Betmaster Rishikimi i librave 2024

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
Bonus777 € + 250 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Eliza Radcliffe
ReviewerEliza RadcliffeReviewer
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Bonuses

Bonuses

Betmaster ka një inicial bonus regjistrimi, që përputhet me shumën e depozitës së parë të lojtarit, deri në 200 €. Kjo do të thotë që një lojtar mund të dyfishojë sasinë e basteve që vendos ose lojërat që luan, pa kosto shtesë për veten e tij. Megjithatë, nëse fitojnë brenda 24 orëve të para, ata mund të tërheqin vetëm ekuivalentin e depozitës së tyre të parë dhe do të duhet të presin për të tërhequr çdo gjë mbi këtë.

Lojtarët do të mund të përfitojnë gjithashtu nga disa rrotullime falas, të cilat janë a bonus besnikërie. Shumica e lojtarëve do të marrin deri në 80 rrotullime falas çdo javë – një mënyrë tjetër në të cilën mund të luani më shumë lojëra. Shtojini kësaj FreeBet Sport Loyalty, i cili i jep çdo lojtari një bast javor falas me vlerë deri në 20 € që mund të përdoret pothuajse në çdo ndeshje sportive të paraqitur në faqen e basteve në internet Betmaster.

Pika e rëndësishme në lidhje me bonuset

Ashtu si me shumicën e faqeve të basteve në internet, shpërblimet do të përditësohen dhe ndryshojnë herë pas here. Lojtarët duhet të kontrollojnë rregullisht faqen për të parë se cilat janë bonuset dhe ofertat aktuale dhe për të kontrolluar termat dhe kushtet për përdorimin e tyre.

Bonus cashbackBonus cashback
Games

Games

Kushdo që dëshiron të vendosë një bast në një ngjarje sportive nëpërmjet Betmaster do të zbulojë se ai mbulon të gjitha sportet kryesore dhe ngjarjet sportive të botës. Sportet kryesore përfshijnë:

 • Futbolli
 • Hokej
 • Basketboll
 • Bejsbolli
 • Shigjetat
 • Volejboll
 • Kaçurrela
 • Tenis
 • MMA
 • Futboll amerikan
 • Esportet

Faqja e internetit tregon ndeshjet më të fundit sportive që po ndodhin në këtë moment. Kjo do të përfshijë ndeshje individuale, liga dhe turne. Faqja do të tregojë gjithashtu ndeshjet e ardhshme dhe do të shpjegojë shanset e basteve për secilën prej tyre. Bastet për sportet në internet janë po aq të lehta sa bastet në një bastvënës me tulla dhe llaç. Lojtari mund të zgjedhë një fitore ose një barazim për ekipin e tij ose sportistin individual.

Për të gjitha sportet rekomandohet që individët të marrin në konsideratë performancën e ekipit të tyre të zgjedhur përpara se të vendosin një bast. Shanset për një lojë do të varen nga një sërë faktorësh duke përfshirë nëse do të marrin pjesë apo jo lojtarë të veçantë.

Lojtarët gjithashtu do të jenë në gjendje të bastojnë në ngjarje jo sportive, si p.sh Eurovision Song Contest dhe rezultati i zgjedhjeve në vendet anembanë botës.

+6
+4
Mbyll

Software

Ofruesit e softuerit Betmaster janë të nivelit të lartë, duke ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë vendosjen e basteve dhe menaxhimin e llogarisë tuaj. Mund të shihni softuer të shumtë të basteve sportive në Betmaster , si p.sh. - duke ju lejuar të keni akses në tendencat dhe veçoritë më të fundit. Përveç kësaj, ju mund të prisni një përvojë të qetë bastesh pa ndërprerje për shkak të përditësimeve dhe përmirësimeve të qëndrueshme të softuerit.

Payments

Payments

Faqja e basteve në internet e Betmaster është krijuar për të pranuar dhe përdorur një shumëllojshmëri mënyrash pagese. Për pothuajse të gjitha mënyrat e pagesës, shuma minimale e depozitës është 20 £. Metodat e pagesës përfshijnë Visa, Mastercard, transfertë bankare, AstroPay, PaySafe card, Neosurf, Skrill dhe Neteller janë të gjitha në dispozicion, ndër të tjera.

Disa mënyra pagese kërkojnë një depozitë minimale prej 40 £. Faqja nuk deklaron nëse ka kufizime për shumën maksimale që mund të depozitohet, megjithëse disa mënyra pagese mund të kenë kufizimet e tyre dhe lojtarët duhet të kontrollojnë paraprakisht nëse është kështu.

Kur lojtarët duan të tërheqin fitimet e tyre, ata duhet të jenë të vetëdijshëm se mund të kenë një tërheqje në ditë pa paguar asnjë komision. Normat e komisionit janë 5%. Për 24 orët e para pas regjistrimit dhe depozitimit, shuma që mund të tërhiqet nuk duhet të kalojë shumën fillestare të depozitës. Për çdo mënyrë pagese, kufizimet në tërheqje janë të ndryshme.

