96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Rreth 96M

96M është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2014 . 96M është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në 96M

Kur vizitoni 96M , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Futboll, Sportet virtuale, Sportive, eSports . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në 96M

96M është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në 96M jeni të mirëpritur të përdorni Bank transfer dhe shumë më tepër.

Pse të luani në 96M ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . 96M u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

96M është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Bank transfer .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (9)
Baste falasBonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LojëraLojëra (10)
Baccarat
Baste sportive
Blackjack
Futboll
Lotaria
Poker
Slotat
Sportet virtualeSportiveeSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (1)
Bank transfer
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (15)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Habanero
Microgaming
NetEnt
Playtech
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
SA Gaming
SABA Sports
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend