Betsafe - Games

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Games

Betsafe ka blerë një përzgjedhje të madhe të tregjeve të basteve, duke i lejuar fansat të zgjedhin opsionin më të mirë për nevojat e tyre. Faqja e internetit përfshin mbulimin e të gjitha ngjarjet dhe garat kryesore, duke përfshirë futbollin amerikan, tenisin, basketbollin, hokej mbi akull, bejsbollin, tenisin, sportet motorike, golfin, sportet virtuale, etj. Ka mbi 28 sporte të ndryshme për të bastuar, me mijëra tregje për të zgjedhur.

Çdo sport, në fakt, ka një ndërfaqe gjithëpërfshirëse që mund të ndryshohet lehtësisht duke klikuar në ngjarjen e zgjedhjes suaj. Fletët e bastit u mundësojnë përdoruesve të zgjedhin sportin dhe tregun specifik në të cilin dëshirojnë të luajnë kumar dhe të rregullojnë shumën që janë të përgatitur të vendosin.

Sportet më të njohura

Betsafe kujdeset për një pjesë të konsiderueshme të industrisë së basteve të përfshirë me futbollin sepse shpesh njihet si sporti më popullor në mbarë botën.

Ju mund të vendosni baste në ngjarje të ndryshme, duke përfshirë Ligën e Kampionëve, Ligën e Kombeve të UEFA-s, Kupën e Botës për Klube FIFA, Premier Leaguen angleze, Bundesligën gjermane dhe shumë gara të tjera.

Betsafe pranon baste praktikisht në të gjitha ligat kryesore që ekzistojnë tani; prandaj, nuk duhet të keni asnjë problem për të gjetur ndonjë gjë që plotëson standardet që keni për bastet tuaja.

Bast Live

Betsafe ofron mbulim të gjerë tregu dhe zona e saj e basteve sportive në lojë është një nga veçoritë e saj më të njohura. Të apasionuarit pas sportit do të kenë një shumëllojshmëri të ngjarje bastesh live për të zgjedhur, e cila do t'i shtojë emocionet e basteve sportive. Sidoqoftë, qëllimi është të vendosni nëse tregjet në lojë ia vlejnë një shans, dhe sigurisht që janë. Faqja e basteve ofron një gamë të gjerë tregjesh të drejtpërdrejta dhe teknologjinë themelore që fuqizon përvojën e përdoruesit.

"Basti në lojë" ka seksionin e vet të specializuar në faqen e internetit, i cili është mjaft i ngarkuar. Ju mund të renditni dhe filtroni sipas sportit. Sidoqoftë, filtri do t'ju lejojë të përqendroheni me shpejtësi në tregun e basteve që ju intereson më shumë, me opsione të tilla si:

Ky filtër është i zbatueshëm vetëm për futbollin, megjithëse filtrat ndryshojnë kur kaloni mes sporteve. Të gjitha sportet janë të aksesueshme si një treg në lojë në Betsafe. Megjithatë, ato nuk janë gjithmonë të disponueshme në të njëjtën kohë.

Një tjetër gjë për t'u mbajtur mend është se tregjet e propozimeve janë shpesh më të vogla për sportet e drejtpërdrejta. Ndonjëherë ka alternativa të dukshme live, si futbolli i Serisë A të Italisë dhe NFL, ku Props godasin respektivisht +115 dhe +90.

Vendosja e një basti në lojë është e shpejtë dhe e thjeshtë sepse platforma thjeshton çdo bast live. Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi kontaktoni ekipin mbështetës.

Tenis

Tenisi është një sport jashtëzakonisht popullor mes kumarxhinjve në mbarë botën, pavarësisht mungesës së vëmendjes së zakonshme në disa vende.

Tenisi është bërë një hobi popullor pasi lojërat kryhen praktikisht çdo ditë. Bastet e tenisit përdorin gjithashtu një mori informacionesh dhe analizash të vëna në dispozicion të publikut nga organizatat rregullatore të sportit. Tenisi është një nga sportet më inovative në këtë kuptim.

Tenisi ka tërhequr historikisht turma të mëdha, dhe tregjet e basteve nuk bëjnë përjashtim.

