Betsafe - Countries

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Countries

Kumarxhinjtë nga e gjithë bota tërhiqen nga Betsafe si bletët te mjalti. Ajo ka një reputacion të vendosur për integritetin dhe u ofron klientëve të saj akses në një treg të madh për aktivitetin më interesant të basteve në sport.

Betsafe mund të ketë një bazë të madhe klientësh që është e shpërndarë në të gjithë globin. Megjithatë, banorët e jo të gjitha vendeve lejohen të përdorin shërbimet e ofruara nga faqja e internetit e basteve sportive në internet. Në fund të fundit, Betsafe mund të jetë jashtëzakonisht i ashpër në zbatimin e rregullave të saj për të mbrojtur kompaninë dhe bazën besnike të klientëve që ajo mban.

Vendet e pranuara

 • Samoa amerikane
 • Andorra
 • Anguilla
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Çad
 • Kili
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kongo DR
 • Kosta Rika
 • Qipron
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjermania
 • Gana
 • Gjibraltarit
 • Grenada
 • Guatemala
 • Hondurasi
 • Islanda
 • Indi
 • Irlanda
 • Izraeli
 • Bregu i Fildishtë
 • Japonia
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Lesoto
 • Liberia
 • Lihtenshtajni
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Maldivet
 • Malta
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nepali
 • Antilet Hollandeze
 • Zelanda e Re
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Norvegjia
 • Palestinë
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Samoa
 • San Marino
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Ishujt Solomon
 • Afrika e Jugut
 • Korea e jugut
 • Sri Lanka
 • Surinami
 • Swaziland
 • Suedia
 • Zvicra
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Zambia

Vendet e kufizuara

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Angola
 • Australia
 • Austria
 • Bahrein
 • Belgjika
 • Bjellorusia
 • Bosnjë
 • Botsvana
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Kinë
 • Kroacia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Republika Demokratike e Kongos
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Franca
 • Gjeorgjia
 • Greqia
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Grenlanda
 • Hercegovina
 • Haiti
 • Hong Kongu
 • Indonezia
 • Xhamajka
 • Jordania
 • Irani
 • Iraku
 • Italia
 • Kuvajti
 • Libani
 • Libinë
 • Lituania
 • Malajzia
 • Mali
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Moldavia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mianmar
 • Holanda
 • Nikaragua
 • Ishulli Norfolk
 • Korea e Veriut
 • Omani
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Portugalia
 • Katari
 • Rusia
 • Ruanda
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Spanja
 • Sudani
 • Siria
 • Tunizia
 • Turqia
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uganda
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Ukrainë
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Jemeni
 • Zimbabve
 • Shtetet e Bashkuara
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games