Betsson

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Sportsbook Betsson u formua për herë të parë në 2001 dhe ka funksionuar atë kazino bastesh sportive në internet për më shumë se dy dekada. Ajo u ble nga kompania suedeze Cherry AB në vitin 2003. Kjo kompani e fundit filloi veprimtarinë në vitin 1963 dhe mban një prani të fortë offline në të gjithë Skandinavinë.

/betsson/about/

Games

Betsson përmban një nga përzgjedhjet më të gjera të basteve sportive në internet. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri e gjerë turnesh dhe ngjarjesh ndërkombëtare, duke përfshirë tregjet në sportet e njohura kanadeze si futbolli amerikan, hokej, bejsbolli dhe basketbolli në sit.

Sportet globale si futbolli, tenisi, Formula 1 dhe madje edhe sportet elektronike janë në dispozicion, kështu që do të keni shumë opsione. Dhe nëse ndiheni aventurierë, mund t'i ndërroni sportet për tregje të ndryshme, si ngjarje televizive, politikë ose biznes.

Withdrawals

Sportet janë interesante sepse ato janë argëtuese për t'u parë dhe për të bastuar dhe për të fituar. Sapo të keni vënë një bast, të rrezikoni depozitën dhe të keni fituar disa para në llogarinë tuaj, atëherë është koha për të arkëtuar. 

Shumë njerëz që sapo kanë filluar të përdorin Betsson nuk dinë se si t'i nxjerrin paratë e tyre menjëherë nga faqja. Marrja e parave tuaja nga Betsson është po aq e lehtë sa të bësh një bast.

Bonuses

Faqja e Promocioneve në Betsson përmban promovime të reja dhe intriguese çdo javë. Ka promovime të disponueshme si në kazino online ashtu edhe në librin sportiv. Nëse jeni përdorues i ri, mund të merrni një bonus vetëm për t'u regjistruar. Ky është vendi për të ardhur nëse jeni të interesuar të merrni pjesë në turne ose të merrni bonuse.

Është e drejtë të shpërblehen lojtarët që janë besnikë dhe aktivë. Për shkak të kësaj, çdo lojtar në Betsson regjistrohet automatikisht në programin e tij falas Betsson Points, një program besnikërie që jep pikë për lojën e vazhdueshme. Sa më i madh të jetë numri i pikëve që fitoni, aq më të mira janë përfitimet që do të merrni.

Account

Bastorët duhet së pari të krijojnë një llogari përpara se të hyjnë në faqen e internetit të Betsson. Një nga pyetjet më të zakonshme të bëra nga klientët e mundshëm Betsson është se si të bashkoheni.

Ky është hapi i parë për çdo faqe interneti që ofron baste sportive. Procedura është e thjeshtë dhe përfshin disa hapa që lojtarët duhet të kryejnë.

Languages

Mbështetja gjuhësore në një faqe bastesh sportive është ndoshta një nga gjërat më të rëndësishme për të cilat duhet të mendojnë bastorët. Megjithatë, është gjithashtu një nga gjërat më të harruara.

Fair-play pohon se bastorët nuk duhet të detyrohen të përdorin një faqe interneti në një gjuhë që nuk e kuptojnë. Kjo është arsyeja pse një faqe e mirë për baste sportive ofron më shumë se një mundësi gjuhësore.

Countries

Betsson është një magnet për lojtarët e fatit nga e gjithë bota. Ajo ka një reputacion të mirëpërcaktuar për besueshmërinë dhe u ofron klientëve disponueshmëri të gjerë të tregut në aktivitetin më emocionues të basteve në sport.

Megjithëse Betsson ka një bazë të madhe klientësh që është e përhapur në të gjithë globin, banorët e jo të gjitha vendeve janë të autorizuar të përdorin shërbimet e ofruara nga faqja e internetit e basteve sportive. Në fund të fundit, Betsson mund të jetë shumë i rreptë në zbatimin e rregulloreve të tij për të mbrojtur firmën dhe bazën e përkushtuar të klientëve që ajo ka.

