Betsson - Games

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Betsson përmban një nga përzgjedhjet më të gjera të basteve sportive në internet. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri e gjerë turnesh dhe ngjarjesh ndërkombëtare, duke përfshirë tregjet në sportet e njohura kanadeze si futbolli amerikan, hokej, bejsbolli dhe basketbolli në sit.

Sportet globale si futbolli, tenisi, Formula 1 dhe madje edhe sportet elektronike janë në dispozicion, kështu që do të keni shumë opsione. Dhe nëse ndiheni aventurierë, mund t'i ndërroni sportet për tregje të ndryshme, si ngjarje televizive, politikë ose biznes.

Sportet më të njohura

Për ata që kërkojnë të bëjnë bastin e tyre ideal, zona 'Bet Builder' e faqes ka qenë veçanërisht e dobishme. Fillestarët do të vlerësojnë lehtësinë me të cilën ata mund të zgjedhin një orar dhe më pas të futin shanset nga disa tregje, ndërkohë që u bëhen pyetje të tilla si "Kush do të fitojë?" "Kush do të shënojë?" dhe 'Sa gola?' udhëheqin vendimet e tyre.

Duke qenë se futbolli është pranuar përgjithësisht si sporti më popullor globalisht, Betsson kujdeset për një pjesë të konsiderueshme të tregut të basteve të lidhura me futbollin.

Ju mund të vendosni baste në turne të ndryshëm, si p.sh Liga e Kampioneve, Liga e Kombeve UEFA, FIFA Kupa e Botës për Klube, Premier League angleze, Bundesliga gjermane dhe shumë të tjera. Ky libër sportiv ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar.

Betsson vë baste pothuajse në çdo ligë kryesore të disponueshme, kështu që nuk duhet të keni probleme për të gjetur diçka që plotëson kërkesat që keni për bastet tuaja.

Bast Live

Çdo ditë, Betsson's bast live seksioni përmban rreth 600 ngjarje, duke përfshirë shigjetat, volejbollin, pingpongun dhe sportet më të njohura. Shpërblimi mesatar është 93%+, por ligat e futbollit më të paguara mund të presin pagesa prej 94%+.

Më shumë se 80 baste të tjera janë të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Goalin tjetër, Handicap Aziatik dhe Këndin tjetër. Bundesliga gjermane, Ekstraklasa polake dhe Liga Çeke janë disa nga sportet, ligat dhe ngjarjet që lojtarët mund t'i transmetojnë drejtpërdrejt në Betsson.

Funksioni Quickbet mungon. Megjithatë, shërbimi i arkëtimit është i pranishëm. Në 4 sekonda, Betsson do ta pranojë bastin.

Basketboll

Basketboll renditet vazhdimisht ndër sportet me më shumë baste të vendosura në mbarë botën. Ai kombinon lojëra argëtuese me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të paparashikuara, në mënyrë që lojtarët të kenë mundësi të ndryshme se si mund të vënë bast paratë e tyre.

Betsson është më shumë se i etur për të përmbushur kërkesat e klientëve të saj që janë të interesuar të bastojnë në basketboll, një tjetër sport jashtëzakonisht popullor që përmban një komunitet të konsiderueshëm bastesh. Ju do të mund të vendosni baste në ndeshjet nga NBA, Euroliga, EuroCup, Champions League dhe një gamë e gjerë ligash evropiane, të cilat janë të gjitha ndër ligat më të shikuara në botë.

Hokej në akull

Bastet në hokej e intensifikojnë emocionin e asaj që është padyshim një nga lojërat më intensive të kryera në të gjithë botën. Tifozët mund të vendosin baste se cili ekip mendojnë se do të fitojë në hokej, siç janë në shumicën e sporteve. Opsionet e basteve për numrin total të golave të shënuar në çdo lojë janë gjithashtu të disponueshme për kumarxhinjtë.

Hokej mbi akull mund të mos jetë aq popullor sa basketbolli apo futbolli. Megjithatë, ka ende shumë ndeshje për të bastuar, dhe Betsson ka bashkëpunuar me ligat më të njohura në këtë sport. Përveç NHL, këto liga përfshijnë KHL dhe MHL ruse, Ligën Amerikane të Hokejit, SHL Suedeze dhe Ligën e Hokejve të Kampionëve.

Futboll amerikan

Nëse dëshironi të vini bast Futboll amerikan, do të keni mundësi të zgjidhni nga ndeshjet më të mëdha të disponueshme. Në Betsson, ju mund të bastni në lojërat e futbollit të kolegjit NFL dhe NCAA dhe ngjarje të tjera sportive.

Ekzistojnë dy lloje të basteve të Futbollit Amerikan në lojërat e fatit në internet: bastet e përhapura dhe bastet e parave. Bastet mbi përhapjen janë të njohura në mesin e sportdashësve sepse e mbajnë lojën argëtuese pavarësisht rezultatit përfundimtar. Edhe nëse skuadra juaj është me 20 pikë dhe ndeshja është fituar, do të jeni në prag të humbjes së mendjes sepse keni nevojë për një gol tjetër për të mbuluar vijën.

Golf

Bast në golf ka qenë prej kohësh një argëtim popullor, veçanërisht në Mbretërinë e Bashkuar dhe vende të tjera evropiane ku sporti është i popullarizuar. Por aktualisht është një nga tregjet e basteve me rritjen më të shpejtë të Amerikës së Veriut.

PGA Tour ka vendosur marrëveshje me librat dhe është i hapur për lojërat e fatit. Si rezultat, shanset e basteve shfaqen tani në transmetime, dhe libra sportive në internet ofrojnë më shumë opsione bastesh se kurrë më parë.

Nëse ju pëlqen të shikoni ndeshje golfi, do të jeni në gjendje të shprehni mbështetjen tuaj për lojtarin tuaj të preferuar të golfit. Betsson mbështet ligat dhe garat e golfit. Gara në Dubai 2019, US Open, Ryder Cup, Open Championship dhe Masters në SHBA janë disa nga tregjet aktuale të basteve.

Tenis

Pavarësisht mungesës së statusit të saj të zakonshëm në disa vende, tenis është një sport jashtëzakonisht i popullarizuar në mesin e bastorëve në mbarë botën.

Meqenëse orari i tenisit është krijuar i tillë që ndeshjet luhen pothuajse çdo ditë, sporti është bërë një kalim kohe e preferuar për shumë njerëz. Bastet e tenisit përfitojnë gjithashtu nga informacioni dhe analizat e bëra të aksesueshme për publikun nga organet drejtuese të sportit. Një nga sportet më progresive në këtë drejtim është tenisi.

Tenisi ka tërhequr prej kohësh audiencë të madhe dhe tregjet e basteve nuk bëjnë përjashtim.

Mundësitë e basteve të tenisit janë të shumta në Betsson, me liga përfshirë ATP, WTA, Hopman Cup, ITF dhe të tjera të mbështetura.

Çfarë tjetër për të bast

Bast në politikë dhe argëtimi është gjithashtu i disponueshëm në Betsson. Betsson është një vend i mrekullueshëm për të vënë bast në ngjarje të mëdha botërore si kush do të jetë kryeministri i ardhshëm i Mbretërisë së Bashkuar.

Është e rëndësishme të mbani mend se jo të gjitha qeveritë lejojnë tregje të caktuara, të tilla si sportet elektronike dhe bastet politike. Betsson mund t'ju ndihmojë të kufizoni zgjedhjet tuaja bazuar në vendndodhjen tuaj.

Një nga aspektet më joshëse të televizionit të realitetit është shumëllojshmëria e mënyrave për të luajtur kumar. Bastet se kush do të fitojë, avancojë dhe si do të jetë secili lojtar në vlerësime përfshihen në këto baste.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet