Vlerësimi i librave 888 Casino - Deposits

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportive
Stud Poker
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic

Deposits

Opsionet e pagesave janë një konsideratë kryesore për bastet sportive në internet kur vendosin se cilit bastvënës të bashkohen. Pra, nuk duhet të jetë befasi që klientët kanë më shumë se një mënyrë për të shtuar para në llogarinë e tyre 888Sport.

Është e rëndësishme të theksohet se disa metoda depozitimi mund të mos kualifikohen lojtarët për oferta specifike bonusesh. Për shkak të kësaj, është thelbësore të kuptoni termat dhe kushtet përpara se të depozitoni para për të mbledhur një bonus.

Metodat e pagesës të pranuara në 888 Casino

Në shumicën e rasteve, depozitat pasqyrohen në llogarinë tuaj 888Sport brenda 10 minutave ose më pak. Depozitat mund të zgjasin deri në 24 orë në disa situata. Nëse përdorni transferta bankare, shuma minimale e depozitës që mund të bëni në llogarinë tuaj të lojërave është 100 £.

Këtu janë metodat e depozitimit pranuar në 888 Casino. Mbani në mend se kjo nuk është një listë shteruese, pasi disa mënyra pagese varen nga rajoni i basteve.

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Sofortuberweisung.de3000.00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Me besim3000.00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PayPal0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Shumë më mirë0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron3000.00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Kartë Krediti0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill0,00 €10.00 €-Asnjë tarifë
Transferte bankare3000.00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Apple Pay0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza3000.00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Klarna0,00 €10.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCard3000.00 €20.00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të depozitoni para

Ja një hap i shpejtë hap pas hapi për depozitimin në 888 Casino.

 1. Për të filluar, hyni në llogarinë tuaj me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin që keni krijuar kur jeni regjistruar.
 2. Zgjidhni opsionin Cashier.
 3. Më pas, zgjidhni një nga opsionet e depozitimit të 888 Kazinosë duke klikuar mbi Depozitë.
 4. Futni shumën e dëshiruar të depozitës.
 5. Më në fund, klikoni në konfirmoni për të përfunduar transaksionin tuaj.

Mbani në mend se depozita juaj mund të konvertohet në një monedhë të ndryshme në varësi të mënyrës së pagesës së monedhës. Gjithashtu, nëse doni të zgjidhni një bonus të caktuar, mund të mos jeni në gjendje të zgjidhni nga të gjitha opsionet e pagesës. Pra, është më mirë t'i kushtoni vëmendje rregullave të bonusit përpara se ta kërkoni atë.

Monedhat e pranuara në kazinonë 888

Më poshtë është një listë e shumë monedhave që lojtarët mund të përdorin në 888 Casino:

 • DKK
 • EUR
 • GBP
 • RON
 • SEK
 • USD
888 konfirmon marrëveshjen me William Hill
2022-05-04

888 konfirmon marrëveshjen me William Hill

Kushdo që njihet me bastet sportive në internet ka të ngjarë të ketë dëgjuar për libralidhësin William Hill. Faqja është e njohur për ofrimin e aksesit në tregje të ndryshme dhe oferta promovuese. BettingRanker ka një faqe me shumë detaje informacion në lidhje me të për të ndihmuar lexuesit të fitojnë njohuri të mëtejshme. Kjo markë 87-vjeçare është kërkuar prej disa kohësh nga firma e kazinove 888. Kompania kohët e fundit konfirmoi se kishte blerë William Hill për 2.2 miliardë paund.

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888
2022-04-13

Ekzaminimi i libralidhësve të kazinosë 888

888Sport ishte ndër prodhuesit e parë të basteve që zbukuroi skenën e lojërave të fatit në internet. Me fillimin e tij në 1997 si një degë e 888 Holdings, kjo libralidhës britanike nuk kishte ndërmend të ndërmerrte baste sportive. 888Sport, siç njihet sot, fillimisht u krijua si një faqe kazinoje dhe pokeri. Shpejt përpara, Krahu i basteve sportive në internet i Kazinosë 888 u lançua vetëm afër një dekadë më parë në vitin 2010 dhe është bërë një nga prodhuesit më të besuar të basteve online në tregun e basteve online.