Mobile

Përvoja e basteve celulare të Betsson është e krahasueshme me përvojën e tyre në desktop. Gjithçka në versionin celular është e përsosur: e përgjegjshme dhe miqësore për përdoruesit. Kur vizitoni faqen celulare Betsson, do të shihni një meny me tre rreshta lart majtas. Kjo meny u ofron lojtarëve akses në të gjitha faqet e këtyre faqeve. Për të hyrë në të gjitha ligat sportive dhe ngjarjet e njohura, thjesht prekni butonin 'AZ' në këndin e sipërm majtas të ekranit.

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë argëtuese, por janë edhe më argëtuese, të sigurta dhe të dobishme kur i bëni me Betsson. Këto këshilla dhe truke do t'i ndihmojnë njerëzit që bastojnë në sport në Betsson të përfitojnë sa më shumë nga koha e tyre atje.

Responsible Gaming

Vetëm pak njerëz mund të bëjnë një karrierë si kumarxhinj profesionistë. Nuk duhet të konsiderohet si një burim të ardhurash për shumë njerëz. Rreziku i vetëm me para është që ju mund të përballoni të humbni. Asnjëherë mos luani kumar me paratë që ju nevojiten për qira, fatura, ushqime ose gjëra të tjera thelbësore.

Çështjet e lojërave të fatit shpesh shkaktohen nga persona që parashikojnë ose kërkojnë të fitojnë. Ata mund të bëhen të frustruar ose të shqetësuar kur humbasin dhe rrezikojnë edhe më shumë para për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të shkaktojë një reaksion zinxhir të tmerrshëm që me shpejtësi del jashtë kontrollit.

Support

Ne gjetëm Betsson-in gjatë gjithë orarit opsionet e mbështetjes së klientit të përgjegjshëm dhe të personelit profesional dhe të dobishëm gjatë testimit tonë. Ata iu përgjigjën pyetjeve tona mbi metodat e depozitimit dhe shlyerjen e bonusit me përgjigje të shpejta dhe pa sherr - ata e dinë me të vërtetë se çfarë po marketingojnë, ndryshe nga shumë sajte të tjera bastesh që nuk kanë bërë aq shumë punë për personelin e tyre mbështetës.

Deposits

Bërja e depozitave dhe tërheqjeve të parave në Betsson është aq e thjeshtë dhe e sigurt sa të jetë e mundur, ashtu siç është në çdo markë tjetër kazinoje të nivelit të lartë. Të gjitha opsionet e disponueshme bankare janë në përputhje dhe miratuar PCI, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për sigurinë e parave tuaja.

Nga ana tjetër, koha që tërheqjet të shfaqen në llogarinë tuaj mund të variojë nga një ditë në pesë ditë, në varësi të metodës suaj. Kazinoja do të bëjë çdo përpjekje për të përpunuar kërkesat për pagesa të lojtarëve brenda njëzet e katër orëve.

Security

Duke qenë se Betsson është një faqe kaq e njohur, nuk duhet të jetë befasi që ai përdor masa sigurie të fundit.

FAQ

Bastorët në Betsson i bëjnë shpesh këto pyetje përpara, gjatë dhe pas vendosjes së basteve të tyre.

Affiliate Program

Rrjeti i Filialeve të Betsson Group është një nga bastet më të mira të internetit për t'u ofruar vizitorëve shumë alternativa të sigurta bastesh. Kazinotë e Betsson Group përfaqësohen nga ky program filial, i mbështetur nga një kompani e listuar publikisht, Betsson AB, e cila ka mbi 40 vjet ekspertizë në industri. Platforma e softuerit NetEnt fuqizon shumicën e kazinove të Betsson Group.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportiveTelevizioniTenis tavolineTenisiUFC
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (8)
Bank transfer
InterAc
MasterCard
Neteller
PayPal
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet