Vlerësimi i librave Betsson - Affiliate Program

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Affiliate Program

Rrjeti i Filialeve të Betsson Group është një nga bastet më të mira të internetit për t'u ofruar vizitorëve shumë alternativa të sigurta bastesh. Kazinotë e Betsson Group përfaqësohen nga ky program filial, i mbështetur nga një kompani e listuar publikisht, Betsson AB, e cila ka mbi 40 vjet ekspertizë në industri. Platforma e softuerit NetEnt fuqizon shumicën e kazinove të Betsson Group.

Pse të bashkoheni me programin e anëtarësimit të Betsson?

Anëtarësimi në programin Affiliate Lounge u jep të drejtë të gjithë bashkëpunëtorëve për komisione të larta që variojnë nga 25 përqind në 50 përqind çdo muaj, në varësi të nivelit.

Filialeve që bashkohen përmes Gaffg u garantohet një pjesë e të ardhurave prej 35 për qind për tre muajt e parë në tre prona: Betsafe, Casino Euro dhe Betsson.

Filialet përfitojnë bazuar në suksesin e tyre nga trafiku i furnizuar në kazino çdo muaj. Kjo nënkupton që ata fitojnë nga lojtarët që u referohen kazinove për aq kohë sa ata vazhdojnë të luajnë.

Teknologjia monitoron në mënyrë efektive të gjitha humbjet e lojtarëve ndaj filialit në një model të njohur si të ardhura të mbetura ose të përjetshme sa herë që ata luajnë. Nuk ka skema komisionesh hibride, kështu që bashkëpunëtorët duhet të zgjedhin midis CPA dhe ndarjes së të ardhurave.

Nuk ka tarifa të fshehura ose bilanc negativ për t'u bartur në muajin pasardhës, gjë që është një nga arsyet që Affiliates Lounge ka fituar reputacionin e të qenit një nga programet e kompensimit me fitimet më të mira në treg sot.

Markat nga Programi i Filialeve Betsson

 • Betsson
 • Betsafe
 • NordicBet
 • Kazino Star
 • Kazino Euro
 • Kazino Jalla
 • Kazino.dk
 • Fituesi i kazinosë
 • Jackpot 247
 • LiveRoulette
 • Kazino besnike
 • NorgesAutomaten
 • RaceBets
 • Kazino Guts
 • Kazino Kaboo
 • Kazino Rizk
 • Thrills Casino
 • Guts Express
 • SuperKazino
 • SuperCasino.ee

Si të bashkoheni me Programin e Filialeve Betsson

Është mjaft e thjeshtë të bashkohesh me programin e anëtarëve të Betsson Group. Dhe gjëja më e madhe është se është absolutisht falas.

Për t'u bërë një bashkëpunëtor i Betsson Group, kaloni përmes procesit të regjistrimit të faqes në internet dhe jepni informacion në lidhje me kombin tuaj, emrin e plotë, moshën, informacionin e kontaktit, adresën, URL-të e faqes dhe fokusin e sajtit. Tregtarët e rinj mund të zgjedhin gjithashtu se cilat kompani të promovojnë dhe cilat GEO-të të synojnë.

Stafi mbështetës i Betsson do të ekzaminojë më pas profilin tuaj për t'u siguruar që ai i përshtatet të gjitha standardeve. Pasi llogaria juaj të autorizohet, mund të filloni menjëherë reklamimin e bizneseve të kazinove ose librave sportiv duke përdorur të gjitha aftësitë e marketingut të platformës. Për më tepër, do të merrni një email të pretendimit të portofolit në portofolin e hapur të filialit për pagesa të shpejta.

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave
2022-12-14

Betsafe Partnerët me Inovacionin e Lojërave

Për të vazhduar ofrimin e Shërbimeve të Platformës dhe të Menaxhuara, Gaming Innovation Group Inc. dhe Grupi Betsson negocioi një zgjatje të partneritetit afatgjatë. Partneriteti përbëhet nga operacione të tëra biznesi në disa territore dhe shërbimi ndaj klientit. Kontrata do të zgjasë deri në vitin 2025, falë zgjatjes trevjeçare.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022
2022-09-21

Një vështrim i fshehtë në Betsson's Busy 2022

E themeluar në vitin 1963, Betsson është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ekzistenca e tij në zemër të argëtimit për më shumë se pesë dekada është një testament që ky bastvënës e ka ofruar vazhdimisht në nivelin më të lartë.