Ka kufizime ditore, javore dhe mujore për të gjithë lojtarët. Lojtarët gjithashtu duhet të jenë të vetëdijshëm se duhet të tërheqin para vetëm duke përdorur të njëjtën metodë që kanë bërë depozitimin.

Deposits

Rëndësia e ofrimit të përdoruesve me shumë metoda të ndryshme depozitimi mbahet në Betmaster . Mund të zbuloni 8 opsione që funksionojnë për ju, si Neosurf, Bank Transfer, AstroPay, MasterCard, Skrill dhe të tjera. Me kohë të shkurtra përpunimi dhe masa të rrepta sigurie, Betmaster përpiqet t'i bëjë depozitat sa më të lehta.

Withdrawals

Ky ofrues ju jep disa opsione për të arkëtuar fitimet dhe fitimet tuaja. Tërheqjet mund të kërkohen në një sërë metodash të sigurta. Pjesa më e madhe e kërkesave për tërheqje plotësohet brenda pak ditësh pune. Me Betmaster , mund të jeni të sigurt se marrja e një tërheqjeje nuk është aspak bezdi. Me kaq shumë opsione, nxjerrja e parave tuaja është e shpejtë dhe e lehtë. Tërheqjet përpunohen shpejt dhe në mënyrë efektive, zakonisht brenda disa ditësh pune. Kjo siguron që ju të merrni jo vetëm fitoret tuaja të plota, por edhe pa u përballur me ndonjë vonesë të panevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Për t'i mbajtur të sigurta të dhënat tuaja private, Betmaster ka zbatuar disa shtresa sigurie dhe sigurie. Për të garantuar një lojë të drejtë dhe të hapur, Betmaster i nënshtrohet testimit të rregullt nga organizata të pavarura të palëve të treta. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale do të mbeten konfidenciale dhe se lojërat trajtohen në mënyrë të drejtë kur përdorni këtë shërbim të besueshëm të basteve sportive.

Security

Në Betmaster , siguria juaj është përparësia kryesore. Faqja e internetit përdor teknika standarde të sigurisë për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit nga aksesi i paautorizuar. Plus, Betmaster përdor monitorimin rutinë për të zbuluar dhe parandaluar aktivitetet e dëmshme. Kjo siguron që të dhënat tuaja financiare dhe personale të jenë të sigurta ndërsa luani kumar.

Responsible Gaming

Betmaster është e përkushtuar ndaj lojërave të përgjegjshme dhe ofron mjete të ndryshme për t'ju ndihmuar të kufizoni rrezikun tuaj. Këto veçori përfshijnë kufijtë e depozitave, opsionet e tërheqjes dhe aksesin në burime për njerëzit me varësi nga bixhozi.

About

About

Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

Kompania është regjistruar edhe në Evropë, me bazë në Qipro. Reinvent Ltd është dega evropiane e kompanisë dhe është e regjistruar në qytetin e Limasolit. Ai përpunon pagesa dhe të dhëna të tjera për Reinvent NV.

Kompania ka zhvilluar një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur, e cila është ideale si për fillestarët ashtu edhe për përdoruesit më me përvojë të kazinove në internet. Me më shumë se 1000 ngjarje sportive të listuara në faqe çdo ditë, njerëzit mund të vendosin baste në ngjarje lokale ose globale. Përdoruesi mund të hapë një llogari në një nga një sërë monedhash të ndryshme, dhe faqja madje merr kriptovaluta si Bitcoin

Pse të vini bast në Betmaster?

Shumëllojshmëria e ngjarjet sportive mbuluar nga Betmaster bën që kjo të jetë një faqe e mirë për fillestarët për t'u regjistruar pasi është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron të gjitha turnet e njohura, por kjo nuk është e vetmja arsye për të përdorur shërbimet e Betmaster.

Faqja ofron standardet më të larta të sigurisë dhe sigurisë. Faqja ka standardin e sigurisë SSL për të siguruar që të dhënat personale të lojtarëve të jenë të sigurta gjatë gjithë kohës. Një avantazh tjetër është se regjistrimi në sajt është shumë i shpejtë dhe tërheqja e fitimeve është zakonisht e menjëhershme, kështu që nuk ka pritje për të hyrë në fondet tuaja.

