Vlerësimi i librave Betsson - Support

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Support

Ne gjetëm Betsson-in gjatë gjithë orarit opsionet e mbështetjes së klientit të përgjegjshëm dhe të personelit profesional dhe të dobishëm gjatë testimit tonë. Ata iu përgjigjën pyetjeve tona mbi metodat e depozitimit dhe shlyerjen e bonusit me përgjigje të shpejta dhe pa sherr - ata e dinë me të vërtetë se çfarë po marketingojnë, ndryshe nga shumë sajte të tjera bastesh që nuk kanë bërë aq shumë punë për personelin e tyre mbështetës.

Bisedës live në vend të Betsson iu deshën rreth 30 sekonda për të na lidhur me një përfaqësues; megjithatë, brenda pak minutash, ne u lidhëm me një person përmes emailit dhe linjës së tij telefonike të ndihmës.

Stafi i kujdesit ndaj klientit në Betsson mori më parë çmimin për Mbështetjen më të Mirë në EGR Nordics Awards 2016 është ilustrativ i sasisë së konsiderueshme të punës që është bërë për të plotësuar nevojat e klientelës së Betsson.

Si mund të kontaktoj Betsson?

Këtu janë mënyrat se si bastorët mund të kontaktojnë me Betsson nëse duhet të kenë ndonjë pyetje ose shqetësim.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email: support-en@betsson.com
 • Mbështetja e Përgjithshme Ndërkombëtare: +356 22603000

Gjuhët mbështetëse

 • anglisht
 • norvegjeze
 • suedeze
 • finlandez
 • gjermanisht
 • polonisht
 • Spanjisht
 • portugeze
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet