Vlerësimi i librave Betsafe

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Kjo kazino e veçantë online mbërriti në skenën e lojërave të fatit në internet pak më vonë se konkurrentët e saj. Në janar të vitit 2006, ata filluan aktivitetet e tyre të biznesit. Megjithatë, kjo nuk dukej se i pengoi në asnjë mënyrë. 

Ata janë bërë shpejt një nga më të njohurit dhe më të respektuarit bizneset e basteve sportive online në industrinë e lojërave të fatit në internet. Më shumë se 450,000 klientë nga më shumë se 100 kombe të ndryshme luajnë rregullisht atje.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Betsafe

Games

Betsafe ka blerë një përzgjedhje të madhe të tregjeve të basteve, duke i lejuar fansat të zgjedhin opsionin më të mirë për nevojat e tyre. Faqja e internetit përfshin mbulimin e të gjitha ngjarjet dhe garat kryesore, duke përfshirë futbollin amerikan, tenisin, basketbollin, hokej mbi akull, bejsbollin, tenisin, sportet motorike, golfin, sportet virtuale, etj. Ka mbi 28 sporte të ndryshme për të bastuar, me mijëra tregje për të zgjedhur.

Çdo sport, në fakt, ka një ndërfaqe gjithëpërfshirëse që mund të ndryshohet lehtësisht duke klikuar në ngjarjen e zgjedhjes suaj. Fletët e bastit u mundësojnë përdoruesve të zgjedhin sportin dhe tregun specifik në të cilin dëshirojnë të luajnë kumar dhe të rregullojnë shumën që janë të përgatitur të vendosin.

Withdrawals

Fitimi në lojërat e kazinosë është ndoshta aspekti më i këndshëm i përvojës. Kjo tregon se ka para për t'i marrë me vete kur të shkoni. Megjithatë, në mënyrë që ju të zotëroni me të vërtetë paratë, së pari do t'ju duhet të kërkoni një tërheqje nga kazinoja. 

Për shkak të kërkesës për të bërë kontrolle sigurie, koha që duhet për të tërhequr para është dukshëm më e gjatë se koha që duhet për të depozituar para. Fatmirësisht, shërbimi i pagesës i ofruar nga Betsafe është i njohur për të qenë mjaft efikas.

Bonuses

Pavarësisht nga qëndrimi juaj ndaj bonuse dhe promovime, Betsafe Sports siguron që ju të keni shumë mundësi për të përfituar. Si fillestarët ashtu edhe veteranët e pëlqejnë këtë libër sportiv për shkak të vëmendjes ndaj detajeve dhe përpjekjes për të krijuar një zonë bonus vepruese. 

Disa promovime do të jenë të kufizuara, por pas një inspektimi më të thellë, zbuluam se Betsafe ofron një bonus të mirëpritur në çdo vend në të cilin operon.

Account

Bastorët duhet së pari të regjistrojnë një llogari përpara se të mund të hyjnë në faqen e internetit të Betsafe. Si të regjistroheni është një nga pyetjet më të shpeshta nga klientët e mundshëm të Betsafe.

Ky është hapi i parë për çdo faqe që ofron baste sportive. Metoda përfshin disa faza të thjeshta që lojtarët duhet të plotësojnë.

Languages

Bastet duhet të konsiderojnë me kujdes ndihmën gjuhësore të ofruar nga një ofrues i basteve sportive. Ka të ngjarë të jetë një nga vendimet më të rëndësishme që ata do të marrin. Megjithatë, është një nga gjërat që njerëzit harrojnë shumicën e kohës.

Bastorëve nuk duhet t'u kërkohet të përdorin një faqe interneti në një gjuhë që ata nuk mund ta kuptojnë, siç thuhet nga standardet e basteve Fair Play. Për shkak të kësaj, një faqe interneti e zgjuar për baste sportive do t'u paraqesë përdoruesve opsione për më shumë se një gjuhë.

Countries

Kumarxhinjtë nga e gjithë bota tërhiqen nga Betsafe si bletët te mjalti. Ajo ka një reputacion të vendosur për integritetin dhe u ofron klientëve të saj akses në një treg të madh për aktivitetin më interesant të basteve në sport.

Betsafe mund të ketë një bazë të madhe klientësh që është e shpërndarë në të gjithë globin. Megjithatë, banorët e jo të gjitha vendeve lejohen të përdorin shërbimet e ofruara nga faqja e internetit e basteve sportive në internet. Në fund të fundit, Betsafe mund të jetë jashtëzakonisht i ashpër në zbatimin e rregullave të saj për të mbrojtur kompaninë dhe bazën besnike të klientëve që ajo mban.

Mobile

Përdorimi i faqes së internetit të desktopit të Betsafe është vetëm një opsion për të luajtur. Në aplikacionin celular Betsafe, ju keni akses në të njëjtat opsione dhe mjete bastesh si në faqen e desktopit. Të njëjtat zgjedhje të transmetimit janë të disponueshme në zonën e basteve live. Aplikacioni Betsafe është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe ju lejon të mbani shënim çdo lojë dhe çdo bast pavarësisht se ku jeni.

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë të këndshme, por janë edhe më të këndshme, të sigurta dhe të dobishme kur bëhen me Betsafe. Këto këshilla dhe teknika do t'i ndihmojnë klientët Betsafe që të shfrytëzojnë sa më shumë përvojën e tyre atje.

Responsible Gaming

Kumarxhinjtë profesionistë sigurojnë jetesën, por ata janë të paktë. Nuk duhet të konsiderohet si një burim të ardhurash për shumë njerëz. Rreziku i vetëm me para është që ju mund të përballoni të humbni. Asnjëherë mos luani kumar me paratë që ju nevojiten për strehim, fatura, ushqime ose gjëra të tjera thelbësore.

Çështjet e lojërave të fatit shpesh shkaktohen nga persona që parashikojnë ose kërkojnë të fitojnë. Ata mund të bëhen të frustruar ose të shqetësuar kur humbasin dhe rrezikojnë edhe më shumë para për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të shkaktojë një reaksion zinxhir të tmerrshëm që me shpejtësi del jashtë kontrollit.

Support

Është me rëndësi të madhe të siguroheni që kujdesi ndaj klientit që merrni me një kazino në internet është i kalibrit më të lartë të mundshëm. Është e drejtë të thuhet se Betsafe bën një punë mjaft të respektueshme në këtë drejtim. Ndryshe nga shumë të tjera, kjo kazino e veçantë në internet ofron ndihmë gjatë gjithë kohës; prandaj, mund të kontaktoni me një përfaqësues të departamentit të shërbimit ndaj klientit në çdo orë të ditës. 

Kompania u ofron klientëve të saj një veçori të bisedës live, një numër telefoni dhe një adresë emaili.

Deposits

Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për sigurinë e fondeve tuaja, sepse të gjitha opsionet bankare në dispozicion janë në përputhje dhe miratuar PCI. Depozitimi dhe tërheqja e parave në Betsafe është aq e thjeshtë dhe e sigurt sa të jetë e mundur, ashtu si në çdo shërbim tjetër të nivelit të lartë të basteve sportive në internet.

Nga ana tjetër, koha që duhet që tërheqjet të shfaqen në llogarinë tuaj mund të variojë nga një deri në pesë ditë, në varësi të metodës së përdorur. Libri i sporteve zakonisht bën çdo përpjekje për të trajtuar kërkesat për tërheqje të lojtarëve brenda njëzet e katër orëve pas marrjes së tyre.

Security

Betsafe është një kazino në internet që luhet në mbi 100 vende dhe, si e tillë, duhet t'u përmbahet rregullave më të rrepta.

FAQ

Klientët e Betsafe i bëjnë rregullisht këto pyetje para, gjatë dhe pas vendosjes së basteve.

Affiliate Program

Rrjeti i Filialeve të Betsson Group përfshin Betsafe. Rrjeti i Filialeve të Betsson Group është një nga bastet më të mira në internet për t'u ofruar vizitorëve një sërë opsionesh të sigurta bastesh. Ky program shoqërues përfaqëson kazinotë e Betsson Group. Ajo mbështetet nga Betsson AB, një firmë e tregtuar publikisht me mbi 40 vjet përvojë në industri. Shumica e kazinove të Betsson Group mundësohen nga platforma softuerike NetEnt.

Total score8.6
Përfitimet
+ Bast Live
+ Softuerët më të mirë për të zgjedhur
+ Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LojëraLojëra (38)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (8)
Bank transfer
EcoPayz
InterAc
Neteller
PayPal
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)
1x2Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MetaGU
Microgaming
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
Wazdan
ZITRO Games