Vlerësimi i librave Betsson - About

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Sportsbook Betsson u formua për herë të parë në 2001 dhe ka funksionuar atë kazino bastesh sportive në internet për më shumë se dy dekada. Ajo u ble nga kompania suedeze Cherry AB në vitin 2003. Kjo kompani e fundit filloi veprimtarinë në vitin 1963 dhe mban një prani të fortë offline në të gjithë Skandinavinë.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve në Betsson

Më vonë, kompania u riemërua si Betsson AB, dhe tani, ajo tregtohet në bursën e Stokholmit me emrin e saj të ri. Betsson.com posedon licenca për të operuar si në Suedi ashtu edhe në Maltë, e cila është edhe vendndodhja e selisë së kompanisë.

Libri i njohur i sporteve u shërben kryesisht klientëve në vendet nordike. Megjithatë, ajo gjithashtu ka zgjeruar operacionet e saj në vendet e Amerikës Latine si Peruja dhe Kili.

Betsson ka arritur të qëndrojë përpara konkurrencës dhe prania e saj në biznes për disa dekada tregon shumë për besueshmërinë e saj. Është gjithashtu e lavdërueshme që nuk e falsifikoi rrugën e saj drejt dominimit.

Bonuset janë konkurruese, kufizimet e basteve janë të arsyeshme dhe sasia e lojtarëve që thonë se kazinoja synon "të ju qumështojë pa paguar fitimet tuaja" është shumë më e vogël se në disa kazino të reja.

Mund të jetë e vështirë të quash çdo kazino "kazinoja më e mirë në internet që ekziston", por një gjë është e sigurt: Betsson është një faqe legjitime dhe e sigurt e lojërave të fatit në internet që duhet ta provoni patjetër.

Pse të luani në Betsson?

Betsson është një kompani suedeze e lojërave të fatit që është zgjeruar në mënyrë dramatike kohët e fundit, kryesisht për shkak të blerjeve të profilit të lartë të rivalëve Betsafe dhe NetPlay.

Betsson u bë një nga Librat më të mira sportive online në Evropë për shkak të këtyre nismave agresive, të cilat i lejuan kompanisë të zgjeronte mundësitë e saj për baste sportive.

Në përgjithësi, ne jemi të kënaqur me faqen e internetit. Në rishikimin tonë gjithëpërfshirës të librit të sporteve Betsson, ne diskutojmë mundësitë e ndryshme të basteve, aplikacionin sportiv Betsson, nivelin e sigurisë, metodat bankare dhe më shumë.

Bet Builder, Cashout dhe Live Streaming janë vetëm disa nga veçoritë e disponueshme në platformën e basteve të krijuar në shtëpi. Libërbërësi ofron baste në më shumë se 35 sporte dhe shumë baste të tjera dhe opsione pagese në mbarë botën.

Faqja kryesore e faqes ka një stil të thjeshtë që e bën të lehtë gjetjen e sporteve dhe tregjeve. Të gjitha sportet dhe kategoritë e tjera janë paraqitur në mënyrë alfabetike në anën e majtë të faqes. Skedat në krye të ekranit çojnë në tema duke përfshirë bastet e drejtpërdrejta, rezultatet e drejtpërdrejta dhe këshillat për bastet. Tregjet e basteve të drejtpërdrejta dhe standarde shfaqen dukshëm në faqen kryesore, duke e bërë të lehtë gjetjen dhe vendosjen e basteve në ngjarjet më të njohura.

Ka rreth 600 ngjarje për të bastuar në Betsson seksioni i basteve live çdo ditë, duke përfshirë shigjetat, volejbollin dhe pingpongun. Ligat e futbollit në krye do të paguajnë 94 për qind ose më shumë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet