888 Casino - Support

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

Shërbimi i kujdesit ndaj klientit është një nga veçoritë më të kërkuara nga bastet sportive në internet. Të gjithë në ekip kanë aftësitë dhe njohuritë e nevojshme për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni.

Kazino 888 ofron një gamë të gjerë alternativash ndihme nëse keni nevojë për to. Seksionet FAQ dhe Ndihma mund të jenë një vend i mirë për të filluar. Në këto faqe do të gjeni shumicën e informacionit që dëshironi. Duke supozuar se nuk ka, ekziston një opsion rezervë i disponueshëm.

Si mund të kontaktoj 888 Casino?

Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit janë të disponueshëm me telefon, bisedë të drejtpërdrejtë ose email. Shërbimi i postës elektronike nuk përmend një kohë përgjigjeje. Megjithatë, ata zakonisht reagojnë në të njëjtën ditë, nëse jo në të njëjtën orë.

Të gjitha telefonatat në këtë numër janë pa pagesë, dhe linjat telefonike janë të punësuar gjatë gjithë kohës. Nëse dëshironi të kontaktoni shpejt me ta, mund të përdorni bisedën e tyre të drejtpërdrejtë. Kjo, gjithashtu, është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, dhe ndiqet nga agjentë të sjellshëm dhe profesionistë.

Ju mund të kontaktoni me 888 Casino në mënyra të ndryshme.

anglishtsupport@888sport.com+44 203 478 0670
MB (09:00 > 22:00)support@888sport.com0-800-096-4780
Irlandë (09:00 > 22:00)support@888sport.com1-800-930-215
Kanada (09:00 > 22:00)support@888sport.com1-855-765-2356
Indi (09:00 > 22:00)support@888sport.com0-080-0100-5968
Spanjasoporte@888.es+44-203-859-4706
Latinoamérica (09:00 > 22:00)support@888sport.com34 90 0974965
Deutsch (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44-203-478-1875
Français (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670
Italiano (08:00 > 24:00)supporto@888.it+44 203 478 1908
Portugeze (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670
Svenska (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670
Danskkontakt@888.dk80251022
Norsk (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670
Suomi (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670
Romana (10:00 > 22:00)suport@888.ro+44 203 478 1907
Русский (09:00 > 22:00)support@888sport.com+44 203 478 0670

Gjuhët mbështetëse

Siç u përmend më lart, shërbimi ndaj klientit të Kazinosë 888 është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • indiane
 • Spanjisht
 • gjermane
 • frëngjisht
 • italiane
 • portugeze
 • daneze
 • norvegjeze
 • suedeze
 • finlandez
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic