Vlerësimi i librave Betsafe - FAQ

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score8.6
Përfitimet
+ Bast Live
+ Softuerët më të mirë për të zgjedhur
+ Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games

FAQ

Klientët e Betsafe i bëjnë rregullisht këto pyetje para, gjatë dhe pas vendosjes së basteve.

Pse nuk mund të regjistrohem për një llogari?

Nëse nuk jeni në gjendje të krijoni një llogari, kjo mund të jetë për shkak të një prej arsyeve të mëposhtme:

  • Informacioni juaj tashmë është regjistruar.
  • U zgjodh vendi i gabuar.
  • VPN po përdoret.

Nëse nuk ju kujtohet se keni regjistruar një llogari në Betsafe, nuk jeni duke përdorur një VPN dhe keni zgjedhur vendin e duhur, ju lutemi kontaktoni Ekipin e Ndihmës së Klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose një kërkese për kthimin e telefonatave.

Si mund të marr një fjalëkalim të ri nëse kam harruar timin?

Për të hyrë në faqen Keni harruar fjalëkalimin, shkoni në faqen kryesore, zgjidhni 'Identifikohu' dhe kliko 'Ka harruar fjalëkalimin?' lidhje.

Futni adresën e emailit në zonën Email për të regjistruar llogarinë dhe klikoni butonin "Rivendos fjalëkalimin".

Pas kësaj, do të merrni një email me një lidhje për të rivendosur fjalëkalimin tuaj. Thjesht klikoni lidhjen dhe ndiqni udhëzimet.

Si mund ta modifikoj adresën time të regjistruar të emailit?

Për të përditësuar adresën e postës elektronike të lidhur me llogarinë tuaj, ju lutemi dërgoni një email tek support-en@betsafe.com nga adresa e re e-mail që dëshironi të përdorni.

Ju lutemi dërgoni mesazhin dhe detajet e mëposhtme me email:

'Do të doja të ndërroj adresën time të emailit nga xxxxxxx@xxxx.xxx te xxxxxxx@xxxx.xxx.'

  • I gjithë emri juaj
  • Data juaj e lindjes
  • Adresa e vendbanimit

Përveç informacionit të përmendur më sipër, ata do të kërkojnë një kopje të një ID të vlefshme për arsye sigurie. Pasi kërkesa të jetë shqyrtuar, një nga përfaqësuesit e tyre të Ndihmës së Klientit do t'ju kontaktojë.

Po sikur të dështoj të verifikoj llogarinë time?

Betsafe përpiqet të sigurojë një mjedis të sigurt lojrash për të gjithë lojtarët e saj. Për shkak se kjo është një kërkesë ligjore, llogaria juaj e basteve mund të kufizohet, ngrihet ose pezullohet nëse nuk arrini të paraqisni letrat e nevojshme. Kjo mund të ndodhë nëse informacioni që jepni zbulohet se është i pasaktë ose mashtrues.

Nëse nuk mund të merrni dokumentet e nevojshme, ju lutemi kontaktoni Ekipin e tyre të Ndihmës së Klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, postës elektronike ose një kërkese për kthim.

Si paraqiten shanset në faqen e internetit?

Si standard, Betsafe shfaq shanset në baste 1 njësi; shanset shfaqen në këtë aksion njësi. Ju mund të rregulloni aksionet tuaja bazë për të pasqyruar shanset përkatëse nga pagesa në rrugë duke shkuar te cilësimet e llogarisë suaj:

Shuma e preferuar e aksioneve > Cilësimet > Fletët e bastit

Shtetet e Bashkuara, Singapori, India, Gjermania, Italia dhe Turqia janë ndër vendet e prekura. Nëse nuk i rregulloni preferencat tuaja, shanset do të shfaqen duke ndjekur raportin e aksioneve 1 njësi të secilës pjesë.

Kur do të shlyhet basti im?

Betsafe i shlyen bastet sa më shpejt që të jetë e mundur. Shumica e basteve fituese paguhen brenda 15 minutave nga shpallja e rezultateve përfundimtare.

Disa baste, nga ana tjetër, mund të zgjasin pak më shumë. Për të garantuar që bastet janë shlyer siç duhet, Betsafe gjithmonë i shlyen ato me anë të raportit zyrtar të ndeshjes të lëshuar nga organi drejtues i ngjarjes.

Nëse keni një bast në pritje, ju lutemi kontaktoni Ekipin e tyre të Ndihmës së Klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, postës elektronike ose një kërkese për kthim.

Çfarë mund të bëj nëse basti im është shlyer në mënyrë të pasaktë?

Nëse mendoni se basti juaj është shlyer gabimisht, Betsafe do të hetojë.

Betsafe ka nevojë për numrin e Kuponit të lidhur me bastin tuaj për t'ju ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm. Ju mund të kontaktoni ekipin e tyre të shërbimit ndaj klientit përmes Bisedës së drejtpërdrejtë, E-mail-it ose një kërkese për kthimin e telefonatave.

Si mund ta përdor funksionin Cashout?

Kliko "Konfirmo arkëtimin" ose "Konfirmo" (një kërkesë për arkëtim) për të arkëtuar një bast. Pasi një Kërkesë Cashout është miratuar, ajo nuk mund të anulohet.

Betsafe ka të drejtë të pranojë ose refuzojë një Kërkesë Cashout sipas gjykimit të saj. Një Kërkesë Cashout mund të refuzohet për arsye të ndryshme, duke përfshirë një ndryshim në koeficientët ose pezullimin e një tregu (duke përfshirë çdo pjesë të një bast me shumë baste).

Supozoni se një Kërkesë Cashout refuzohet për çfarëdo arsye. Në atë rast, do të shfaqet një njoftim që ju informon se Kërkesa për Cashout është refuzuar dhe mund t'ju ofrohet një Çmimi i ri Cashout. Supozoni se nuk keni bërë një Kërkesë Cashout në përgjigje të Çmimit të rishikuar Cashout. Në atë rast, basti origjinal do të shlyhet duke përdorur udhëzimet origjinale dhe shanset kur basti është pranuar.

Ku mund t'i gjej termat dhe kushtet për ndonjë bonus ose ofertë promovimi?

Çdo fushatë dhe ofertë do të përmbajë informacion mbi rregullat dhe kërkesat e zbatueshme. Këto do të përfshijnë mënyrën e aktivizimit të bonusit, pranueshmërinë e kombit, kriteret e metodës së depozitimit dhe kërkesat e bastit për të hyrë në paratë e bonusit.

Përpara se të përpiqeni të aktivizoni një promocion ose ofertë, rekomandohet që të lexoni me kujdes Termat dhe Kushtet.

Çfarë është IBAN/SWIFT?

Mund t'ju kërkohet të futni IBAN dhe SWIFT/BIC kur bëni një tërheqje me transfertë bankare.

IBAN është një standard ndërkombëtar për identifikimin e një llogarie të përdorur në të njëjtën mënyrë si transfertat bankare lokale, por për pagesat ndërkombëtare. SWIFT/BIC është një kod ndërkombëtar transaksioni që përdoret për të identifikuar një bankë të caktuar.

Zakonisht mund të merrni si numrin SWIFT/BIC ashtu edhe numrin IBAN në bankingun tuaj online ose duke kontaktuar bankën tuaj.