Vlerësimi i librave Betsafe - Bonuses

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score8.6
Përfitimet
+ Bast Live
+ Softuerët më të mirë për të zgjedhur
+ Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games

Bonuses

Pavarësisht nga qëndrimi juaj ndaj bonuse dhe promovime, Betsafe Sports siguron që ju të keni shumë mundësi për të përfituar. Si fillestarët ashtu edhe veteranët e pëlqejnë këtë libër sportiv për shkak të vëmendjes ndaj detajeve dhe përpjekjes për të krijuar një zonë bonus vepruese. 

Disa promovime do të jenë të kufizuara, por pas një inspektimi më të thellë, zbuluam se Betsafe ofron një bonus të mirëpritur në çdo vend në të cilin operon.

Bonus i mirëseardhjes sportive

Ofertat e tjera fillojnë dhe mbarojnë vazhdimisht në Betsafe. Nëse përdorni Betsafe shpesh, mund të prisni të fitoni baste falas ose të përfitoni nga promovimet për kthimin e parave. Promocione të tjera të rëndësishme janë pagesa e hershme dhe shumëzuesit tuaj të sigurt për të pasur diçka për t'u rikthyer kur bast Akumuluesit/Parlays.

Betsafe's nxitje e mirëpritur është i ndarë në dy seksione kryesore. Oferta e parë është një përputhje 100% e depozitave me vlerë deri në 25 €. Ky promocion aktivizohet për depozitat prej 10€ ose më shumë dhe ka një vlerë maksimale prej 25€.

Ju do të duhet të luani përmes bonusit 5 herë përpara se të tërhiqni këtë shumë. Vetëm bastet me koeficient 1.50 do të jenë të pranueshme për pastrim dhe ju do të keni 30 ditë për të kaluar të gjithë tarifën e pastrimit.

Basti falas 10 € është i disponueshëm sapo të aktivizohet llogaria juaj dhe do të jetë i disponueshëm për përdorim deri në 7 ditë. Çdo fitore nga basti falas nuk përfshin bastet dhe ju duhet t'i luani ato fitime një herë përpara se t'i tërhiqni. Përsëri, keni 30 ditë për të përfunduar këtë detyrë.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonus i mirëseardhjes + rrotullime falas

Betsafe mirëpret klientët e rinj me një bonus depozite që përputhet me depozitën e tyre fillestare deri në vlerën 1,000 €.

Krahasuar me ofertat hyrëse të ofruara nga shumica e librave të tjerë të sportit, kjo është mjaft bujare. Kjo ofertë ka një kërkesë minimale për depozitim prej 10 €, një kërkesë për bast 30 herë përpara se të tërhiqet çdo fitim dhe një afat kohor prej 30 ditësh deri në skadimin e tij.

Ky promovim u jep lojtarëve të drejtën për 200 rrotullime falas në automatin Gates of Olympus. Lojtarët do të marrin 100 rrotullime falas në ditën e parë dhe 100 rrotullime të tjera falas pas kësaj (25 rrotullime çdo ditë). Të gjitha paratë e fituara gjatë përdorimit të këtyre rrotullimeve falas do t'i shtohen parave totale të bonusit të lojtarit. Që lojtarët të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre, paratë duhet së pari të luhen gjithsej tridhjetë herë gjatë tre ditëve.

Mbani në mend se kjo ofertë vjen me disa kushte kufizuese, duke përfshirë kufizime në mënyrat e pagesës të lejuara në disa vende. Ka kërkesa dhe kufizime shtesë për t'u përmbushur.

Shumëfisha të sigurta

Betsafe Safe Multiples është një promovim i shkëlqyeshëm për lojtarët që i pëlqejnë shumë bastet e tyre. Safe Multiples ofron rimbursime parash deri në 20 € nëse lojtarët humbasin një nga zgjedhjet në bastet e tyre të shumëfishta.

Kualifikohen vetëm bastet e shumëfishta me të paktën 5 përzgjedhje. Pasi bastorët të kenë zgjedhur bastet e tyre, ata do të duhet të zgjedhin për promovimin Safe Multiples.

Bonusi Safe Multiples zbatohet vetëm për bastet fituese të ndeshjeve me para të vërteta në të gjitha sportet. Megjithatë, përzgjedhjet duhet të kenë shanse të paktën 1.2 për përzgjedhje dhe një minimum prej 5.00 në total.

Shuma minimale e aksioneve për përzgjedhje është 0,10 €, dhe maksimumi është 20 €. Lojtari mund të marrë tre rimbursime në ditë. Të gjitha rimbursimet sipas këtij promovimi konsiderohen para në dorë dhe nuk i nënshtrohen asnjë kërkese bastesh ose kufizimi për tërheqje.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.