Opsionet e basteve të tenisit janë të shumta në Betsafe, me liga si ATP, WTA, Hopman Cup, ITF, etj.

Basketboll

Basketboll njihet në mënyrë rutinore si një nga sportet me numrin më të madh të basteve të vendosura në mbarë botën. Ai ndërthur lojëra emocionuese, me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të papritura, duke u dhënë lojtarëve mënyra të ndryshme për të vënë bast paratë e tyre.

Betsafe është e lumtur që plotëson nevojat e përdoruesve të saj që duan të bastojnë në basketboll, një tjetër sport tepër popullor me një komunitet të madh bastesh.

Ju do të jeni në gjendje të vendosni baste NBA, Euroleague, EuroCup, Champions League dhe një sërë ligash të tjera evropiane, të gjitha këto janë ndër ligat më të shikuara në botë.

Formula 1

Gara në Formula 1 është një nga sportet më të njohura dhe më të ndjekura në mbarë botën. Me shumë gara dhe shoferë, është gjithashtu një sport popullor për të bastuar.

F1 është niveli më i lartë i garave automobilistike me një vend, me shoferë që garojnë çdo vit për një vend në Kampionati Botëror i Formula 1. Çdo sezon përbëhet nga një seri garash Grand Prix. Çdo vit, 21 gara të Çmimit të Madh zhvillohen në vende të ndryshme në mbarë botën. Rezultatet e serisë vendosin se kush garon në Kampionatin Botëror.

Me të gjitha këto ngjarje që zhvillohen në mbarë botën, ka shumë mundësi bastesh në Formula 1, shumë prej të cilave mund të gjenden në Betsafe.

Hokej

Bastet e hokejit rritin eksitimin e ndoshta një prej lojërave më intensive në mbarë botën. Në Hokej në akull, si në sportet e tjera, tifozët mund të vënë baste se cili ekip besojnë se do të fitojë. Kumarxhinjtë gjithashtu mund të vënë baste për golat e përgjithshëm të shënuar në çdo lojë.

Hokej mbi akull nuk është aq i njohur sa basketbolli apo futbolli. Ka ende shumë ndeshje për të bastuar dhe Betsafe ka bashkëpunuar me ligat më të spikatura të sportit. Këto liga përfshijnë, përveç NHL, KHL dhe MHL ruse, Ligën Amerikane të Hokejit, SHL Suedeze dhe Ligën e Hokejve të Kampionëve.

Golf

Bastet e golfit ka qenë prej kohësh një aktivitet i popullarizuar i kohës së lirë, veçanërisht në Mbretërinë e Bashkuar dhe vendet e tjera evropiane ku sporti është i popullarizuar. Megjithatë, tani është një nga tregjet e basteve me rritjen më të shpejtë në mbarë botën.

PGA Tour ka partneritet me bastebërësit dhe është i hapur për lojërat e fatit. Si rezultat, shanset e basteve tani shfaqen dukshëm në transmetime. Librat sportive të internetit ofrojnë më shumë alternativa bastesh se kurrë më parë.

Nëse ju pëlqen të shikoni ndeshje golfi, mund të tregoni tuajën mbështetje për lojtarin tuaj të preferuar të golfit. Disa nga tregjet aktuale të basteve përfshijnë Garën në Dubai 2019, US Open, Ryder Cup, Open Championship dhe Masters në SHBA.

Çfarë tjetër për të bast

Betsafe gjithashtu ofron baste mbi politikën dhe argëtimin. Betsafe është një vend i mrekullueshëm për të bastuar në ngjarje të rëndësishme ndërkombëtare si kush do të jetë Kryeministri i ardhshëm i Mbretërisë së Bashkuar.

Është jetike të kuptojmë se të gjitha kombet nuk lejojnë tregje të caktuara, të tilla si sportet elektronike dhe bastet politike. Betsafe mund t'ju ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja sipas zonës tuaj.

Shumë metoda për të luajtur kumar në televizion është një nga pjesët më tërheqëse të televizion i realitetit. Këto baste përfshijnë baste se kush do të fitojë, përparojë dhe si do të bëjë secili lojtar në vlerësime.

Betsafe ofron gjithashtu baste biznesi, megjithëse asnjë treg nuk është i aksesueshëm që nga momenti i shkrimit.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games