Eddy Cheung

Gjërat që duhen marrë parasysh kur vini bast në MMA
2023-03-15

Gjërat që duhen marrë parasysh kur vini bast në MMA

Kur shumica e njerëzve mendojnë për bastet sportive, ata mendojnë për sportet më të spikatura, si futbolli, tenisi, basketbolli, etj. Megjithatë, artet marciale të përziera (MMA) janë rritur me shpejtësi në popullaritet kohët e fundit.

Udhëzuesi i fundit i basteve Super Bowl për të përgatitur veten
2023-03-08

Udhëzuesi i fundit i basteve Super Bowl për të përgatitur veten

Do të ketë shumë para për të vënë bast ligjërisht në Super Bowl 2023 pasi loja e 2022 thyen të gjitha rekordet e mëparshme. Herën e fundit, në Super Bowl LVI, Los Angeles Rams mposhti Cincinnati Bengals me rezultatin 23-20.

Udhëzuesi i fundit i basteve sportive të boksit
2023-02-08

Udhëzuesi i fundit i basteve sportive të boksit

Ekziston dhe do të ketë gjithmonë një bazë tifozësh të përkushtuar për bastet në boks. Vitet e fundit, një numër në rritje i tifozëve të luftimeve kanë filluar të kërkojnë në mënyrë aktive mundësi bastesh për ngjarje të rëndësishme. Lajmi i mirë është se kjo tani është më e thjeshtë se kurrë.

Gjysmëfinalet e Kupës së Botës 2022 FIFA - Argjentina kundër Kroacisë
2022-12-12

Gjysmëfinalet e Kupës së Botës 2022 FIFA - Argjentina kundër Kroacisë

Java e fundit e Kupës së Botës FIFA 2022 është afër dhe vetëm 4 ekipe kanë mbetur!

Çerekfinalet e Kupës së Botës FIFA 2022 - Anglia kundër Francës
2022-12-09

Çerekfinalet e Kupës së Botës FIFA 2022 - Anglia kundër Francës

Dita 2 e çerekfinales së Kupës së Botës FIFA 2022 është këtu dhe me të ajo që me siguri do të jetë një nga ndeshjet më emocionuese të kompeticionit, pasi një skuadër elektrike e Anglisë përballet me kampionët në fuqi, Francën!

Çerekfinalet e Kupës së Botës FIFA 2022 - Holanda kundër Argjentinës
2022-12-09

Çerekfinalet e Kupës së Botës FIFA 2022 - Holanda kundër Argjentinës

Më në fund çerekfinalet e Kupës së Botës FIFA 2022 po afrohen! Me vetëm 8 ekipe të mbetura, gjërat kanë filluar të nxehen vërtet pas shumë paraqitjeve përvëluese dhe një përmbysjeje historike në raundin e 16-të.

Grupi D Ndeshja e ditës 1 Pamje paraprake
2022-11-22

Grupi D Ndeshja e ditës 1 Pamje paraprake

Duke luajtur në të njëjtën ditë me Grupin C, Grupi D do të bëjë gjithashtu debutimin e tyre të martën më 22 nëntor.

Grupi C - Dita e parë e ndeshjes
2022-11-22

Grupi C - Dita e parë e ndeshjes

Kupa e Botës FIFA 2022 më në fund po fillon dhe tashmë na ka dhënë disa ndeshje vërtet të paharrueshme!

Finalja e Kupës së Botës FIFA 2022 - Argjentina kundër Francës
2022-12-18

Finalja e Kupës së Botës FIFA 2022 - Argjentina kundër Francës

Pas një muaji intensiv me ndeshje emocionuese dhe konkurruese, Kupa e Botës FIFA më në fund po i afrohet fundit. Ekipet nga e gjithë bota e kanë luftuar atë në fushë, të gjitha kanë të përbashkët ëndrrën e ngritjes së trofeut më ikonik në të gjithë futbollin, me disa që dalin si pretendentë surprizë dhe të tjerë nuk i përmbushin pritshmëritë.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close