Betsafe - About

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Kjo kazino e veçantë online mbërriti në skenën e lojërave të fatit në internet pak më vonë se konkurrentët e saj. Në janar të vitit 2006, ata filluan aktivitetet e tyre të biznesit. Megjithatë, kjo nuk dukej se i pengoi në asnjë mënyrë. 

Ata janë bërë shpejt një nga më të njohurit dhe më të respektuarit bizneset e basteve sportive online në industrinë e lojërave të fatit në internet. Më shumë se 450,000 klientë nga më shumë se 100 kombe të ndryshme luajnë rregullisht atje.

Themeluesi, vendndodhja dhe detaje të tjera rreth Betsafe

Kur një faqe interneti mbart një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, mund të jeni të sigurt se ajo është e besueshme dhe e denjë për besimin tuaj. Licenca e tyre është e regjistruar nën MGA/CRP/108/2004. Një licencë legjitime nga MGA mbahet vetëm nga kompanitë më të njohura të lojërave në internet. Pa asnjë dyshim, një prej tyre është Kazino Betsafe.

Betsafe është një ofrues kryesor i basteve sportive në internet që mori vlerësime të shkëlqyera gjatë vlerësimit tonë për shkak të mungesës së ndonjë problemi serioz.

Kazino Betsafe është një nga më të mëdhenjtë dhe më të mirët në industri. Ajo ka një reputacion yjor për arsye të dukshme. Librat e sportit janë të shkëlqyera, por dhomat e kazinosë dhe pokerit janë gjithashtu të kalibrit më të lartë.

Është i licencuar dhe kontrolluar nga autoritetet më të larta globalisht, duke siguruar që ju të jeni gjithmonë të sigurt dhe të mbrojtur, dhe zgjedhjet bankare, shërbimi ndaj klientit dhe celulari janë po aq të jashtëzakonshme sa pjesa tjetër e faqes. Betsafe është shumë gjëra, por nuk është një mashtrim. Betsafe ka vazhduar me konkurrencën në sektorin e kazinove online.

Pse të luani në BetSafe?

BetSafe filloi veprimtarinë në 2006 dhe është zgjeruar vazhdimisht që nga fillimi i saj. Faqja e internetit e lojërave është e aksesueshme për përdoruesit në mbarë botën dhe ka më shumë se 450,000 klientë nga 100 vende të ndryshme. BetSafe është një nga operatorët më të suksesshëm në industrinë e lojërave të fatit në internet, duke u fokusuar si në lojërat e kazinosë ashtu edhe në bastet sportive.

Ai ofron një përzgjedhje të gjerë të aktiviteteve të lojërave të fatit. Megjithatë, ajo ofron gjithashtu shërbimet me cilësi të lartë të kërkuara për të siguruar që klientë të shumtë të kalojnë një kohë të këndshme dhe të suksesshme. Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer dhe lojtarët mund ta përdorin atë në çdo kohë dhe në çdo situatë për të marrë ndihmë të menjëhershme.

Betsafe ofron të gjitha këmbanat dhe bilbilat që do të prisni nga një libër sportiv më i mirë në internet. Paraqitja gjithashtu i përmbahet modelit konvencional, duke e bërë gjithçka të lehtë për t'u gjetur.

Është e lehtë të supozohet se softueri i shkëlqyer e bën BetSafe një faqe interneti fantastike për lojëra. Gjithçka funksionon në mënyrë perfekte dhe faqosja është e përshtatshme për përdoruesit. Duke filluar me BetSafe Sportsbook, softueri është i menjëhershëm dhe ka një pamje tërheqëse. Për shkak se gjithçka tregohet qartë në sajt, edhe lojtarët e rinj mund të fillojnë menjëherë.

Sportet janë të gjitha në të majtë, dhe ndeshjet janë paraqitur në qendër me butona të mëdhenj për shanset. Portali ofron baste të drejtpërdrejta dhe shpesh ofron burime të drejtpërdrejta të ndeshjeve.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Estonian Tax and Customs Board
Lithuania Gaming Control Authority
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (38)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Betsson Group Affiliates
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games