve i lejon lojtarët të përdorin koeficientët e stilit amerikan, koeficientët evropianë, koeficientët në MB, koeficientët kinezë ose koeficientët indonezian. Përveç kësaj shkathtësie, BetVictor ka një nga pagesat më të mira për shkak të probabiliteteve të larta.

  • Eksperienca e perdoruesit - Kur bëhet fjalë për përvojën e përdoruesit, BetVictor gjithashtu shënon shumë rezultate. Libërbërësi ka një faqe interneti të përgjegjshme për lojëra të qetë në desktop dhe celular. Struktura e navigimit dhe faqes së internetit është e përshtatshme dhe intuitive. Kur bëhet fjalë për shërbimin ndaj klientit, BetVictor ka shërbim të shkëlqyer ndaj klientit të disponueshëm përmes bisedës live, emailit, Twitter dhe Facebook. Ekziston gjithashtu një qendër ndihmëse e shkathët.

Total score8.2
Përfitimet
+ Jackpote ditore
+ Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
+ 1000+ lojëra elektronike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LojëraLojëra (48)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (5)
Bank transfer
MasterCard
Neteller
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Quickspin