Standardet e shërbimit ndaj klientit janë të larta, me ekipin në gjendje të komunikojë në disa gjuhë, duke përfshirë rusisht, italisht, gjermanisht, japonisht, portugalisht dhe spanjisht, si dhe anglisht. Ekspertët e shërbimit ndaj klientit janë në dispozicion gjatë gjithë kohës. Biseda e drejtpërdrejtë është opsioni më i popullarizuar për t'i kontaktuar ata dhe shumica e lojtarëve do të marrin një përgjigje prej tyre brenda pak minutash. Ekziston edhe një adresë emaili për ata që preferojnë të kontaktojnë kompaninë në këtë mënyrë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Krijimi i një llogarie me Betmaster është një proces i thjeshtë, që kërkon vetëm disa minuta për të përfunduar. Thjesht do t'ju duhet të dorëzoni disa nga të dhënat tuaja personale dhe të zgjidhni një hyrje dhe fjalëkalim. Pasi llogaria juaj të jetë gati, mund të hidheni në aksionin e basteve ose të shkoni direkt te bonuset për të parë se çfarë mund të jetë e disponueshme. Në fakt, një nga avantazhet më të mira është se sa e lehtë është navigimi i sajtit dhe sa mirë funksionojnë të gjitha veçoritë. Ju mund të kontrolloni historinë tuaj të basteve, të shihni se sa afër jeni në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe të menaxhoni bankrollin tuaj - pa u larguar kurrë nga shtëpia.

Support

Nëse keni ndonjëherë ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me llogarinë tuaj ose procesin e basteve, ekipi i mbështetjes së klientit të këtij ofruesi është gjithmonë i disponueshëm për t'ju ndihmuar. Përfaqësuesit e tyre të ditur do t'ju ndihmojnë në një mënyrë miqësore dhe profesionale, duke u siguruar që të keni përvojën më të mirë të mundshme gjatë lojës në Betmaster .

Tips & Tricks

 • Eksploroni seksionin e sporteve: Betmaster ju lejon të zbuloni sporte interesante, ndërkohë që ju ofron gjithçka që ju nevojitet për të shijuar sportet tuaja të preferuara. * Përfitoni bonuse dhe promovime: Për të filluar, Betmaster ofron një bonus të konsiderueshëm. Kujdesuni për bonuset dhe promovimet e ardhshme si baste falas ose ringarkime. * Metoda më e mirë e depozitimit: Zgjidh metodën më të përshtatshme të depozitimit nga një prej opsioneve Betmaster . Për t'ju ndihmuar të vendosni se cilat opsione janë më të mira, mund të provoni lehtësisht, për shembull: Neosurf, Bank Transfer, AstroPay, MasterCard, Skrill . * Qëndroni të informuar: Bëni kërkimin tuaj dhe vazhdoni me ngjarjet më të fundit dhe sportet për të cilat jeni duke vënë bast. Ndiqni lajmet dhe përditësimet sportive për të qëndruar në dijeni dhe shikoni sportet si: Tenisi, Tenis tavoline, Sportet virtuale, Kriketi, Basketboll për të eksploruar opsione të reja dhe për të qëndruar të përditësuar.

Promotions & Offers

Për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga koha juaj e kushtuar basteve, Betmaster ofron disa promovime të ndryshme. Ju mund të përdorni promovimet e tyre për të provuar strategji dhe baste të reja pa vënë shumë nga paratë tuaja. Përveç kësaj, kërkesat e arsyeshme të basteve të promocioneve të Betmaster e bëjnë më të lehtë tërheqjen e fitimeve tuaja të bonusit.

Live Casino

Live Casino

Nuk është gjithmonë thelbësore të vendosni një bast në një sport të preferuar përpara ndeshjes. Është e mundur të marrësh pjesë në baste sportive live dhe vendosni bastin gjatë lojës. Në bastet live ekzistojnë dy lloje bastesh - bast në total dhe një bast ndeshjeje. Këto funksionojnë në të njëjtën mënyrë si bastet standarde. Një nga avantazhet e basteve live është se individi do ta ketë parë tashmë fillimin e ndeshjes dhe do të ketë një ide më të mirë se si po performon skuadra e tij e favorizuar.

Kjo gjithashtu do të thotë se nuk ka aq kohë për të pritur për rezultatin. Nuk ka panik sapo të kuptoni se ndeshja tashmë ka filluar - ka ende kohë për të vendosur bast, por është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm se faqja e basteve ka gjithashtu një ide të mirë se si po performon skuadra dhe shanset që ju jepen mund të mos jenë aq të mira sa ato të cituara para ndeshjes.

About the author
Eliza Radcliffe
Eliza Radcliffe
About

Eliza "Lizzie" Radcliffe, e njohur si "Mbretëresha kritike" e BettingRanker, ka një sy shqiponje për detaje dhe një reputacion për ofrimin e vlerësimeve më të plota në fushën e basteve në internet. Me një dhunti për të zbuluar gjërat e fshehura, komentet e saj udhëzojnë bastet si fillestarë ashtu edhe veteranë.

Send email
More posts by Eliza Radcliffe
Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore
2023-05-02

Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore

Tifozët e zjarrtë të basteve sportive kërkojnë gjithmonë bonuse dhe promovime për t'i shtuar koleksionit të tyre. Këto promovime jo vetëm që ju lejojnë të vendosni baste falas, por gjithashtu mund të fitoni një pagesë të bukur në një ditë me fat. Për këto arsye, BettingRanker ka identifikuar kthimin e parave javore prej 10% të Betmaster si një ofertë të shkëlqyer për bastorët besnikë. Këtu është përmbledhja e plotë e këtij bonusi të librit sportiv!