888 Casino - Withdrawals

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Marrja e parave që fituat është pothuajse po aq emocionuese sa të shohësh ekipin ose atletin tënd të preferuar të fitojë një kampionat. Tani që keni vënë bast raportin e duhur, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të mirë të llogarisë, është koha për të arkëtuar fitimet tuaja. Shumë lojtarë fillestarë kanë shqetësime për tërheqjen e fondeve të tyre nga 888 Casino sa më shpejt që të jetë e mundur.

Metodat e pagesës të pranuara në 888 Casino

Procesi i tërheqjes është i ngjashëm me procesin e depozitimit. Pra, le të shohim se çfarë duhet të bëni.

Mbani në mend se procesi i tërheqjes mund të zgjasë më shumë. Mund të zgjasë nga një ditë deri në shtatë ditë pune. Gjithashtu, duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese kur bëni një depozitë dhe kur merrni para.

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Sofortuberweisung.de30,000.00 €15.00 €E menjëhershme0,00 €
Me besim30,000.00 €10.00 €1 orë0,00 €
PayPal0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
Shumë më mirë0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
Visa Electron30,000.00 €10.00 €1 orë0,00 €
Kartë Krediti0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
Skrill0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
Transferte bankare0,00 €0,00 €-Asnjë tarifë
Apple Pay0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
Viza30,000.00 €10.00 €1 orë0,00 €
Klarna0,00 €10.00 €1 orë0,00 €
MasterCard30,000.00 €20.00 €1 orë0,00 €

Si të tërhiqeni?

  1. Për të filluar, hyni në llogarinë tuaj me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin që keni krijuar kur jeni regjistruar.
  2. Zgjidhni opsionin Cashier.
  3. Klikoni butonin Tërheqje pasi të keni hyrë në Arkë.
  4. Vendosni shumën që do të tërhiqet.
  5. Zgjidhni opsionin tuaj të dëshiruar të pagesës 888 Kazino.
  6. Së fundi, klikoni butonin Tërhiq për të përfunduar procesin e tërheqjes.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic