888 Casino - Countries

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Countries

888 Casino është një platformë popullore e lojërave të fatit për lojtarë nga e gjithë bota. Ka një reputacion të gjatë për besueshmërinë dhe ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh sportive.

Jo të gjitha vendet lejohen të përdorin shërbimet e faqes së internetit të basteve sportive 888 Casino, edhe pse ka një bazë të konsiderueshme globale klientësh. Për të mbrojtur korporatën dhe bazën e saj besnike të klientëve, 888 Casino mund të jetë mjaft i ashpër në zbatimin e rregullave të tij.

Vendet e pranuara

Vendet dhe territoret e listuara më poshtë mund të kenë akses në shërbimet e basteve sportive të 888 Casino.

 • Afganistani
 • Angola
 • Australia
 • Belgjika
 • Butani
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Kolumbia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Franca
 • Gjermania
 • Britania e Madhe
 • Guinea-Bissau
 • Guajana
 • Hungaria
 • Indonezia
 • Irani
 • Iraku
 • Italia
 • Bregu i Fildishtë
 • Laosi
 • Libinë
 • Martinika
 • Holanda
 • Kaledonia e Re
 • Korea e Veriut
 • Polonia
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Réunion
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Afrika e Jugut
 • Spanja
 • Sudani
 • Siria
 • Tajlandë
 • Turqia
 • Uganda
 • Shtetet e Bashkuara
 • Vanuatu

Vendet e kufizuara

Më poshtë është një listë shteruese e vendeve nga të cilat 888 Casino nuk pranon klientë. Banorët e këtyre vendeve nuk mund të kenë akses në shërbimet e basteve sportive të ofruara në këtë faqe interneti.

 • Ishujt Aland
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Andorra
 • Anguilla
 • Antarktida
 • Argjentina
 • Armenia
 • Aruba
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Bolivia
 • Botsvana
 • Brazili
 • Territori Britanik i Oqeanit Indian
 • Brunei Darussalam
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Butani
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Holanda e Karaibeve
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Ishulli i Krishtlindjeve
 • Ishujt Cocos (Keeling)
 • Komoret
 • Kongo
 • Ishujt Kuk
 • Kosta Rika
 • Bregu i Fildishtë
 • Kroacia
 • Curacao
 • Qipron
 • Republika Demokratike e Kongos
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ishujt Falkland
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guernsey
 • Guinea
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Islanda
 • Indi
 • Irlanda
 • Ishulli i Manit
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Xhersi
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Lihtenshtajni
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Ishujt Marshall
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Montserrat
 • Maroku
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nauru
 • Nepali
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Niue
 • Ishulli Norfolk
 • Norvegjia
 • Omani
 • Pakistani
 • Palau
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Ishulli Pitcairn
 • Portugalia
 • Katari
 • Rusia
 • Ruanda
 • Shën Helena
 • Shën Kitts dhe Nevis Anguilla
 • Shën Luçia
 • Shën Marten
 • Shën Vincenti dhe Grenadinet
 • Samoa
 • San Marino
 • Sao Tome dhe Principe
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Korea e jugut
 • Sri Lanka
 • Surinami
 • Ishujt Svalbard dhe Jan Mayen
 • Swaziland
 • Suedia
 • Zvicra
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Togo
 • Tokelau
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turkmenistani
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Tuvalu
 • MB
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Ishujt e Virgjër (Angleze)
 • Ishujt e Virgjër (SHBA)
 • Sahara Perëndimore
 • Jemeni
 • Zambia
 • Zimbabve
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtualeSportiveSurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiThe OscarsTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Uffiliates
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)
888 Gaming
Blueprint Gaming
Cassava
Cryptologic (WagerLogic)
Dragonfish (Random Logic)
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
GamesOS/CTXM
IGT (WagerWorks)
Random Logic