Betsafe - Support

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Support

Është me rëndësi të madhe të siguroheni që kujdesi ndaj klientit që merrni me një kazino në internet është i kalibrit më të lartë të mundshëm. Është e drejtë të thuhet se Betsafe bën një punë mjaft të respektueshme në këtë drejtim. Ndryshe nga shumë të tjera, kjo kazino e veçantë në internet ofron ndihmë gjatë gjithë kohës; prandaj, mund të kontaktoni me një përfaqësues të departamentit të shërbimit ndaj klientit në çdo orë të ditës. 

Kompania u ofron klientëve të saj një veçori të bisedës live, një numër telefoni dhe një adresë emaili.

Si mund të kontaktoj Betsafe?

Bastorët adresohen shpesh brenda 60 sekondave kur përdorin opsionet e bisedës live dhe telefonit dhe brenda 1 ore kur dërgojnë email, gjë që është e jashtëzakonshme. Disavantazhi kryesor është se numri i telefonit nuk është një numër telefoni falas, gjë që mund t'i pengojë njerëzit të telefonojnë.

Faqja gjithashtu përmban një seksion adekuat FAQ që adreson shumë nga pyetjet tuaja të zakonshme. Pyetje standarde si identifikimi dhe regjistrimi dhe përgjigjet për kërkesat e basteve, depozitimin dhe pyetjet bazë të lojërave. Zakonisht është një ide e mirë ta kontrolloni këtë përpara se të kontaktoni ndihmën.

Këtu janë disa metoda bastorët mund të kontaktojnë Betsafe nëse kanë ndonjë pyetje ose ankesë.

Mbështetje me emailMbështetje telefonikeBiseda e drejtpërdrejtë në dispozicion
anglishtsupport-en@betsafe.com00356 2260 3036po
Españolsupport-es@betsafe.com00356 2260 3036-
Deutsch (11:00 > 20:00)support-de@betsafe.com00356 2260 3155po
Polski (09:00 > 22:00)support-pl@betsafe.com224 90 67 50po
Svenskasupport-se@betsafe.com0200 89 54 70po
Dansksupport-dk@betsafe.dk0045 70142219po
Norsksupport-no@betsafe.com852 28 666po
Suomi (09:00 > 01:00)support-fi@betsafe.com00358-9-2319 38 58po
Lietuvių (08:00 > 02:00)info@betsafe.lt+370 700 33309-
Letonia (12:00 > 21:00)atbalsts@betsafe.lv8000 5352po
Eesti (12:00 > 21:00)klienditugi@betsafe.ee800 0100 511po

Gjuhët mbështetëse

 • anglisht
 • suedeze
 • norvegjeze
 • finlandez
 • gjermanisht
 • Letonisht
 • polonisht
 • daneze
 • Spanjisht
 • estoneze
 • Lituanisht
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games