Betsafe - Deposits

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Deposits

Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për sigurinë e fondeve tuaja, sepse të gjitha opsionet bankare në dispozicion janë në përputhje dhe miratuar PCI. Depozitimi dhe tërheqja e parave në Betsafe është aq e thjeshtë dhe e sigurt sa të jetë e mundur, ashtu si në çdo shërbim tjetër të nivelit të lartë të basteve sportive në internet.

Nga ana tjetër, koha që duhet që tërheqjet të shfaqen në llogarinë tuaj mund të variojë nga një deri në pesë ditë, në varësi të metodës së përdorur. Libri i sporteve zakonisht bën çdo përpjekje për të trajtuar kërkesat për tërheqje të lojtarëve brenda njëzet e katër orëve pas marrjes së tyre.

Metodat e pagesës të pranuara në Betsafe

Në vijim menyra pagese janë të disponueshme për depozitimin e fondeve në një llogari Betsafe. Mbani në mend se shumë opsione pagese janë të kufizuara në vendndodhjen e një bastori. Si rezultat, disa nga opsionet e pagesës të renditura më poshtë mund të mos jenë të aksesueshme në të gjitha vendndodhjet, ndërsa të tjerat mund të mungojnë.

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Paysafe0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCard0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Sofortuberweisung.de0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PayPal0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Entropay0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Interac0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Neteller0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
GiroPay0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Transferte bankare0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të depozitoni para

Për të bërë një depozitë në Betsafe, thjesht vazhdoni siç përshkruhet më poshtë.

 1. Vizitoni dhe regjistrohuni në faqen e internetit të Betsafe. Më pas, në faqen e internetit, kërkoni dhe shtypni butonin "Depozitim". Kjo do t'ju dërgojë në faqen e arkëtarit.
 2. Zgjidhni mënyrën tuaj të depozitimit dhe futni çdo të dhënë përkatëse si shuma e depozitës, emri dhe detajet bankare.
 3. Pasi të keni përcaktuar kërkesat tuaja për depozitën, klikoni opsionin "Depozita" më poshtë. Pas ngarkimit, faqja do t'ju ridrejtojë në faqen kryesore, ku mund të shihni se sa fonde janë ende në llogarinë tuaj. Pasi depozita të jetë kredituar në llogarinë tuaj, mund të filloni të luani për para të vërteta.

Monedhat e pranuara në Betsafe

Monedhat e renditura më poshtë janë ato që bastorët mund të përdorin për të financuar llogaritë e tyre Betsafe.

 • BGN
 • CAD
 • EUR
 • NOK
 • NZD
 • PEN
 • PLN
 • SEK
 • USD
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games