Betsafe - Affiliate Program

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Rrjeti i Filialeve të Betsson Group përfshin Betsafe. Rrjeti i Filialeve të Betsson Group është një nga bastet më të mira në internet për t'u ofruar vizitorëve një sërë opsionesh të sigurta bastesh. Ky program shoqërues përfaqëson kazinotë e Betsson Group. Ajo mbështetet nga Betsson AB, një firmë e tregtuar publikisht me mbi 40 vjet përvojë në industri. Shumica e kazinove të Betsson Group mundësohen nga platforma softuerike NetEnt.

Pse të bashkoheni me programin e anëtarësimit të Betsson?

Anëtarësimi në programin Affiliate Lounge u mundëson të gjithë filialeve të paguhen me komisione mujore që variojnë nga 25% deri në 50%, në varësi të nivelit.

Filialet që bashkohen përmes Gaffg u garantohet një pjesë e të ardhurave prej 35 përqind në tre prona: Betsafe, Casino Euro dhe Betsson, për tre muajt e parë.

Filialet përfitojnë bazuar në sasinë e trafikut që ata dërgojnë në kazino çdo muaj. Kjo tregon se ata përfitojnë nga lojtarët që promovojnë në kazino për aq kohë sa vazhdojnë të luajnë.

Sa herë që ata luajnë, sistemi gjurmon në mënyrë efektive të gjitha humbjet e lojtarëve ndaj filialit në një model të të ardhurave të mbetura ose gjatë gjithë jetës. Për shkak se nuk ka plane komisioni hibride, bashkëpunëtorët duhet të zgjedhin midis CPA dhe ndarjes së të ardhurave.

Affiliates Lounge ka fituar dallimin e të qenit një nga programet nxitëse me fitimet më të mira në treg sot, sepse nuk ka tarifa të fshehura ose bilanc negativ për t'u bartur në muajin e ardhshëm.

Markat nga Programi i Filialeve Betsson

 • Betsson
 • Betsafe
 • NordicBet
 • Kazino Star
 • Kazino Euro
 • Kazino Jalla
 • Kazino.dk
 • Fituesi i kazinosë
 • Jackpot 247
 • LiveRoulette
 • Kazino besnike
 • NorgesAutomaten
 • RaceBets
 • Kazino Guts
 • Kazino Kaboo
 • Kazino Rizk
 • Thrills Casino
 • Guts Express
 • SuperKazino
 • SuperCasino.ee

Si të bashkoheni me Programin e Filialeve Betsson

Anëtarësimi në programin e filialeve të Betsson Group është i thjeshtë. Pjesa më e mirë është se është plotësisht falas.

Për t'u bërë një bashkëpunëtor i Betsson Group, plotësoni procedurën e regjistrimit në faqen e internetit dhe jepni informacione për vendin tuaj, emrin e plotë, moshën, informacionin e kontaktit, adresën, URL-të e faqes dhe fokusin e sajtit. Tregtarët e rinj mund të zgjedhin gjithashtu se cilat firma të promovojnë dhe cilat zona gjeografike të synojnë.

Ekipi mbështetës i Betsson do të shqyrtojë më pas profilin tuaj për t'u siguruar që ai i plotëson të gjitha kriteret. Pasi llogaria juaj të jetë miratuar, mund të filloni menjëherë marketingun e firmave të kazinove ose librave sportiv duke shfrytëzuar të gjitha mundësitë e marketingut të platformës. Do të merrni gjithashtu një email të pretendimit të portofolit në portofolin e hapur të filialit për pagesa të shpejta.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games