Vlerësimi i librave Betsafe - Withdrawals

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score8.6
Përfitimet
+ Bast Live
+ Softuerët më të mirë për të zgjedhur
+ Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games

Withdrawals

Fitimi në lojërat e kazinosë është ndoshta aspekti më i këndshëm i përvojës. Kjo tregon se ka para për t'i marrë me vete kur të shkoni. Megjithatë, në mënyrë që ju të zotëroni me të vërtetë paratë, së pari do t'ju duhet të kërkoni një tërheqje nga kazinoja. 

Për shkak të kërkesës për të bërë kontrolle sigurie, koha që duhet për të tërhequr para është dukshëm më e gjatë se koha që duhet për të depozituar para. Fatmirësisht, shërbimi i pagesës i ofruar nga Betsafe është i njohur për të qenë mjaft efikas.

Metodat e pagesës të pranuara në Betsafe

Metodat e pagesës të listuara më poshtë janë metodat e pranuara të tërheqjes nga Betsafe.

Opsioni i pagesës

Kufiri maksimal

Kufiri minimal

Koha e përpunimit

Tarifa e transaksionit

Paysafe

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

MasterCard

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Skrill

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Sofortuberweisung.de

500,000,00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

PayPal

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Entropay

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Visa Electron

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Interac

0,00 €

10.00 €

2 orë

0,00 €

Neteller

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

GiroPay

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Transferte bankare

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Viza

50,000.00 €

20.00 €

2 orë

0,00 €

Si të tërhiqeni

  1. Vizitoni dhe regjistrohuni në faqen e internetit të Betsafe. Zgjidhni ikonën e përdoruesit, pastaj klikoni në Tërhiqe.
  2. Zgjidhni mënyrën tuaj të tërheqjes dhe futni çdo të dhënë përkatëse si shuma e tërheqjes, emri dhe detajet bankare.
  3. Pasi të keni përcaktuar kërkesat tuaja për tërheqje, klikoni opsionin "Tërheqja". Fondet

Kur duke zgjedhur një metodë tërheqjeje, duhet të jeni të vetëdijshëm se për të tërhequr para duke përdorur Visa, Neteller ose Skrill, një depozitë duhet të jetë bërë në të njëjtën mënyrë të paktën një herë përpara se të përpunohet tërheqja fillestare. Ky rregull nuk zbatohet për asnjë metodë tjetër tërheqjeje. Është praktika më e mirë të përdoret e njëjta metodë për të bërë depozitime si dhe për tërheqje sa herë që është e mundur.