Betsafe - Languages

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Languages

Bastet duhet të konsiderojnë me kujdes ndihmën gjuhësore të ofruar nga një ofrues i basteve sportive. Ka të ngjarë të jetë një nga vendimet më të rëndësishme që ata do të marrin. Megjithatë, është një nga gjërat që njerëzit harrojnë shumicën e kohës.

Bastorëve nuk duhet t'u kërkohet të përdorin një faqe interneti në një gjuhë që ata nuk mund ta kuptojnë, siç thuhet nga standardet e basteve Fair Play. Për shkak të kësaj, një faqe interneti e zgjuar për baste sportive do t'u paraqesë përdoruesve opsione për më shumë se një gjuhë.

Gjuhët e mbështetura në faqen e internetit të Betsafe

Ekziston mundësia që lojtarët e fatit të mos jenë në dijeni të kufizimeve të basteve ose se si të kërkojnë ndihmë. Më keq akoma, ata mund të thyejnë pa dashje Termat dhe Kushtet, gjë që do të rezultonte në mbylljen e llogarive të tyre dhe konfiskimin e çdo teprice të parave. Kjo për shkak se nuk ka gjuhë shtesë të disponueshme.

Për shkak të kësaj, është jashtëzakonisht e rëndësishme të zgjidhni një ofrues të basteve sportive që ju jep mundësinë të luani në një gjuhë me të cilën jeni të kënaqur.

 • anglisht
 • norvegjeze
 • suedeze
 • finlandez
 • Letonisht
 • polonisht
 • Spanjisht
 • estoneze
 • Lituanisht
 • spanjisht - Peru
 • Suahili
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games