Vlerësimi i librave Betsson - Deposits

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Deposits

Bërja e depozitave dhe tërheqjeve të parave në Betsson është aq e thjeshtë dhe e sigurt sa të jetë e mundur, ashtu siç është në çdo markë tjetër kazinoje të nivelit të lartë. Të gjitha opsionet e disponueshme bankare janë në përputhje dhe miratuar PCI, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për sigurinë e parave tuaja.

Nga ana tjetër, koha që tërheqjet të shfaqen në llogarinë tuaj mund të variojë nga një ditë në pesë ditë, në varësi të metodës suaj. Kazinoja do të bëjë çdo përpjekje për të përpunuar kërkesat për pagesa të lojtarëve brenda njëzet e katër orëve.

Metodat e pagesës të pranuara në Betsson

Opsioni i pagesës

Kufiri maksimal

Kufiri minimal

Koha e përpunimit

Tarifa e transaksionit

MasterCard

2,500.00 €

10.00 €

E menjëhershme

2.50

Klarna

0,00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Skrill

45,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Transferte bankare

1,000,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

PaySafe

200,00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Visa Electron

10,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

2.50

Me besim

1,000,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Neteller

45,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Giropay

0,00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Entropay

10,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

2.50

Viza

10,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

2.50

EcoPayz

10,000.00 €

10.00 €

E menjëhershme

Asnjë tarifë

Si të depozitoni para

Pasi të regjistroheni në Betsson, depozitoni për të filluar lojërat me para të vërteta. Si lojtar i kazinosë Betsson, do ta bëni këtë shpesh. Këtu është një hap pas hapi i shpejtë i procesit të depozitimit të Betsson.

 1. Hyni në faqen e internetit të Betsson. Më pas, në faqen kryesore, klikoni butonin portokalli "Depozitim". Kjo lidhje do t'ju çojë në faqen e arkëtarit.
 2. Zgjidhni tuajin mënyra e depozitimit. Do të shihni një listë të të gjitha opsioneve tuaja në anën e majtë të dritares që shfaqet. Klikoni në metodën që dëshironi të përdorni për të bërë depozitimin.
 3. Në gjysmën tjetër të dritares, do të shihni shumat e depozitave nga të cilat mund të zgjidhni dhe opsionin për të shtypur shumën tuaj nëse asnjë nga opsionet nuk funksionon për ju.
 4. Shumica e vendeve dhe ofruesve të pagesave kanë një depozitë minimale prej 10 €. Zgjedhja juaj e monedhës është gjithashtu e disponueshme në këtë pikë.
 5. Klikoni në butonin "Depozitë" më poshtë pasi të keni zgjedhur kërkesat e depozitës. Pas ngarkimit, faqja do t'ju kthejë në faqen kryesore për të parë se sa para keni mbetur në llogarinë tuaj. Depozita është shtuar në llogarinë tuaj, kështu që tani mund të luani për para të vërteta.

Monedhat e pranuara në Betsson

Më poshtë janë monedhat që bastorët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre Betsson.

 • euro
 • Krona suedeze
 • Krona Norvegjeze
 • Krona daneze
 • dollarë amerikanë
 • paund stërlina
 • Koruna Çekosllovake
 • Polonia Złoty
Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave
2022-12-14

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave

Për të vazhduar ofrimin e Shërbimeve të Platformës dhe të Menaxhuara, Gaming Innovation Group Inc. dhe Grupi Betsson negocioi një zgjatje të partneritetit afatgjatë. Partneriteti përbëhet nga operacione të tëra biznesi në disa territore dhe shërbimi ndaj klientit. Kontrata do të zgjasë deri në vitin 2025, falë zgjatjes trevjeçare.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022
2022-09-21

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022

E themeluar në vitin 1963, Betsson është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ekzistenca e tij në zemër të argëtimit për më shumë se pesë dekada është një testament që ky bastvënës e ka ofruar vazhdimisht në nivelin më të lartë.