Vlerësimi i librave Betsson - Mobile

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Përvoja e basteve celulare të Betsson është e krahasueshme me përvojën e tyre në desktop. Gjithçka në versionin celular është e përsosur: e përgjegjshme dhe miqësore për përdoruesit. Kur vizitoni faqen celulare Betsson, do të shihni një meny me tre rreshta lart majtas. Kjo meny u ofron lojtarëve akses në të gjitha faqet e këtyre faqeve. Për të hyrë në të gjitha ligat sportive dhe ngjarjet e njohura, thjesht prekni butonin 'AZ' në këndin e sipërm majtas të ekranit.

Bast në Betsson faqe e basteve celulare është i drejtpërdrejtë. Kur të gjeni ngjarjen tuaj sportive, në fund të ekranit tuaj shfaqet një skedë bastesh. Për të lexuar fletën e plotë të bastit, thjesht shtypni në atë skedë. Kjo përvojë është mjaft e ngjashme me atë që ofron faqja e desktopit dhe disa individë e kanë më të lehtë të operojnë sepse gjithçka është në duart e tyre.

Për sa i përket aplikacioneve celulare, gjithçka është e thjeshtë për t'u përdorur dhe ofron një përvojë të shkëlqyer bastesh. Ju mund të përjetoni pamje të mrekullueshme dhe funksionalitet të sofistikuar nëse shkarkoni aplikacionin celular. Për shembull, mund të ruani disa sporte ose ngjarje në listën tuaj të "Të preferuarat".

Aplikacioni celular Betsson është i disponueshëm në

  • iOS, nëpërmjet App Store
  • Android, nëpërmjet faqes së internetit Betsson
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet