Vlerësimi i librave Betsson - Tips & Tricks

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë argëtuese, por janë edhe më argëtuese, të sigurta dhe të dobishme kur i bëni me Betsson. Këto këshilla dhe truke do t'i ndihmojnë njerëzit që bastojnë në sport në Betsson të përfitojnë sa më shumë nga koha e tyre atje.

Mësoni se si të përdorni burimet statistikore për të marrë dorën e sipërme

Përdorimi i softuerit për të vlerësuar të dhënat dhe tendencat nga lojtarët e basteve dhe lojtarët është kritik për suksesin e tyre. Uebfaqe të shumta ofrojnë zgjedhje falas ose me kosto të ulët.

Do të duhet disa përpjekje për të përdorur këto mjete për herë të parë. Kur e bëjnë këtë, shanset e tyre për të fituar baste përmirësohen në mënyrë dramatike. Pavarësisht, bastet sportive mund të identifikojnë dhe ekzekutojnë shpejt dhe me lehtësi modelet më të zakonshme në bastet sportive.

Avantazhi që librat sportiv dhe bastorët e tjerë mund të marrin nga testimi i ideve të tyre të tendencës është mundësia për të mësuar. Edhe nëse një bast duket i rastësishëm, teknikat e analizës së të dhënave mund t'i ndihmojnë kumarxhinjtë në identifikimin e tendencave të vërteta që mund t'i ndihmojnë ata të bëjnë gjykime më të mira për mënyrën e bastit.

Shkoni me ekipet dhe atletët në vija fituese

Suksesi i një ekipi ose i një lojtari të vetëm në sport mund të ndryshojë shumë. Kur lojtarët janë në zonë, ata nuk mund të humbasin një goditje. Ata janë të bardhë si bora kur nuk janë në zonë. Vijat e nxehta dhe të ftohta u ofrojnë bastorëve një mundësi të mrekullueshme për të mposhtur shanset kur vendosin bastet e tyre.

Merrni parasysh shanset dhe mbani një mendje të hapur për të arritur një kthim të drejtë në bastet tuaja. Nëse një ekip ka fituar kundër disa kundërshtarëve inferiorë në shtëpi, ju mund të mos dëshironi të vini bast për fitoren e tyre.

Mbani një sy në orarin tuaj dhe çfarë mund t'ju ndihmojë në ruajtjen e ecurisë suaj fituese. Kur vini baste për një ekip, është thelbësore të shikoni se si ata kanë performuar kundër përhapjes në lojërat e tyre më të fundit.

Kalimi i Kyc është thelbësor

Çfarë ndodh nëse protokolli Njih klientin tënd (KYC) nuk ndiqet? Nëse nuk mund ta verifikoni llogarinë tuaj, nuk do të jeni në gjendje të depozitoni ose tërhiqni fonde. Vetëm kjo është një nxitje e madhe për njerëzit që të plotësojnë KYC-në e tyre.

Një arsye tjetër për nevojën për procedurën KYC janë mashtruesit. Betsson trajton mashtruesit e internetit në të njëjtën mënyrë që bëjnë rezervistët e tjerë në internet.

Mashtruesit bashkohen me libralidhësin për të kryer mashtrime, për të luajtur lojëra mashtrimi ose për të shkelur rregullat e libralidhësve.

Mashtruesit që synojnë si lojtarët ashtu edhe bastebërësit në mashtrimet e tyre mund të rrezikojnë paratë tuaja dhe ato të bastebërësve. Shumë librash në internet, si Betsson, kanë nevojë për një çek "Njih klientin tënd" (KYC) për të konfirmuar identitetin dhe vendndodhjen tuaj. Vetëm kjo do të parandalojë këdo që të përdorë faqet e tyre të internetit për të kryer mashtrime.

Shkoni të mëdha ose shkoni në shtëpi me Betsson Million

Të gjithë lojtarët e regjistruar në kazinonë online Betsson kanë mundësinë të fitojnë deri në 1 milion € për çdo 25 € të bastit. Lojtarët fitojnë akses në një lojë kuiz pasi kanë vënë bast 25 € në sport. Për të fituar një milion euro, duhet t'i përgjigjeni siç duhet 20 pyetjeve në kuiz. Megjithatë, nuk është gjithçka ose asgjë, sepse ju mund të mbani paratë e mbetura pasi të keni plotësuar të 20 pyetjet.

Ju mund të ndani tenxheren tuaj ose të bëni all-in kur ju bëhet një pyetje. Duke ndarë tenxheren tuaj, do të mund të shpenzoni vetëm gjysmën e monedhave tuaja të mbetura për përgjigjen e zgjedhur. Nëse pyetja është përgjigjur saktë, paratë e mbyllura transferohen në pyetjen e mëposhtme. Nëse përgjigjeni gabimisht, paratë e vendosura do të tërhiqen. Çdo para që mbetet pas përgjigjes së të 20 pyetjeve do të jetë e juaja për ta mbajtur.

Kjo është një ofertë e veçantë. Mjafton vetëm bastet për sportin për t'u kualifikuar është gjithashtu një avantazh i mrekullueshëm. Përveç garave me kuaj, të gjitha sportet me koeficient minimal prej 1.50 kontribuojnë në këtë kriter. Por gjërat përmirësohen. Të gjitha çmimet janë të holla dhe çdo shumë më pak se 750 € do të depozitohet menjëherë në llogarinë tuaj. Kjo do të thotë që ju mund t'i arkëtoni fitimet tuaja drejtpërdrejt në llogarinë tuaj bankare pa pasur nevojë të përmbushni ndonjë kufizim bastesh.

Kjo fushatë duket se nuk ka një datë të caktuar skadimi dhe ju mund ta futni atë sa herë të doni për sa kohë që shpenzoni 25 € të tjera. Nëse nuk bëhet përparim shtesë drejt zhbllokimit të kuizit, Betsson do të humbasë çdo përparim të papërfunduar pas 30 ditësh. Për më tepër, çdo kuiz i përfunduar pjesërisht do të konsiderohet i braktisur pas 60 ditësh. Ekziston një listë e gjatë e kombeve që nuk kualifikohen, prandaj kontrolloni dy herë kushtet për t'u siguruar që jeni të kualifikuar.

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave
2022-12-14

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave

Për të vazhduar ofrimin e Shërbimeve të Platformës dhe të Menaxhuara, Gaming Innovation Group Inc. dhe Grupi Betsson negocioi një zgjatje të partneritetit afatgjatë. Partneriteti përbëhet nga operacione të tëra biznesi në disa territore dhe shërbimi ndaj klientit. Kontrata do të zgjasë deri në vitin 2025, falë zgjatjes trevjeçare.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022
2022-09-21

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022

E themeluar në vitin 1963, Betsson është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ekzistenca e tij në zemër të argëtimit për më shumë se pesë dekada është një testament që ky bastvënës e ka ofruar vazhdimisht në nivelin më të lartë.