Vlerësimi i librave 888 Casino - Security

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Security

888sport udhëheq paketën kur bëhet fjalë për mbrojtjen e klientëve të saj.

  • Komisioni i lojërave të fatit i Britanisë së Madhe mbikëqyr dhe licencon operacionin.
  • Libërbërësi është në përputhje me rregulloret e eCOGRA për sigurinë e lojtarëve dhe ka zbatuar disa mekanizma të brendshëm për ta bërë këtë.
  • Cyber Patrol dhe GamBlock janë dy softuer të sigurisë në internet që prindërit mund t'i përdorin për t'i parandaluar fëmijët e tyre të hyjnë në faqet e internetit të lojërave të fatit kur ata janë të pambikëqyrur.
  • Ju mund të përcaktoni një shumë maksimale të depozitës duke përdorur Vetë-Limitet në llogarinë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke shkuar në internet dhe duke përdorur shërbimin e arkëtarit të faqes.
  • Është gjithashtu e mundur të përdorni Rikujtuesit e kohës së lojës për t'u alarmuar nëse keni vënë baste për një periudhë jashtëzakonisht të gjatë. Më në fund, mund të caktoni kohë pushimi ose vetëpërjashtim për veten tuaj.

Nëse përdorni veçorinë Take a Break, mund të vendosni një afat kohor për sa kohë do të pezullohet llogaria juaj. Kjo mund të zgjasë diku nga disa ditë në më shumë se një muaj. Duke filluar nga një minimum prej gjashtë muajsh, vetëpërjashtimet janë pezullime më të përhershme.

Vetëpërjashtimet nuk mund të zhbëhen pasi të jenë vënë në fuqi. Kontaktoni një anëtar të stafit për të riaktivizuar llogarinë tuaj pasi të ketë skaduar koha e provës.

  • Një politikë e plotë e privatësisë dhe e kukive nga 888sport shpjegon se si mblidhen dhe përdoren të dhënat tuaja dhe si të njihen emailet e falsifikuara. Sipas korporatës, nuk ka spyware, malware ose firmware në faqen e internetit të kompanisë.
  • 888 Casino ofron një metodë të thjeshtë ankesash që mund ta përdorni nëse keni ndonjë problem, mosmarrëveshje ose pretendime ligjore që dëshironi të ngrini.
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic