Betsafe - Account

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Account

Bastorët duhet së pari të regjistrojnë një llogari përpara se të mund të hyjnë në faqen e internetit të Betsafe. Si të regjistroheni është një nga pyetjet më të shpeshta nga klientët e mundshëm të Betsafe.

Ky është hapi i parë për çdo faqe që ofron baste sportive. Metoda përfshin disa faza të thjeshta që lojtarët duhet të plotësojnë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Shumica e lojtarëve mund të kenë gjithashtu shqetësime ose pyetje të tjera në lidhje me llogarinë. Shpesh shkakton shqetësimin më të madh në mesin e kumarxhinjve. Ky seksion do të ofrojë informacion mbi regjistrimin për një llogari dhe përgjigje për çdo pyetje tjetër që lidhet me llogarinë. Secila është e thjeshtë dhe do të duhen vetëm disa minuta për t'u përfunduar.

Betsafe është lider global në lojërat e fatit në internet. Prandaj, nuk ka vend për rastësi. Regjistrimi në Betsafe është një proces i shpejtë. Ndjekja e udhëzimeve për t'u regjistruar dhe për të filluar bastet është një proces i drejtpërdrejtë.

Libërbërësi me reputacion ka thjeshtuar procesin e regjistrimit për bastorët e rinj, kështu që nuk duhet të keni probleme për ta përfunduar atë. Do t'ju kërkohet të jepni një pjesë të madhe të informacionit në faqen e regjistrimit, por ne ju kemi mbuluar.

 1. Thjesht lundroni lart djathtas të faqes së internetit dhe zgjidhni butonin e emërtuar "Krijo llogari"
 2. Plotësoni formularin me informacion të saktë për personin tuaj.
 3. Kontrolloni kutinë nëse dëshironi të merrni përditësime me email.
 4. Vendosni kufirin e depozitave.
 5. Lexoni termat dhe kushtet e BetSafe dhe pajtohuni me to.
 6. Konfirmoni që jeni në moshën ligjore të lojërave të fatit.
 7. Kliko "Hap llogari" për të përfunduar procesin.

Verifikimi i llogarisë

Përpara se të bëni depozitimin ose tërheqjen tuaj të parë, do t'ju kërkohet të vërtetoni llogarinë tuaj. Ju keni mundësi të tjera për të përfunduar këto hapa; megjithatë, klikoni butonin "depozitim" nëse nuk e keni bërë tashmë. Pas kësaj, do të çoheni direkt në faqen e verifikimit pa kërkuar veprime të mëtejshme nga ana juaj.

Ju do të duhet të paraqisni disa dokumente të ndryshme që kjo të funksionojë. Dokumentet e mëposhtme mund të përdoren për të vërtetuar identitetin dhe adresën tuaj:

 • pasaportë ose ID me foto
 • vërtetimin e burimit të pagesës
 • vërtetimin e adresës (mundësisht një faturë të energjisë elektrike, jo më e vjetër se gjashtë muaj).
 • një kontratë pune ose fletëpagesë
 • kontrata e shitjes (shitja e pronës)
 • certifikata e aksioneve (shitja e letrave me vlerë)
 • testament (trashëgimi)
 • çertifikata e fitimit/pasqyra bankare (fitimet nga lotaria/bastet/kazino)

Si të identifikoheni

Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, mund të identifikoheni me kredencialet tuaja të reja. Opsioni i hyrjes në Betsafe është pranë 'krijoni llogari', kështu që është e lehtë për t'u gjetur. Klikoni për të hapur një dritare të re ku mund të futni informacionin tuaj të hyrjes dhe të filloni të zgjidhni tregjet tuaja të preferuara.

 1. Shkoni në këndin e sipërm të djathtë të ekranit dhe klikoni në butonin e kuq Hyrja. Informacioni i kërkuar do të shfaqet në një dritare të re.
 2. Futni adresën e postës elektronike ose emrin e përdoruesit që keni përdorur për t'u regjistruar për herë të parë.
 3. Vazhdoni duke futur fjalëkalimin tuaj. Ju mund të kontrolloni drejtshkrimin duke zgjedhur "view"
 4. Për të filluar bastet, klikoni "Identifikohu". ikonën. Biseda për kujdesin ndaj klientit është e aksesueshme direkt më poshtë nëse hasni ndonjë problem.

Si të zhbllokoni një llogari

Kur lojtarët mësojnë se llogaria e tyre e kazinosë është bllokuar ose çaktivizuar, ata mund të hasin vështirësi. Efekti përfundimtar është se paratë dhe çmimet e tyre janë të rrezikuara.

Përdoruesit e Betsafe mund të mos jenë në gjendje të hyjnë në llogaritë e tyre për disa arsye, duke përfshirë një numër të tepërt të përpjekjeve të dështuara për hyrje ose një problem me protokollin KYC.

Bastorët padyshim po gërvishtin trurin e tyre tani, duke pyetur veten se si mund t'i zhbllokojnë llogaritë e tyre. Ata pritet të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

 1. Hapni llogarinë e emailit që keni përdorur për t'u regjistruar për një llogari Betsafe.
 2. Në trupin e postës elektronike, shqyrtojeni problemin në detaje. Ju mund të dëshironi të përfshini:
  1. Një përshkrim i detajuar i informacionit të regjistrimit tuaj,
  2. pajisjen e përdorur për të krijuar llogarinë dhe
  3. Kopje të skanuara të një karte identiteti me fotografi, prova të tjera të identitetit dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të Betsafe. Mos harroni se është e preferueshme që këto imazhe të dërgohen në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Bastorët që duan të mbyllin llogaritë e tyre mund të kontaktojnë kujdesin ndaj klientit dhe të shprehin dëshirën e tyre për të mbyllur llogaritë e tyre në mënyrë eksplicite.

Kur një lojtar vendos të çaktivizojë llogarinë e tij, ai së pari duhet të anulojë çdo ofertë aktive dhe në pritje për bastet që ka vendosur.

Betsafe do t'i transferojë me shpejtësi të gjitha fondet e një bastuesi nga llogaria e tyre në zgjedhjen e lojtarit për një llogari bankare, kartë bankare ose çdo mundësi tjetër pagese të disponueshme në vendndodhjen e bastit, përveç parave të gatshme. Do të ketë zbritje nga këto fonde sipas politikës së zbatueshme të tërheqjes.

Këto transaksione do të kryhen sipas ligjeve dhe rregulloreve që janë në fuqi në vendin ku banon bastori. Më poshtë janë disa gjëra që mund të bëni:

 1. Hyni në llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj Betsafe.
 2. Kontaktoni support-en@betsafe.com.
 3. Shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM". në fushën Subjekti.
 4. Dërgojini atyre një email duke u kërkuar atyre të çaktivizojnë llogarinë tuaj nga sistemi i tyre dhe të fshijnë çdo informacion që mund të keni me ta.
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games