Benard Maumo

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
2023-05-16

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve.

5 yje futbolli që duan bastet dhe kumarin
2023-05-14

5 yje futbolli që duan bastet dhe kumarin

Marrja e një goditjeje është një praktikë e zakonshme në mesin e shumicës së njerëzve. Por kjo mund të tërheqë vëmendjen kur je një nga futbollistët më të famshëm. Pra, kush janë disa nga këta lojtarë që nuk mund t'i rezistojnë tundimit për të vënë një bast, qoftë një garë me kuaj, një ndeshje futbolli apo një rrotullim automat? Ky artikull ka një listë me pesë lojtarët më të mirë të futbollit që ndajnë të njëjtin entuziazëm për lojërat e fatit. Është një gjë interesante!

Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023
2023-05-09

Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023

Maji është zakonisht një muaj i ngarkuar sportiv, me shumicën e garave evropiane në kulmin e sezonit. Në të njëjtën kohë, rezervistët ofrojnë shanse joshëse në tregje dhe ngjarje të pafundme. Pra, nëse po bashkoheni vonë për të filluar bastet në sport, ky artikull do ta bëjë më të lehtë misionin tuaj të gjuetisë së bonuseve. Do të mësoni tre bonuset kryesore të mirëseardhjes për depozitat e kartave të kreditit/debitit në maj 2023.

4 fituesit më të mirë të basteve në futboll të të gjitha kohërave
2023-05-07

4 fituesit më të mirë të basteve në futboll të të gjitha kohërave

Futbolli është ndër sportet më të thjeshta për të bastuar libreza sportive të rregulluara duke ofruar konkurse dhe tregje të panumërta. Megjithatë, ndonjëherë ju mund të keni nevojë për më shumë motivim ndërsa kërkoni për një pagesë të madhe në bastet e futbollit. Pra, ky postim rendit dhe diskuton katër fitoret më të mira të basteve në futboll në kohët e fundit.

Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore
2023-05-02

Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore

Tifozët e zjarrtë të basteve sportive kërkojnë gjithmonë bonuse dhe promovime për t'i shtuar koleksionit të tyre. Këto promovime jo vetëm që ju lejojnë të vendosni baste falas, por gjithashtu mund të fitoni një pagesë të bukur në një ditë me fat. Për këto arsye, BettingRanker ka identifikuar kthimin e parave javore prej 10% të Betmaster si një ofertë të shkëlqyer për bastorët besnikë. Këtu është përmbledhja e plotë e këtij bonusi të librit sportiv!

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close