Vlerësimi i librave Betsson - FAQ

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Bastorët në Betsson i bëjnë shpesh këto pyetje përpara, gjatë dhe pas vendosjes së basteve të tyre.

Si mund të bëj një bast?

Bërja e një basti është e thjeshtë. Sigurohuni që jeni identifikuar dhe më pas lundroni te "Libri Sportiv". Shikoni lojërat e ndryshme dhe shanset e ofruara për të zgjedhur bastin tuaj.

Pasi të keni përcaktuar se për çfarë dëshironi të vini bast, klikoni mbi shanset për ta shtuar atë në fletën tuaj të bastit. Më pas, vendosni se sa para dëshironi të vendosni në bast dhe klikoni 'Vendosni bast'

Nëse keni probleme me vendosjen e bastit tuaj, kontaktoni Mbështetjen e Klientit të Betsson.

Kur shlyhen bastet?

Bastet zgjidhen në kohën më të shpejtë të mundshme. Shumica e basteve fituese paguhen brenda pesëmbëdhjetë minutave nga shpallja zyrtare e rezultateve.

Megjithatë, disa baste mund të marrin pak më shumë kohë sesa pritej. Betsson i shlyen gjithmonë bastet pas raportit zyrtar të ndeshjes të dhënë nga organizata që kontrollon ngjarjen. Kjo bëhet për të garantuar që bastet të zgjidhen siç duhet.

Basti im u zgjidh gabimisht; çfarë mund të bëj?

Nëse mendoni se basti juaj është zgjidhur gabimisht, Betsson do të hetojë. Betsson duhet të ketë numrin e Kuponit të lidhur me bastin tuaj për t'ju ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm.

Ju mund t'i kontaktoni ata përmes Bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose një kërkese për kthimin e telefonatave.

Çfarë ndodh nëse një nga zgjedhjet e mia të akumulatorit anulohet?

Supozoni se një ngjarje e anuluar përfshihet në një bast akumulues. Ngjarja e anuluar do të jetë e pavlefshme dhe zgjedhjet e tjera do të qëndrojnë si bast përfundimtar me shanse të përditësuara/rillogaritura.

Nëse të gjitha ngjarjet që përfshijnë një bast akumulues janë anuluar, aksionet tuaja do të kthehen.

A llogariten bastet në pritje në kërkesat e basteve të bonusit?

Bastet e bëra për të shpenzuar bonusin nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve derisa ato të zgjidhen. Për shembull, nëse keni bërë një bast prej 20 £ që është ende në pritje (i hapur), 20 £ nuk do të llogariten në kërkesat e bastit derisa të zgjidhet basti.

Transmetimi i drejtpërdrejtë po ngec vazhdimisht. Cfare duhet te bej?

Cilësia e transmetimit të videos ndikohet nga shpejtësia e hyrjes në internet. Nuk rekomandohet të luash me një lidhje më të ngadaltë sepse produkti i kazinosë live është optimizuar për të punuar në një lidhje interneti me brez të gjerë.

Supozoni se keni një lidhje me brez të gjerë dhe jeni ende duke përjetuar probleme të transmetimit. Në këtë rast, mund të përpiqeni të përmirësoni performancën e transmetimit të videos duke mbyllur dritaret ose programet e tjera që funksionojnë në sfond në pajisje, duke ulur rezolucionin e ekranit nga menyja e lojës ose duke ndryshuar madhësinë e dritares së shfletuesit tuaj.

A ka ndonjë shfletues të veçantë uebi që rekomandon Betsson?

Rekomandohet të përdorni versionin më të fundit të Google Chrome për të shijuar shërbimet e basteve sportive Betsson. Për përdoruesit e Mac, shfletuesi më i rekomanduar është versioni më i fundit i Safari.

Si mund ta kthej tërheqjen time?

Ju mund ta anuloni kërkesën për tërheqje nëse është ende duke u përpunuar. Kur të regjistroheni, klikoni ikonën e përdoruesit dhe më pas "Tërhiq"

Nëse tërheqjet janë duke u përpunuar, një baner në krye të faqes në internet do të thotë "Tërheqjet në pritje". Thjesht zgjidhni tërheqjen në pritje dhe shtypni butonin 'Anulo'.

Ju lutemi mbani në mend se Betsson nuk do të jetë në gjendje të anulojë ndonjë tërheqje të papaguar në emrin tuaj.

Çfarë është IBAN/SWIFT?

Mund t'ju kërkohet të futni IBAN dhe SWIFT/BIC kur bëni një tërheqje me transfertë bankare.

IBAN është një standard ndërkombëtar për identifikimin e një llogarie të përdorur në të njëjtën mënyrë si transfertat bankare lokale, por për pagesat ndërkombëtare. SWIFT/BIC është një kod ndërkombëtar transaksioni që përdoret për të identifikuar një bankë të caktuar.

Zakonisht mund të merrni si numrin SWIFT/BIC ashtu edhe numrin IBAN në bankingun tuaj online ose duke kontaktuar bankën tuaj.

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave
2022-12-14

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave

Për të vazhduar ofrimin e Shërbimeve të Platformës dhe të Menaxhuara, Gaming Innovation Group Inc. dhe Grupi Betsson negocioi një zgjatje të partneritetit afatgjatë. Partneriteti përbëhet nga operacione të tëra biznesi në disa territore dhe shërbimi ndaj klientit. Kontrata do të zgjasë deri në vitin 2025, falë zgjatjes trevjeçare.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022
2022-09-21

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022

E themeluar në vitin 1963, Betsson është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ekzistenca e tij në zemër të argëtimit për më shumë se pesë dekada është një testament që ky bastvënës e ka ofruar vazhdimisht në nivelin më të lartë.