888 Casino - Games

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

Libri sportiv i 888sport është ideal për ata që preferojnë të vendosin baste në lojëra, lojtarë ose sezone të veçanta. Sportet dytësore janë të disponueshme për të bastuar dhe 888sport ofron vlerë tregu ose shanse më të larta në një grup shumë më të madh bastesh se shumica e faqeve të tjera. 

888sport gjithashtu vendos shumë theks në ndihmën e bastorëve fillestarë për të gjetur rrugën e tyre. Ato ofrojnë shumë përmbajtje mësimore dhe shumë materiale ndihme për t'ju ndihmuar të kuptoni se si të bastoni në sport dhe si të lundroni në faqen e internetit.

Sportet më të njohura

Megjithëse zgjedhjet e faqes mund të jenë të frikshme në fillim, ato bëjnë një punë të shkëlqyer duke ju drejtuar në drejtimin e duhur. Mjeti i kërkimit është një veçori unike për një libër sportiv në internet që ju ndihmon të gjeni lehtësisht atë që kërkoni.

Tifozët e basketbollit mund të jenë të lumtur sepse kanë gjetur një faqe interneti me të gjitha shanset dhe tregjet që mund të dëshironin ndonjëherë. Basketbolli është një nga lojërat që zgjerohet me shpejtësinë më të madhe në mbarë botën, dhe 888Sport ofron disa opsione të mahnitshme për këtë. 888Sport ofron opsione bastesh si linjat e parave, spread-et, rekuizitat e lojës dhe rekuizitat e plota të lojtarëve për basketboll.

Shoqata Kombëtare e Basketbollit (NBA) konsiderohet shpesh si liga më prestigjioze e basketbollit në botë. Në vjeshtë të çdo viti, sezoni i basketbollit që po afron përqendron vëmendjen e të gjithëve te liga dhe te atletët që garojnë brenda saj.

Bastet që duan të vënë bast në basketboll, nga ana tjetër, mund të kënaqen me turnetë kyçe rajonale si EuroLiga, Superliga e Basketbollit Turk dhe Bundesliga e Basketbollit Gjerman, mes ngjarjeve të tjera të tilla.

Bast Live

Një ndërfaqe e jashtëzakonshme bastesh në lojë ofrohet nga 888sport, me një gamë të gjerë tregjesh për të zgjedhur. Bastet në sportet online janë një nga mënyrat më të mira për t'u përfshirë në aksion gjatë shikimit të lojës.

Një ndërfaqe bastesh live e lehtë për t'u përdorur është e disponueshme në aplikacionin 888sport dhe platformën PC. Pra, të luash me shanset nuk është kurrë e mërzitshme. Çdo shanset e basteve live nga 888sport që tërheq vëmendjen tuaj duhet të përfitoni menjëherë.

888sport ka bërë përmirësime të rëndësishme në shërbimin e tij të transmetimit të drejtpërdrejtë për të vazhduar me konkurrencën në vitet e fundit. Të Bundesliga gjermane, liga ruse e hokejve në akull KHL dhe basketbolli i Euroligës tani mund të shikohen drejtpërdrejt, përveç një shumëllojshmërie të mirë të transmetimeve britanike dhe irlandeze të garave me kuaj.

Zona e përkushtuar për ngjarjet e ardhshme ju lejon të mbani shënime për atë që po ndodh. Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve live, ka disa ngjarje ku mund të shikoni aksionin në kohë reale. Pjesa "TV" e ngjarjes suaj duhet të përfshijë një buton luajtjeje.

Hokej në akull

Nëse jeni duke drejtuar një libër sportiv në Kanada, përjashtimi i lojës së Kanadasë do të ishte një gabim i madh. Për fat të mirë, 888Sport nuk e bëri të njëjtin gabim. Bastet e hokejve mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e gjerë tregjesh. Kumarxhinjtë e hokejit në akull mund të vendosë baste në linjën e topit, linjën e parave, totalet dhe pajisjet e lojës në këtë faqe.

Liga Kombëtare e Hokejit tërheq lojtarë në mbarë botën që aspirojnë të fitojnë Kupën e Lord Stanley dhe të luajnë në një nga skenat më prestigjioze të hokejit të Amerikës së Veriut. Si pasojë, bastorët janë të etur për të marrë pjesë në këtë garë.

Liga të tjera evropiane, duke përfshirë SHL, KHL dhe Liiga, kanë dëshmuar se mund të funksionojnë si mjedise në të cilat lojtarët e hokejve dhe lojtarët mund të lulëzojnë në çdo nivel kohor dhe ku spektatorët mund të gjejnë aktivitetin, duke dëshmuar se sporti nuk është vetëm një fenomen i Amerikës së Veriut.

Futboll amerikan

Ka miliona Tifozët e futbollit amerikan në mbarë botën, dhe sporti gjeneron një sasi të konsiderueshme të aksioneve të basteve. 888Sport nuk do të injorojë një treg kaq të rëndësishëm dhe lojtarët që vënë baste në futbollin amerikan do të gjejnë shumë mundësi bastesh. Linja e parave, shpërndarja e pikëve, totalet, rekuizitat e lojës dhe mbështetësit e lojtarëve janë disa nga opsionet e basteve që mund të vendosen me to.

Bejsbolli

Në ndryshim nga sportet e tjera kryesore që luhen në Amerikën e Veriut, Bejsbolli është shpesh ai me konkurrencën më të madhe. Kjo siguron që bastorët të kenë mundësitë më të mira për të vënë bast në lojërat e bejsbollit, gjë që mund ta bëjnë me 888Sport. Bastet e bejsbollit mund të zgjedhin nga një përzgjedhje e respektuar e tregjeve të ofruara nga 888Sport.

Ato ofrojnë linja parash, përhapje, totale dhe pajisje loje, midis opsioneve të tjera të basteve. Pavarësisht përpjekjeve të mia më të mira, nuk munda të gjeja asnjë ofertë mbështetëse për lojtarët, një tjetër gjetje zhgënjyese. 888Sport ofron ende një treg të fuqishëm bejsbolli, me bejsbollin e ligës kryesore, bejsbollin e kolegjit, lojërat e ligës japoneze dhe lojërat e ligës koreane.

Ka shumë ekipe dhe liga futbolli në mbarë botën, duke parë se futbolli është sporti më popullor në mbarë botën. Meqenëse 888Sport është një ofrues lojërash që synon posaçërisht lojtarët britanikë të kumarit, mund të vini bast për dollarin tuaj më të ulët se ata kanë bërë përpjekje për të siguruar cilësinë e shërbimeve të tyre të lidhura me futbollin.

Ato i bëjnë mundësitë e basteve të aksesueshme në ligat në mbarë botën, madje edhe në nivelet më të ulëta në vende të caktuara. Përveç kësaj, mbulohet çdo garë ndërkombëtare e imagjinueshme. Linja e parave, shpërndarja e pikëve, totalet, rekuizitat e lojës dhe mbështetësit e lojtarëve janë disa nga opsionet e basteve që mund të vendosen me to.

Volejboll

Volejbolli ka një ndjekës të pasionuar në të gjithë botën për shkak të tërheqjes së tij të jashtëzakonshme. Edhe pse nuk ka të njëjtin nivel të popullaritetit si sportet e tjera, si futbolli i shoqatës, kjo është veçanërisht e vërtetë.

Kështu, shumica dërrmuese e basteshkruesve të mëdhenj të sporteve ofrojnë baste volejbolli, nëse jo të gjitha.

Ndeshjet e volejbollit që janë pjesë e turneve kombëtare, garave ndërkombëtare të klubeve dhe ngjarjeve ndërkombëtare të organizuara nga FIVB, mund të vihen baste nga bastorët.

Për më tepër, garat e FIVB-së do t'u lejojnë lojtarëve të basteve të vënë baste në ndeshjet që përfshijnë ekipet kombëtare të vendeve të tjera. Në varësi të preferencës së tyre, lojtarët mund të bastojnë si në garat e volejbollit për meshkuj ashtu edhe për femra.

Çfarë tjetër për të bast

Bastet për politikën dhe argëtimin janë gjithashtu të disponueshme në 888sport. 888sport është një vend i mrekullueshëm për të vënë bast në ngjarje të mëdha botërore si Zgjedhjet presidenciale në SHBA.

Është e rëndësishme të mbani mend se jo të gjitha qeveritë lejojnë tregje të caktuara, të tilla si sportet elektronike dhe bastet politike. 888sport mund t'ju ndihmojë të kufizoni zgjedhjet tuaja bazuar në vendndodhjen tuaj.

Një nga aspektet më joshëse të televizionit të realitetit është shumëllojshmëria e mënyrave për të luajtur kumar. Bastet se kush do të fitojë, avancojë dhe si do të jetë secili lojtar në vlerësime përfshihen në këto baste.

Pas kësaj, çdo program ka bastet e veta unike të propozimeve. Sfida e imunitetit, për shembull, mund t'ju ofrojë një mundësi për të parashikuar se kush do të fitojë Big Brother. Ngjarje të ndryshme televizive, të tilla si konkurset MasterChef, janë subjekt i basteve.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic