Betsson - Bonuses

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Faqja e Promocioneve në Betsson përmban promovime të reja dhe intriguese çdo javë. Ka promovime të disponueshme si në kazino online ashtu edhe në librin sportiv. Nëse jeni përdorues i ri, mund të merrni një bonus vetëm për t'u regjistruar. Ky është vendi për të ardhur nëse jeni të interesuar të merrni pjesë në turne ose të merrni bonuse.

Është e drejtë të shpërblehen lojtarët që janë besnikë dhe aktivë. Për shkak të kësaj, çdo lojtar në Betsson regjistrohet automatikisht në programin e tij falas Betsson Points, një program besnikërie që jep pikë për lojën e vazhdueshme. Sa më i madh të jetë numri i pikëve që fitoni, aq më të mira janë përfitimet që do të merrni.

Bonus i mirëseardhjes + rrotullime falas

Betsson u ofron bastorëve të rinj një ofertë të përshtatshme depozitash deri në 1000 €.

Kjo ofertë e mirëseardhur është i konsiderueshëm, veçanërisht në krahasim me shumicën e librave sportiv. Shuma minimale e depozitës për këtë bonus është 10 € dhe duhet të vihet bast 30 herë para tërheqjes dhe ka një periudhë skadimi prej 30 ditësh.

Ky bonus përfshin 200 rrotullime falas në lojërat elektronike të Book of Dead - 100 rrotullime në ditën e parë dhe 100 rrotullime gjatë katër ditëve të ardhshme (25 rrotullime çdo ditë). Fitimet nga këto rrotullime falas do të konsiderohen para bonus. Ato duhet të vihen 30 herë brenda tre ditëve përpara se lojtarët të tërheqin fondet, ose përndryshe ato skadojnë.

Mos harroni se ky bonus ka kushte të rrepta, duke përfshirë kufizimet e vendit në mënyrat e pagesës. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonus i mirëseardhjes sportive

Bastet sportive mund të marrin një bonus mirëseardhjeje të përputhur 100% deri në 100 € dhe një bast shtesë prej 10 € falas.

Vini re se ky bonus mund të kërkohet vetëm nga klientët e rinj që nuk kanë përdorur më parë një ofertë të mirëseardhjes sportive të Betsson.

Shuma minimale e depozitës për këtë bonus është 10 €. Futbollistët duhet të bastojnë shumën e bonusit 12 herë në Libri Sportiv për ngjarjet që kanë koeficient 1,50 ose më të madh. Për sa kohë që ngjarja ka këto shanse, të gjitha bastet e librave sportive do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Vini re se bonusi dhe të gjitha fitimet e akumuluara nga bonusi i përmendur do të skadojnë automatikisht dhe në mënyrë të pakthyeshme pas 30 ditësh.

Ajo që është e mrekullueshme në lidhje me këtë ofertë është se pasi të plotësohen kushtet e bastit, fondi mund të tërhiqet ose të shpenzohet në cilindo nga produktet e basteve të Betsson.

Sapo të aktivizohet oferta e mirëseardhjes sportive, basti falas prej 10 € do të kreditohet automatikisht në llogarinë e lojtarit.

Pas aktivizimit të ofertës së mirëseardhjes sportive, keni shtatë ditë për të përdorur bastin falas prej 10 € përpara se të skadojë.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

3000 € Shorte javore parash

Betsson u ofron basteve sportive një shans pa tela për deri në 1000 €. Çdo çmim jepet me para në dorë dhe asnjërit prej tyre nuk i bashkëngjiten as kërkesa për bast dhe as kufizime për tërheqje.

Bastet sportive në Betsson mund të zgjedhin këtë ofertë në faqen e Promocioneve. Për çdo baste të vlefshme me vlerë 20 € të vendosura, bastorët do të marrin një hyrje në shortin javor të çmimeve. Megjithatë, kini parasysh se këto baste llogariten dhe merren parasysh vetëm kur basti shlyhet. Bastet e pranueshme janë baste sportive me shanse 2.0 ose më të mëdha.

Bastorët mund të fillojnë të mbledhin bileta për shortin e çmimeve nga zero çdo ditë, por çdo lojtar mund të fitojë 50 hyrje në ditë. Më poshtë renditet shpërndarja e çmimit prej 3000 €.

Numri i Fituesve

Çmimi në para

1

1000 €

1

500 €

1

300 €

1

150 €

6

50 €

10

25 €

50

10 €

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet