Vlerësimi i librave 888 Casino - FAQ

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportive
Stud Poker
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic

FAQ

Njerëzit që vënë baste në sport në 888 Casino shpesh i bëjnë këto pyetje para, gjatë dhe pas basteve.

Pse duhet të luaj në 888 Casino?

Meqenëse 888 ekziston për një kohë të gjatë, ata janë ende përreth, gjë që thotë shumë. Kjo është një kazino e besuar me lojëra që janë të drejta, të sigurta dhe të lehta për t'u kuptuar. Klientët e tyre janë prioriteti i tyre kryesor. Ata punojnë shumë për t'u dhënë atyre përvojën më reale të mundshme të lojërave të teknologjisë së lartë.

Nuk mund të hyj në llogarinë time. Çfarë duhet të bëj?

Ka disa arsye pse mund të mos jeni në gjendje të hyni në llogarinë tuaj. Ndonjëherë, butoni Caps Lock në tastierën tuaj është i aktivizuar. Nëse nuk është kështu, mund të mos i keni dërguar të gjitha dokumentet e kërkuara kur keni hapur llogarinë tuaj, kështu që ajo mund të jetë e kyçur. Nëse është kështu, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për më shumë ndihmë.

Si mund të praktikoj vetëpërjashtimin?

Klientët e 888Sport mund të ndalojnë përdorimin e shërbimit për një kohë të caktuar. Ju mund ta bëni këtë nga llogaria juaj ose duke dërguar email support@888.com. Gjatë një gjendje të vetë-përjashtimit, nuk do të mund të hyni në profilin tuaj ose të vendosni ndonjë bast.

Periudhat e vetëpërjashtimit mund të caktohen për:

 • Një ditë
 • Dy dite
 • Shtatë ditë
 • Katërmbëdhjetë ditë
 • Nje muaj
 • Gjashtë javë

Si mund ta ndryshoj fjalëkalimin tim për 888Sport?

Nëse nuk e mbani mend fjalëkalimin tuaj 888Sport, mund ta ndryshoni atë me disa hapa të thjeshtë.

 1. Shkoni në faqen në faqen e internetit 888Sport, ku mund të identifikoheni.
 2. Kliko "Ke harruar?" në të djathtë të fushës për fjalëkalimin.
 3. Shkruani emrin tuaj të përdoruesit, emailin ose numrin e telefonit celular.
 4. Klikoni në lidhjen "Hapi tjetër".
 5. Zgjidhni se si dëshironi të merrni udhëzimet për rivendosjen e fjalëkalimit tuaj.
 6. Futni kodin PIN që keni marrë me email ose mesazh me tekst.
 7. Ndiqni URL-në e dhënë për të ndryshuar fjalëkalimin e llogarisë tuaj.

Po sikur të harroj emrin tim të përdoruesit?

Nëse nuk keni përdorur një llogari bastesh për një kohë të gjatë, është e mundur të harroni informacionin e hyrjes. Nëse harroni hyrjen tuaj në 888Sport, kompania mund ta dërgojë atë tek ju.

 1. Shkoni te faqja e hyrjes në 888Sport për të filluar.
 2. Pranë fushës së emrit të përdoruesit, klikoni "Ka harruar?"
 3. Futni emailin ose numrin e telefonit të lidhur me llogarinë tuaj.
 4. Do të merrni një email ose mesazh me tekst me emrin tuaj të përdoruesit.
888 konfirmon marrëveshjen me William Hill
2022-05-04

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill

Kushdo që njihet me bastet sportive në internet ka të ngjarë të ketë dëgjuar për libralidhësin William Hill. Faqja është e njohur për ofrimin e aksesit në tregje të ndryshme dhe oferta promovuese. BettingRanker ka një faqe me shumë detaje informacion në lidhje me të për të ndihmuar lexuesit të fitojnë njohuri të mëtejshme. Kjo markë 87-vjeçare është kërkuar prej disa kohësh nga firma e kazinove 888. Kompania kohët e fundit konfirmoi se kishte blerë William Hill për 2.2 miliardë paund.

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888
2022-04-13

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888

888Sport ishte ndër prodhuesit e parë të basteve që zbukuroi skenën e lojërave të fatit në internet. Me fillimin e tij në 1997 si një degë e 888 Holdings, kjo libralidhës britanike nuk kishte ndërmend të ndërmerrte baste sportive. 888Sport, siç njihet sot, fillimisht u krijua si një faqe kazinoje dhe pokeri. Shpejt përpara, Krahu i basteve sportive në internet i Kazinosë 888 u lançua vetëm afër një dekadë më parë në vitin 2010 dhe është bërë një nga prodhuesit më të besuar të basteve online në tregun e basteve online.