Vlerësimi i librave Betsson - Countries

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Countries

Betsson është një magnet për lojtarët e fatit nga e gjithë bota. Ajo ka një reputacion të mirëpërcaktuar për besueshmërinë dhe u ofron klientëve disponueshmëri të gjerë të tregut në aktivitetin më emocionues të basteve në sport.

Megjithëse Betsson ka një bazë të madhe klientësh që është e përhapur në të gjithë globin, banorët e jo të gjitha vendeve janë të autorizuar të përdorin shërbimet e ofruara nga faqja e internetit e basteve sportive. Në fund të fundit, Betsson mund të jetë shumë i rreptë në zbatimin e rregulloreve të tij për të mbrojtur firmën dhe bazën e përkushtuar të klientëve që ajo ka.

Vendet e pranuara

Këtu është një listë e vendeve ku kumarxhinjtë e rinj dhe me përvojë mund të përdorin opsionet e basteve sportive të Betsson.

 • Shqipëria
 • Samoa amerikane
 • Andorra
 • Anguilla
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kongo DR
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Qipron
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjermania
 • Gana
 • Gjibraltarit
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Irlanda
 • Izraeli
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Lihtenshtajni
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nepali
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Norvegjia
 • Palestinë
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Rusia
 • Samoa
 • San Marino
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Ishujt Solomon
 • Afrika e Jugut
 • Korea e jugut
 • Sri Lanka
 • Surinami
 • Swaziland
 • Suedia
 • Zvicra
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Zambia
 • Zimbabve

Vendet e kufizuara

Këtu është një listë e plotë e të gjitha vendeve nga të cilat Betsson nuk pranon klientët. Njerëzit që jetojnë në këto vende nuk mund të përdorin shërbimet e basteve sportive të kësaj faqe interneti.

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Angola
 • Australia
 • Austria
 • Bahrein
 • Belgjika
 • Bjellorusia
 • Bosnjë
 • Botsvana
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Kinë
 • Kroacia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Republika Demokratike e Kongos
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Franca
 • Gjeorgjia
 • Greqia
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Grenlanda
 • Hercegovina
 • Haiti
 • Hong Kongu
 • Indonezia
 • Xhamajka
 • Jordania
 • Irani
 • Iraku
 • Italia
 • Kuvajti
 • Libani
 • Libinë
 • Lituania
 • Malajzia
 • Mali
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Moldavia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mianmar
 • Holanda
 • Nikaragua
 • Ishulli Norfolk
 • Korea e Veriut
 • Omani
 • Ontario Kanada
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Portugalia
 • Katari
 • Rusia
 • Ruanda
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Spanja
 • Sudani
 • Siria
 • Tunizia
 • Turqia
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uganda
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Ukrainë
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Jemeni
 • Zimbabve
 • Shtetet e Bashkuara
Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave
2022-12-14

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave

Për të vazhduar ofrimin e Shërbimeve të Platformës dhe të Menaxhuara, Gaming Innovation Group Inc. dhe Grupi Betsson negocioi një zgjatje të partneritetit afatgjatë. Partneriteti përbëhet nga operacione të tëra biznesi në disa territore dhe shërbimi ndaj klientit. Kontrata do të zgjasë deri në vitin 2025, falë zgjatjes trevjeçare.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022
2022-09-21

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022

E themeluar në vitin 1963, Betsson është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ekzistenca e tij në zemër të argëtimit për më shumë se pesë dekada është një testament që ky bastvënës e ka ofruar vazhdimisht në nivelin më të lartë.